Šta je novo?

ArmA II: Operation Arrowhead

moto tomo

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2005
Poruke
758
Poena
320
Први филмчић о долазећој експанзији Operation Arrowhead (одгледати у 720р резолуцији)

[YOUTUBE]IlXa9uoAoXc[/YOUTUBE]
 
Je li ovo stand-alone instalacija... ili add on za ArmA2 ?
 
Teme su splitovane.

Ovo sa AH-64D izgleda opasno...

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZjrvLhIZSvI&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZjrvLhIZSvI&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE] [YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wn8-qqVtrOM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wn8-qqVtrOM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Ево новог филмчића а игра излази 29.06.2010 :cigar:
[YOUTUBE]K71Bpmx47fs&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 
A must! Samo da bude dobro ispeglan.. :)
 
Interesantno je da na mapi za novi Arrowhead stoje imena gradova NOVI GRAD i ZARGABAD. Valjda previše ljetovanja u Hrvatskoj :D

Campaign_q1.jpg
 
Valjda ce biti opcija da igras talibane... :d

Ovde je situacija specificna jer taj rat stvarno postoji... i traje..i traje.
Dok ginu ameri i englezi... moglo bi biti prasine oko igrivosti talibana.

Samo da ne bude hardverski zahtevnije od ArmA 2...
:crash:
 
Izašla je njemačka verzija, u kojoj se navodno u opcijama može izabrati engleski jezik. Još malo pa ću i sam da vidim ima li istine u tome. :D
 
grafika izgleda super na onom gore videu, mora da je zahtevno papreno?
 
grafika izgleda super na onom gore videu, mora da je zahtevno papreno?

Igra koristi isti endzin kao i ArmA II, koja izgleda fantasticno, a verujem da ce ova izgledati isto, ako ne i bolje, jer su ova susna okruzenja bez mnogo objekata i vegetacije sigurno manje zahtevna, a verovatno su i dodatno utegli endzin. :)
 
Evo malo sam isprobao i oduševljen sam kao i sa svim dosadašnjim igrama od Bohemie. Igra koristi isti engin i zahtjevna je kao i ArmA2. Dovoljan je I5 i gtx 260/285 da sve fino leti. Ova skinuta "njemačka" verzija uredno radi a prilikom instalacije meni se odmah instalirala engleska verzija (audio i sve ostalo je na engleskom). U opcijama se može izabrati engleski i njemački jezik. Sad odo prekucavati kampanju dok ne dođe original za neta.
 
Prvi review je 7/10... naravno, zbog bagova:
"...On the other hand again for the second time there are bugs and weird issues which don't appear in other games as much."

Trebace izgleda patch ili dva... sto je i normalno kod svih "mentalno slozenih" simulacija.

(Svaka cast B.I. kad su usred operacije Arrowhead imali energije i inspiracije da zvrse patch 1.7 za ArmA2...)
 
Poslednja izmena:
Igra je izasla. Samo 7.75Gb .
Znaci vredi je igrati.
 
Ima li ko problem sa igrom...da se instalira bez problema a kada se startuje cuje se muzika iz menija a ekran je crn???
 
Zna li neko moze li se ovo igrati u Multiplayer-u preko Hamachi-a ili nekog slicnog programa sa khmmm...khmmm... verzijom.:D , i ako moze ima li zainteresiranih.
 
Ako ti se svidja, kupi. ne znam zasto su ljudi kod nas operisani od originala.
 
Zna li neko moze li se ovo igrati u Multiplayer-u preko Hamachi-a ili nekog slicnog programa sa khmmm...khmmm... verzijom.:D , i ako moze ima li zainteresiranih.
И у multiplayer-у и у Lan-у игра проверава cd-key тако да нема ништа од играња. Ако не можеш да купиш оригинал скини VBS2 JCOVE Lite и можеш да играш без проблема у Lan-у или преко Tunngle-a :wave:
 
Данас је објављен велики update за цео ArmA 2 комплет тј. АrmA 2,OA,BAF,PMC и ArmAFree :cigar:
The list of titles updated in today’s patch release extravaganza is as follows:

Arma 2: Operation Arrowhead / Combined Operations / Reinforcements 1.60
Arma 2: British Armed Forces DLC for Operation Arrowhead (data) 1.03
Arma 2: Private Military Contractors DLC for Operation Arrowhead (data) 1.02
Arma 2 (engine+data) 1.11
Arma 2:Free (engine+data) 1.11

Highlights from today’s patches





Operation Arrowhead patched to 1.60

New features: FXAA Anti-Aliasing mode, user-definable memory allocators, new scripting commands, new commandline options
Multiplayer is much smoother, no more warping, includes a number of fixes, optimizations and improvements
Netcode, VON and dedicated server fixes plus configuration additions in place
Singleplayer received visual states smoothing and prediction (notable e.g. on distant units)
AI is improved, especially (but not only) in combat, AI has received numerous bug fixes
Aircraft & Helicopter simulation received slight improvements
ARMA 2, ARMA 2: OA, ARMA 2: EW campaigns and stand-alone missions received special treatment to get rid of most annoying bugs
Numerous other small bugs/glitches fixed


Arma 2 patched to 1.11

Numerous bug fixes, multiplayer code tweaks and mission fixes
ARMA 2, ARMA 2: OA, ARMA 2: EW campaigns and stand-alone missions received special treatment to get rid of the most annoying bugs


Arma 2:Free patched to 1.11

MP Code brought into line with Arma 2 for compatibility


BAF patched to 1.03 and PMC patched to 1.02

Several stability and game saves fixes as well as mission tweaks, also new BAF missions included.
 
OMG ovo sam čekao "Multiplayer is much smoother, no more warping, includes a number of fixes, optimizations and improvements
Netcode
, VON and dedicated server fixes plus configuration additions in place
"
 
^^То си мога да тестираш последња ~2 месеца од када су те ствари биле одрађене у beta закрпама ;)
 
Verujem ali nisam stigao da pokrenem armu 2 meseca sigurno ... Videćemo danas, zanima me da li će imati uticaj i na modove.
 
aSaZG.jpg




Pozdrav za sve igrače ARMA 2. Pozivam vas da nam se pridruzite na ARMA 2 SRBIJA portalu. Trenutno je u izradi mod za "ARMU 2 Operation Arrowhead" pod nazivom "Povrtak na Kosovo". Izašla je beta verzija koju možete preuzeti na našem forumu.

Mi trenutno igramo MP misije koje su kreirane po uzoru na stvarne bitke(čuvena "Bitka na Košarama" gde je učestvovala "Martovska klasa" i mnoge druge) koje su vođene na Kosovu u periodu 1998.-1999. godine, a imamo i druge planove vezane za multiplayer zajednicu.

Naše misije i sva dešavanja pored foruma možete pratiti i na YT kanalu: OFPSRBIJA

Evo nekih najzanimljivijih klipova:

Misija "Dobre vode"


Testiranje "Crne Strele"


Misija "Januarski zadatak"


Par slika iz igre:






Ako želite da u autotentičnoj uniformi čuvenog "Prištinskog korpusa" ili legendarne "63. Padobranske brigade" branite svetu srpsku zemlju od NATO agresora i UČK pridružite nam se.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Svaka cast za mod , uniforme su ko preslikane iz stvarnosti.

Jedna primedba za M93 tj. strelu :p Trzaj na njoj je toliki da je nemoguce gadjati iz nje iz sedeceg/cuceceg ili stajaceg polozaja. Zvuk bi isto trebao da bude vise kao kada cekicem udaris u nakovanj i nakon pucnja da blago zuji u usima (cak i da se koriste stitnici za usi).
Isto bi trebalo uraditi nesto da nakon svakog ispaljenog metka sami repertirate (tipa pritisnes neko dugme na tastaturi) posto strela nije poluautomatska puska.

Onaj ko je clan an tom forumu bi mogao ovo da prenese , jer me mrzi da se registrujem :d

Bio sam snajperista u vojsci i gadjali smo i iz M76 i M93 , sluzio rok u PO kod porucnika Grujica (sada je kapetan , mozda cak i jaci cin).
 
Nazad
Vrh Dno