Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Može li neko na PP app za Smart TV? Pokušao sam aplikaciju preko apk pure na andorid box, ali nešto neće da je pokrene.
 
Jeste ako ti je dozivljaj Los kvalitet slike. I Polaris I Antena plus su u SD

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

To sam i reko jer sam koristio polaris da je slika katastrofa tj sd kvalitet.
Znaci publika na fadbalskoj utakmici je samo jedna velika mrlja dok na SK mozes bukvalno da prepoznas ljude.

Teo bi jos jednom da potvrdim da aplikacio arenacloud fenomenalno radi na EON nakon drugog dana koriscenja.
 
Odlicna slika na Eon boxu. Da sam znao da će biti ovakve Arene, ne bih nikada uzeo stb box Q11 kod mts-a. Sad je kasno.

Verujem da će ispleglati neke stvari tokom update. ch+ i ch- na primer.
 
Jel radi arena cloud na mi box?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6301397]Odlicna slika na Eon boxu. Da sam znao da će biti ovakve Arene, ne bih nikada uzeo stb box Q11 kod mts-a. Sad je kasno.

Verujem da će ispleglati neke stvari tokom update. ch+ i ch- na primer.
Odlicna je slika od veceras i na smart aplikaciji za Samsunug .Uradjen je i neki update aplikacije nema nista novo ali aplikacija radi bolje i slika je kao i na EON boxu .Iznenadjujuce dobro od strame MTS . Kao korisnik SBB uzimam aplikaciju pd 01.03 .Ako ostanu u ovakvkom kvalitetu slike pre svega na Arena Sport Kanalima .Vredi paket

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
kod mene na samsungu q60t, slika na arenama jeste hd ali to nije ni blizu pravog hd....u poredjenju sa HR arenama na satelitu ogromna je razlika...ni rts takodje nije sjajan...mislim da tu jos sve ne stima, ali da li ce ostati ovako ili ce ipak sve dotjerati ostaje da vidimo...mislim da bi morali,bar ove najbitnije kanale zbog kojih se ljudi odlucuju za arena cloud , dovesti do perfekcije...ovo je na 60% za sada
 
Da li ste čuli ili videli da neko koristi Dolby Digital 1.0? Kod našeg Telekoma je sve moguće. Serija Močvara u video klubu, ladno ide samo centralni kanal.
8d3ac3cf01e51d59a65d79148195bfac.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta ocekivati od nasih provajdera kad pojma nemaju o tehnici.
Na RTSu film Otac muljav kao da je sa VHSa.
Film sniman u Srbiji, a oni nasli verziju sa 24fps i na silu prebacili u 25fps sto ni na sta nije licilo.
Sramota!
 
Za razliku od EON, ovde tasteri na daljincu kineskog android boxa ne rade
 
Jel postoji opcija snimanja na ArenaCloud aplikaciji na Samsung Smart TV-u tj. Tizen operativnom sistemu ?
 
xmEPd3r.png


gdLFPan.png


Nema više onaj najmanji paket :D
 
Sa ovom cenom i kvalitetom aplikacije (stream-a), neće puno da zarade.
 
Potpuno neverovatno. Ali nažalost, ucenjivačka politika je u Srbiji uvek dobro prolazila. Kad te ovako ostave bez druge opcije, onda nemaš drugi izbor.

A najmanji paket verovatno ukinuli jer su shvatili da bi svima on završio posao.

Ali 9 EUR eeej, pa toliko se plaća Netflix pretplata gde ljudi ulažu milione evra u produkciju i sadržaj, i vi ćete za par kanala i par prenosa mesečno isto da naplaćujete? Bogami ću dobro razmisliti.
 
Pa samo prate Sbb. Kod njih je za UG kanale slicna cena, ne secam se tacno, ali manja nije.
 
Mislio sam na sve ug kanale a ne samo sk. Arena u ovom paketu nudi jos kanala.
Slazem se da je app u odnosu na eon dosta losija. Opet dobro je sto su omogucili korisnicima sbb-a da mogu da gledaju i kanale mts mreze, kao sto je sbb omogucio svojim eonom van mreze isto.
 
Lolčina!!! :D

Da barem aplikacija radi, oni zaista planiraju da sa ovakvom aplikacijom krenu da naplaćuju ovoliko? Jer nemam ni 0.5% poverenja da će se išta unaprediti, još malo pa kraj probnog perioda, brzo će to. Cena za onaj najmanji paket pa i 'ajde.... Samo Arena kanali j najmanjem paketu, to je

Tasteri za promenu kanala ne rade, ne možeš spustiti interfejs plejera nego kao de*il čekam 15 sekundi da se zatvori. Ako klikneš Back na daljincu dok je interfejs otvoren on izađe iz kanala umesto da zatvori interfejs, kad kliknes OK app otvori neki levi kanal umesto da otvori opcije plejera. Kad brzo izađem iz aplikacije sa Back kanal ladno radi u pozadini, čujem zvuk kanala na početnom ekranu! :D (Android TV 9).

Premotavanje ne radi, otvoriš nešto što je bilo npr. u 13:00, može se podesiti sa + da krene od 13:15 npr. ali kasnije premotavanje ne radi. Ne mogu premotati par sekundi/minuta unazad ili unapred već ide kao da je live.

Jeste da EON Sport ima cenu ali aplikacije su savršenstvo u odnosu na ovo. Ne sećam se da je EON bio išta loš u početku. Pojavljivao se p*rn dok gledaš neki Film/Seriju iz Video kluba ali to je bio barem zabavan bug. :D Se seća neko toga? :D Dostupan na iOS, Android telefon/tablet, Windows, Web player.

A ubedljivo najsmešnije je to da Arena Cloud za Smart TV će se dodatno naplaćivati jel tako? Shaman provalio to.

Užas, znači užas.
 
Da je toliki užas nije .Smart aplikacija radi dosta fluidno. Treba imati na umu i vise od 2 godine update EON a ne radi savrseno /nema sliku u slici nema promenu tona na na kanalima.../
Da vredi paket u odnosu na EON sport od 800.00 rsd vredi .Da je bezobrazluk sto su sklonili paket od 5.99 eura jeste i to vrhunski .Slika na smart aplikaciji je odlicna u posljednjih 7 dana i aplikacija ne baguje

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Slika na android tv aplikaciji je daleko od odlične. Bolja je nego što je bila ali ni blizu odlične i svakako ne na nivou da bi se platilo 9 evra mesečno.
 
Na smart aplikciji je odlicna slika .Eon sport za 800.00 rsd ima 15 Sport klub kanala 5 HD i 20 radio kanala 1 smart aplikaciju i 2 android.
Arena Claud ima 72 kanala video klub i 25 HD kanala za iste pare .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Meni izgleda da je MTS-u zabranjeno da prodaje kanale bez Pinka i ekipe.
Po korisniku evro mesečno za masnokosog narkomana, evro za ostale seljake - vezana trgovina.
Kome je mnogo ima za 5 evra Antenu Plus sa istim tim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*štinama od kanala. Dobrodošli u Srbiju.
 
Na smart aplikciji je odlicna slika .Eon sport za 800.00 rsd ima 15 Sport klub kanala 5 HD i 20 radio kanala 1 smart aplikaciju i 2 android.
Arena Claud ima 72 kanala video klub i 25 HD kanala za iste pare .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Nisu iste pare, arenacloud košta sad minimum 1050 dinara i dobijam, izuzev arena, kanale koje imam i koji mi ne trebaju. I kod mene je slika, dakle ograđujem se, kod mene je slika (Android TV) lošija nego na tvvietu.
 
Na smart aplikciji je odlicna slika .Eon sport za 800.00 rsd ima 15 Sport klub kanala 5 HD i 20 radio kanala 1 smart aplikaciju i 2 android.
Arena Claud ima 72 kanala video klub i 25 HD kanala za iste pare .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Nije bitan kvantitet

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nisu iste pare, arenacloud košta sad minimum 1050 dinara i dobijam, izuzev arena, kanale koje imam i koji mi ne trebaju. I kod mene je slika, dakle ograđujem se, kod mene je slika (Android TV) lošija nego na tvvietu.
Bas tako

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno