Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Ajde bilo bi lepo da napokon mi SBBovci mozemo da uzmemo arene :)
 
Ako je sportklub 800, arena će biti 600-700din.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ova aplikacija za sada ne postoji za smart televizore?
 
Ali ako ne naprave aplikaciju za televizore onda ne vredi ni dinara.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Čisto sumnjam. Biće ista cena u dinar, jedino neki free meseci ako bude uz 24m ugovor. Svakako Arena trenutno ima bolju ponudu od SK.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Bice sigurno niža kao i sve u odnosima mts sbb bar jos neko vreme

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
A ne pričate o najbitnijoj stvari, hoće li biti 1080p ili 720p. [emoji14] I koliki će biti Bitrate, ako su npr. 720p@50fps i 2500 Kbps to ne vredi ni 500 rsd. /mes. Ako su 1080p i bitrate preko 7000 Kbps to je već lepo.

Jel još neko ima problem sa prijavljivanjem na druge uređaje? Radi samo tamo gde sam registrovao nalog. Al' dobro, to tako valjda ide kad je nova platforma. :)
 
Poslednja izmena:
Meni ne prikazuje ni jedan kanal na listi. Radio kanala ima.
 
Još uvek nema novosti vezanih za početak rada ovog servisa?
 
Koliko vidim, nema opcije za podesavanje slike, kao ni slike u slici.Ako su vec hteli da kopiraju eon, onda neka urade kako valja.Nikako da slucajno urade bolje od eona, nikako ,jer kad je to drzavni sektor bio inovativan.
 
Koliko vidim, nema opcije za podesavanje slike, kao ni slike u slici.Ako su vec hteli da kopiraju eon, onda neka urade kako valja.Nikako da slucajno urade bolje od eona, nikako ,jer kad je to drzavni sektor bio inovativan.
Reći ću samo TiviMate. 1 čovek radi na njoj (JEDAN). Toliko o tome.
 
Od toliko hiljada viska zaposlenih, daj bože, da i tog jednog nisu angažovali preko studentske zadruge.
Uzgred, ime aplikacije je čudno.Kakve veze ima CLOUD, sa Live TV aplikacijom, i kakve veze ima Arena, kada se u app, nalaze i drugi kanali.





Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pomešali ste. To je skroz druga aplikacija, potražite je na Storeu. Hteo je da reći da na jednoj odličnoj aplikaciji radi samo 1 covek, a MTS verovatno ima tim koji radi na ovoj aplikaciji.
 
Tim, kakav tim pobogu ljudi?

MTS Go, to djubre neopevano, proždralo mi je 1.5gb u data, a koristim je jednom mesečno.Kakav tim, pa to su napravili neki teski ponavljači.
Konkurentska app, koja se drnda bukvalno 12h dnevno x 365 dana, ima jedva 50 mega u data.
Daj bože da ovu rade neki drugi.




Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Danas pokrenem da vidim da li ima šta novo kad ono nisam više logovan.U opšte ne kapiram kako su planirali da se ulogujem opet sa istim brojem telefona kad nikad nisu poslali password.
 
Ima li neka vest kad zvanično kreće ova usluga? Nešto se ovo odužilo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Tek je proslo 2 meseca od najave da ce biti u septembru.. gde zuris, Telekom je to!

Prosli put su radili "azuriranje" sistema oko godinu dana, a djubre od MTS GO jos uvek ne radi kako valja.

Po toj logici, ArenaCloud stize u vreme kad i vakcina od zecijeg gripa, koji jos nije ni poceo da se siri ni medju zecevima :D
 
Od aprila kad su prvi put postavili aplikaciju u App Storu i Play Storu dosad su 5 verzija izbacili.Preće biti da oni nemaju kapacitet servera koji bi ovo podržali,aplikacija je verovatno dosad skrpljena, mada može biti da je nije dovoljno korisnika probalo na Play Storu su tek na 5000+ instalacija.
 
......
- Radi se o aplikaciji Arena Cloud. Šta to konkretno znači za gledaoce?



- Aplikaciju smo osmislili i aktivirali zbog ogromnog interesovanja za serijal koncerata za komšije koji smo organizovali na početku pandemije u vreme vanrednog stanja. Tada smo putem nje omogućili gledaocima da prate koncerte, da prate sport, ali i naše ostale kanale. Nakon toga nastavili smo da razvijamo aplikaciju. Uskoro će Arena Cloud biti spremna za lansiranje u punom obimu. Svi će moći da gledaju naše kanale. Za to će im biti potreban samo internet. Biće jednostavna za upotrebu, dostupna svima i problem praćenja sporta, ali i ostalog programa koji emitujemo biće prevaziđen.
 
Tek je proslo 2 meseca od najave da ce biti u septembru.. gde zuris, Telekom je to!

Prosli put su radili "azuriranje" sistema oko godinu dana, a djubre od MTS GO jos uvek ne radi kako valja.

Po toj logici, ArenaCloud stize u vreme kad i vakcina od zecijeg gripa, koji jos nije ni poceo da se siri ni medju zecevima :D
Meni je genijalno to što, ako nisi isključio ovu opciju, oni bi i dalje naplaćivati Mts2Go.

Ja sam isključio još kada je radila samo i samo na Win10 Edgeu i to loše.
 
Nazad
Vrh Dno