Šta je novo?

Apple Watch

Možda si u pravu, ali kako onda ima Srbije na onoj listi za druge funkcije, a sata nema te nema. Mislim nije bitno, bitno je da Apple Pay funkcioniše.
Imas neki link, ne znam koje funkcije sata su podržane u Srbiji?
 
Sasvim korektno odradjena narukvica (sa ali expressa). M velicina je malo sira, ovo je S i taman je priljubljena uz ruku kako meni odgovara.
 

Prilozi

  • 31C38A36-B7D6-4D0F-900B-3104DB002F98.jpeg
    31C38A36-B7D6-4D0F-900B-3104DB002F98.jpeg
    142.1 KB · Pregleda: 59
Društvo, ima li trika da apple Pay radi bez passcode-a na satu? Probao sa njim, i svaki put mi traži kod kad god hoću da ga otključam, što prilično smara.
 
Meni ne trazi nikada. Jesi aktivirao apple pay i na satu? Ja stisnem dva puta power na satu, izadje kartica i to je to.
 
Na fonu radi kako treba. Problem je sat, jer neće da doda karticu ako nemam podešen passcode. Zato i ne koristim AP na satu. Smara me passcode, za svako paljenje sata traži unos koda.
 
Slabo koristiš telefon :) . Kad se otključa tel i sat ne traži pass.
 
To znam, vidi moje pitanje. Inače što bih dirao sat ako mi je već otključan fon u ruci :)
 
Pa valda i je poenta sata da ne moras da drzis stalno fon u ruci😉 . Bar ja to tako vidim. Kad nisam kod kuce, skoro pa da nemam razloga da diram telefon, obavim sve preko sata(naravno osnovne stvari).
 
Koristi li neko apple watch 3 jos? Imam priliku da kupim, pa me interesuje koliko je jos funkcionalan? Noviji modeli su mi skupi pa je 3 zadnja serija za mene 😃 imao sam gear s3, gt 2, upareni sa ajfonom i stalno manje opcija imao nego da koristim uredjaje istog proizvodjaca.
 
Ovde imaš uporedni prikaz:
Macworld


činjenica je da se 3 još uvek prodaje, ima malo manje opcija, e sad da li je to tebi bitno ili ne, to ćeš sam najbolje proceniti.
 
ja ga koristim od kad je izasao... koristim ga samo za sms/phone notifikacije (telefon mi je utisan skroz), i za apple pay... sa ovakvim koriscenjem baterija dva dana... (ili da kazemo dva radna dana, ne nosim ga nocu)... po nekad se javim u toku dana kada mi telefon ili laptop nisu pri ruci...
 
Drugari, imam problem. :)
Prilikom transfera podataka sa jednog Iphone uredjaja na drugi (sa 8 na 12) trebalo je “prebaciti” i sa (S5). Ali nije prebačen. Ne vidi se ni na jednom uredjaju, oba nude “Start pairing” a ne bih da radim restore sata. Kako ih “naterati“ da saradjuju?
Post automatically merged:

Moralo da se odradi Erase all content na satu, pa je onda uparen sa novim telefonom i povučen bekp sa Icloud-a...
 
Poslednja izmena:
Koristim AW3, relativno kratko pa zato i pisem. Sutra idem malo planinariti pa me zanima kaje aplikacija koristite koje pokazuju neke parametre, npr. vrijeme, mapu, ili nadmorsku visinu. Vidim da i ove stock polazuju mapu i predjenu udaljenost, nadmosrsku visinu pa me interesuje koliko su tacne, sta je najbolje. Hvala. Pozz
 
Probaj ViewRanger, meni je bio ok proslog leta.
 
Gde je najblize za otici iz Beograda, da se aktiviraju ECG i ostale nedostupne opcije? Hvala :)
 
Tebi mozda Rumunija. Racunaj da iz Ns do signala u Hr treba oko 35km. Ako ti hoces, dodji pa cu te ja sprovesti na mesto na koje ka idem😉 . Bas sam sad na desetak km odatle, bicu preko vikenda.
 
...to bih hteo i ja da akriviram, o2 radi ne znam ni sam kako kada nije ni on mogao za naše područije....
 
Tebi mozda Rumunija. Racunaj da iz Ns do signala u Hr treba oko 35km. Ako ti hoces, dodji pa cu te ja sprovesti na mesto na koje ka idem😉 . Bas sam sad na desetak km odatle, bicu preko vikenda.
Hvala, kakva crna Rumunija :) Skoknuo sam odmah sutradan od poruke do Batrovaca i resio sta treba :)
 
Da li je neko iz Nisa aktivirao ECG? Gde je nama najblize da idem? Bugarska mozda?
 
Vidi samo da li Bugarska ima tu opciju.
 
Koristi li neko Leather Link (NE Leather Loop-a) za Apple Watch?
 
I dalje nista od "legalne" kupovine kod nas koliko vidim.... Niti bilo kakve najave.
 
Bice sad kad svi imaju e-sim ponudice neko od operatera, najkasnije sa izlaskom nove genracije telefona ponudice i sat uz to...
 
Objasnio je Mekenzi(ne znam tacno nick) . Uvoznik za Srbiju a to nije Istyle, nije postigao dil sa Apple-om i to je razlog. Nije isao covek u detalje zasto se nisu dogovorili jos.
 
Prilicno je precizan (sestica). Nosio holter, najnizi puls- holter=45 , sat=47.
 
Je l ima neko da koristi ring central aplikaciju? Je l može da se odgovori na nju preko sata? Ili bar da se dobije notifikacija da vas neko zove?
 
Nazad
Vrh Dno