Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Zato što si pokušavao da ga držiš isto kao i neki drugi miš. Recept je podešena optimalna visina stolice tako da ruka stoji položeno na stolu, a ruku ne držiš na mišu već na stolu, miš hvataš palcem i domalim ili malim prstom, već koliko ti ej velika šaka.
Navikao sam se na njega posle dva dana i sada mi je teško da koristim bilo koji drugi miš.
Svaka ti čast Miki, ja sam posle 2 dana odlučio da ću da prodam oba koja sam naručio - nema šanse da se naviknem, niti na samu ergonomiju, a posebno na odsustvo klika, jednostavno mi ne ide.