Šta je novo?

Apple - Magic Mouse u NS-u

MegaSkot

- Irish Transporter -
Učlanjen(a)
04.12.2003
Poruke
7,726
Poena
2,555
Naslov sve kaže: ima li ga gde kupiti u NS-u, pošto mi hitno za poklon? 🙂
 
Mislim da sam ga video u comtrade, preko puta pozorista pra par nedelja.
 
Hvala, BlueFish završava posao.
 
ja sam sa tim magic mouse-om imao jezive probleme u shaci 😀
 
Za žensku ruku, verujem da je ok. 🙂
 
ja sam sa tim magic mouse-om imao jezive probleme u shaci 😀

Zato što si pokušavao da ga držiš isto kao i neki drugi miš. Recept je podešena optimalna visina stolice tako da ruka stoji položeno na stolu, a ruku ne držiš na mišu već na stolu, miš hvataš palcem i domalim ili malim prstom, već koliko ti ej velika šaka.

Navikao sam se na njega posle dva dana i sada mi je teško da koristim bilo koji drugi miš.
 
Poslednja izmena:
Svaka ti čast Miki, ja sam posle 2 dana odlučio da ću da prodam oba koja sam naručio - nema šanse da se naviknem, niti na samu ergonomiju, a posebno na odsustvo klika, jednostavno mi ne ide.
 
Koja je najbolja podloga za magic mis ? Probao sam da ga koristim na drvenoj podlozi, na plasticnoj i na papiru, i nije bas precizan.
 
Koristim ga na radnom stolu bez problema.
 
Nazad
Vrh Dno