Šta je novo?

Apple iPhone SE 4 će koristiti bateriju iPhone 14 modela

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
60,420
Poena
1,385
iPhone-SE-4-ce-imati-bateriju-sa-iPhone-14.webp


Apple iPhone SE 4 će koristiti bateriju iPhone 14 modela​


Apple iPhone SE 4, čije se lansiranje pominje da će biti 2024. godine, po svemu sudeći će pozajmiti bateriju od svog starijeg brata iz serije 14

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/apple-iphone-se-4-ce-koristiti-bateriju-iphone-14-modela/
 
Postoje Asus Zenfone 10 i Samsung Galaxy S23 kao relativno kompaktne opcije.
 
To je Android, neko bi kompaktan iOS.
 
Znam ali prosto mi je neverovatno. Mnogo ljudi se zali, ali izgleda da nas nema tako puno, samo smo glasni. Pro max najprodavaniji telefon... 6.7" ekran i 250g telefon.
To je i cilj - da postoje određene funkcionalnosti koje samo najskuplji model ima (120 Hz ekran, telefoto kamera.. .) a uz već visoku "ulaznu" cenu učiniti jeftinije modele besmislenim. Da iPhone 15 i 15 Plus imaju 120 Hz ekran opasno bi pala prodaja Pro Modela a sigurno ugrozila i Pro Max. Jednostavno, jeftiniji modeli nisu dovoljno jeftini. Isti stvar radi i Samsungu sa S serijom, sa time da S23 i S23+ barem imaju 120 Hz ekran (ali koji ne može da se spusti na 1 Hz) ali oni ionako više prodaju low end od high end.
 
a 6.1 nikako nije kompaktno…. jeste manje od 6.7…. ali…
 
Greska moja, ucinilo mi se da su za nijansu manji od standardnih iPhone modela.
 
Vidim ja da cu samo da menjam bateriju kod Mini-ja...pa koliko traje, neka traje :D
Iskreno, kada bi povecali na 5.8" to bi bilo prihvatljivo, ali 6.1" je previse, narocito zato sto je ajfon nekako siri u odnosu na android telefone iste dijagonale ekrana... :)
 
Kapiram da ne mora ni da se menja, samo da se nadje neka tanka MagSafe eksterna baterija, kupi par komada i tako mini moze stalno da ima svezu infuziju.
 
Ja sam se pomirio da cu nositi neku cigletinu od pola kila kad se oprostim sa minijem.
Da iPhone 15 i 15 Plus imaju 120 Hz ekran opasno bi pala prodaja Pro Modela a sigurno ugrozila i Pro Max.
Ovako nesto se i desilo u seriji 12, pa sada vestacki forsiraju taj ekran kao najvecu distinkciju.
 
Nazad
Vrh Dno