Šta je novo?

Apple G3

  • Začetnik teme Začetnik teme AyS^
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

AyS^

Čuven
Učlanjen(a)
22.12.2003
Poruke
405
Poena
619
imam Apple laptop (G3) ali.... nemam punjac 🙂 gde bi mogao da ga uzmem i kolika bi bila cena? ili ako neko sa foruma ima doticni neka me cimne ! :smash:
 
Nazad
Vrh Dno