Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

Meni je MTS sam aktivirao ovaj apollon i vec drugi mesec stize racun od 400 dinara umesto 1. Pljackanje..
 
Nije pljačkanje. Možeš uvek da podneseš prigovor. Ako nisi koristio servis, dobićeš novi račun. Meni je 2021. godine uključena Farma (pretpostavljam klinac dok je šaltao kanale uključio leti kad je bila besplatna) i u novembru stigao račun za dodatnu uslugu. Podneo sam prigovor, videli da niko nije gledao, verovatno i kada je uključena i nije gledana i ispravili račun.
 
Ja sam pre probao na fox webos tvu i radilo je doduse aplikacija je uzasna, e sad to je bilo preko mts paketa ne preko supernove tako da ne znam da li je do toga ili mozda im ne valja aplikacija za tizen...koji paket imas, ja imam 2xl i kad sam pitao rekli ne ide aplikacija nego samo u okviru move n go postoji svod apollon?
3XL, nisam ih ništa ni pitao, sami su mi prosledili kredencijale nakon potpisivanja ugovora.

Moguće da je neki problem sa Tizen aplikacijom, jedino možda da probam da stavim svoju neku lozinku, možda ova automatski generisana mora da se promeni.
 
Meni je to najlogicnije da je do tizena, jer znamo ciji je apolon i ne radi normalno ni na platformama koje su zastupljenije hahah
Nije pljačkanje. Možeš uvek da podneseš prigovor. Ako nisi koristio servis, dobićeš novi račun. Meni je 2021. godine uključena Farma (pretpostavljam klinac dok je šaltao kanale uključio leti kad je bila besplatna) i u novembru stigao račun za dodatnu uslugu. Podneo sam prigovor, videli da niko nije gledao, verovatno i kada je uključena i nije gledana i ispravili račun.
Pa jeste, zasto ti podnosio prigovor da mu vrate njegove pare? Ukljucuju tako kad je promocija cak i ako im kazes da ne zelis i onda jelte naplate kad promocija istekne
 
Može li se nekako menjati veličina i boja titla na smart apikaciji za android tv?
 
Može li nekako da se sazna lista svih dodatih filmova u poslednjih godinu dana, od onda vise nemam uvid u katalog. Zanimaju me stari filmovi uglavnom.
 
Uspeo sam da je namestim na Samsung TV-u, ali ovo smeće ladno ima drugačiji katalog na Smart TV aplikaciji i na web sajtu.

U aplikaciji nema filmova koji su dodati nedavno, ovo samo ŽM može, bukvalno čovek ima dve baze iz kojih se povlače naslovi 😁
 
Jel moze neko da mi proveri da li ima serija The Shield sa prevodom?
 
Generalno to je problem sa ovim servisom, kvalitet je očajan
 
Kao besplatan APOLON za boks 4 plavi a kad hoću da ga aktiviram i dalje stoji 699,00 Rsd cena?!
 
Ja sam kevi juče aktivirao i ne može da se uloguje. Stalno izbacuje grešku. Ima li neka caka? Isao sam prijava preko mts operatera, kucali šifru kako su rekli, od portala mts i neće...
Inače na TVu je instalirana app.
 
Probao sam 50x 😄
A u call centru 5 njih se javi i 5 različitih stvari priča.
 
Isto.. Nit mi radi, niti ista.. Al zato u profilu stoji da će mi biti naplaćeno 700RSD-a :D
 
E tako ce verovatno biti i za odjavu, kad istekne ugovorna obaveza
 
Evo i meni uspelo, ali samo na telefonu, na TV-u i kompu neće i dalje..
Jel zna neko koja je lozinka za zaštićene filmove, npr film 300 ili Dune nece da pusti ?
 
Poslednja izmena:
Čisto da napomenem, za ljude koji poseduju Samsung televizore, login ne radi sa default kredencijalima, stalno baca grešku da je neispravna lozinka, potrebno je prvo preko Apolon sajta promeniti password i onda radi prijava na TV-u.
 
I koliko sam razumeo ne moze se aktivirati za svaki Box paket, recimo kod mene je ako se ne varam Omorika 3 u BOXu i ona ne podleze... do 1.marta kontam (ili ce mi se samo cena povecati, a ostati Omorika 3) :ROFLMAO:
 
Evo i ja aktivirao ali nema pojma da pokrene ni na računaru ni na android boksu. Ostaje da se vidi još za telefon. Da ako proradi u narednih godinu i po dana.

Neće ni preko fona :ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
… najbokje je što imaju AppleTv aplikaciju… :) što je retkost kod nas - SBB za Eon mole godinama da pusti istu za ovaj odličan streaming uredjaj…
 
Nazad
Vrh Dno