Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

-Na 10ki mi dosta sporije snima fotografiju nego na 8ici , ali to je sigurno do mog starijeg telefona, kod normalnih telefona sumnjam da ima lag-a.

-Ima P mod

-Prevashodno mi je sluzila da stavim velicinu slike na 3mp i 5mp umesto 8mb, kada slikam nesto sto mi je podsetnik pri radu, a ne umetnicko delo.
Ima lepu ikonicu, moćno izgleda u start meniju :)

-Ne moze da se podesi da se pali sa pritiskom na dugme kamere (moglo bi hakovanjem ali me je mrzelo).

Sve u svemu OK je.
 
Poslednja izmena:
Koja je najpreciznija weather aplikacija sa trenutnim podacima i prognozom?
Microsoft weather, sinoc pljusti kisa, na njoj pise 0% sanse za kisu i vedro, a i ima nepotrebnih stvari koje ne znam kako da iskljucim. Jeste da je ognjena Marija, ali bas su ga promasili, sa prikazivanjem trenutnog vremena.
Accuweather sam instalirao, ali me je zbunilo, deluje drugacije nego na 8ici.

Da li ima neka bolja?
 
Poslednja izmena:
Koja je najpreciznija weather aplikacija sa trenutnim podacima i prognozom?
Microsoft weather, sinoc pljusti kisa, na njoj pise 0% sanse za kisu i vedro, a i ima nepotrebnih stvari koje ne znam kako da iskljucim. Jeste da je ognjena Marija, ali bas su ga promasili, sa prikazivanjem trenutnog vremena.
Accuweather sam instalirao, ali me je zbunilo, deluje drugacije nego na 8ici.

Da li ima neka bolja?

Prognoza za Srbiju je ok.
 
Sad gledam
Windows je bazirana na Foreca podacima - to mi definitivno ne odgovara, nije dovoljno precizna za moje potrebe. Pise trenutno 31C, feels like 45C.
Accuweather je Accuweahter, da li ima razlike u podacima izmedju free i placene verzije?
Nisam video da li ima neka aplikacija bazirana na weather underground podacima?
 
Sad gledam
Windows je bazirana na Foreca podacima - to mi definitivno ne odgovara, nije dovoljno precizna za moje potrebe. Pise trenutno 31C, feels like 45C.
Accuweather je Accuweahter, da li ima razlike u podacima izmedju free i placene verzije?
Nisam video da li ima neka aplikacija bazirana na weather underground podacima?
Prognoza je Balkanska app, a sto se tice Accu free i paid, kod paid nema reklama i o je to ..

Sent from my Nokia 5
 
Razumeo, samo Prognoza, probacu :)
 
Prognoza nije loša, minimalistički ima ono što treba, međutim nema mesto gde mi je njiva, najbliže mesto je 20km i više.
Accuweather free izgleda kao šabački vašar, pre ću otvoriti web browzer za weather underground.
Microsoft weather je netačan i neažuran.
 
Hahaha, al' si komplikovan. :D Meni je Accuweather pre vrsio posao ali sada koristim samo Microsoft Weather i skroz mi je okej.
 
Ljudi Prognoza je to, znate valjda sta to znaci u prevodu ;)
Ja bi najsrecniji bio kad bi bila neka koja crpi podatke sa RHMZ [emoji23]

Sent from my Nokia 5
 
Treba nam nesto tipa da trazi prognozuvza sledeci dan ili nekoliko a da sa rhmz prikazuje trenutne temperature po gradovima Srbije. .

Sent from my Nokia 5
 
YR za sada daje najpreciznije prognoze.. bar iz mog iskustva.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
https://www.yr.no/en
Pa pinuj na start... Valjda toliko može w10m

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Yr izgleda cisto, ali ne vidim pritisak. i stranica za radarsku mapu nix for Serbia.
 
Sideloadovao sam stari dobri accuweather sa win 8.1 i sve OK :)
weather underground i Yr sam stavio u edge favorites
Probacu i ovu sto je dejan rekao edit:uporedjivanjem podataka izgleda mi da koristi podatke od weather underground, tako da je porasla u mojim očima :).
Hvala svima na idejama i pomoci :)
 
Poslednja izmena:
...ali kosta 150din

Ako me secanje dobro sluzi ranije je bila opcija placanja putem paypall.
Sad mi store nudi samo placanje karticom (koju ce memorisati)?
Probao sam da odem i na accounts da dodam, ali ne vidim gde je.
 
Radi li vam mTalk? Meni ceo dan ne radi, ponekad se posle 5min čekanja učita forum..
 
Meni za vivid browser nudi buy opciju nema nigdje try :D

Sent from mTalk

Bio je promo par dana za free ,verovatno isteklo... Ja sam ugrabio za free, browser je u razvoju ali radi primetno bolje od edge i vredi taj 1 dolar ;)
Ja inace imam vise kupljenih app za WP nego na Androidu :)
 
^logično, kad se app za w10m uglavnom plaćaju, dok su Android verzije free. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Glupost, pune su reklama a i ogranicene su funkcijama ... te " free "

Pre ce biti da na androidu skidam krekovane "pro" verzije kao i mnogi - koje su adless pa tako ne moram iste da kupujem, cak postoji i store za njih :D

Podcast app su krs na androidu, svaku sam probao to je nedaj boze, Groover Pro na w10m kida a i kosta 3dolara , nije mi bilo frka da platim :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno