Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ako ti je za utehu, ios isto to radi. Samo reinstalacija pomaže ;-(
 
Šta je bre ovo??? Krenuo na put i uključih Here, ali...

wp_ss_20160709_0002.png
 
A sta je alternativa za drive?
Ove windows mape mi nije kao navigacija... Ili ja to ne znam da koristim :)
 
Isto te mape, sve je tu. Označiš lokaciju gde bi da putuješ, tražiš direction donde, i imaš navođenje. Jedino što nekim ljudima smeta je to što trenutno ne može da se stavi da jezik telefona bude engleski, a da navigacija govori srpski. Meni je sve na engleskom, pa ni na engleskom govori i gde da skrenem. Super radi navigacija, ja baš pre mesec i po dana išao do Češke, sve radilo odlično.
 
Poslednja izmena:
Nisam mnogo čačkao maps aplijaciju, here mi još uvek radi. Kako u maps dodati via tačku, npr hoću iz Bg u Zr ali preko Kovačice, a ne direktno zrenjaninskim putem? Da li je moguće na desktopu podesiti preciznu rutu, pa poslati na telefon?
 
Da, ali ne znam kako da namestim da ne bude iz pticje perspektive
 
Da, ali ne znam kako da namestim da ne bude iz pticje perspektive
Meni odmah u navigaciji gleda "iz perspektive auta" čim tapnem na GO ili šta već. A može da se menja perspektiva tapkanjem na ono dugme što liči na kompas. Tako menjaš perspektive.
 
Nisam mnogo čačkao maps aplijaciju, here mi još uvek radi. Kako u maps dodati via tačku, npr hoću iz Bg u Zr ali preko Kovačice, a ne direktno zrenjaninskim putem? Da li je moguće na desktopu podesiti preciznu rutu, pa poslati na telefon?
Mislim da ovo ne može, a jeste baš bezveze što je tako... Možeš videti ako je neko pisao taj predlog u feedbacku, ili ako i nije, napišeš, pa da delimo pluseve. Neki se sprdaju sa ovakvom idejom, ali ipak slušaju oni korisnike. Ponude oni nekoliko mogućih puteva, ali bilo bi dobro da možemo više da utičemo na izbor putanje.

EDIT: Znam da su Google mape imale još davno na kompjuteru to odlično urađeno... Uhvatiš parče sa pitanje, i prevučeš ga prema tačku kuda bi da prođeš. Nije ni to bilo po mom ukusu skroz, ali može da se to bismo lepo napravi.
 
Poslednja izmena:
Za prvo ne znam, za drugo - Fitbit, Runtastic (pro), Sensie, Adidas, miCoach...

Nisam bio precizan mozda... Treba mi ono da uvek radi u pozadini i broji korake i meri predjene km u toku dana sa analizom za prethodni period ... Pa da mogu da pogledam kad me interesuje. ☺

Sent from mTalk
 
Definitivno Fitbit, odlicna aplikacija.. nudi sve to sto ti treba, i vise.
 
MS Health isto nije loša aplikacija. A Lumia Selfie, nađi na netu i skini.
 
Pretpostavljam da uzalud pitam al ajd da probam... Neka aplikacija za bateriju koja prikazuje sot ili generalno vremenski upotrebu "potrosaca" baterije?

Sent from mTalk
 
Opet sam, po ko zna koji put pisao i*diotima developerima Metro Mail aplikacije, istakla se odavno jer je dugo u periodu 8.1 bila jedina koja je mogla da objedini više naloga i da radi sa attachmentima. Otkad je krenuo Windows 10 ama ni jednom nije kršteno proradila, čovek je bezveznjak neopevan a još je i plaćena full verzija. Generalno su šanse da odgovori na mail ili sugestiju ravne nuli i više puta sam ga prijavljivao zbog ne adekvatnog pristupa korisnicima. Sad ako ne odgovori prijavi ću ga opet i tražiću pare natrag, boli me uvo da li je 1 ili 100$.
Pa kako k*reten ne prati aplikacijom sistem nije mi jasno... Neverovatno. Dakle jedna od retkih app koja je lepo radila i sad ni nju nemam...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Mada, dobro su pomenuo tu aplikaciju, baš me danas devojka pitala za to sa attachmentima.:) Valjda će moj dobro dobro raditi na 8.1, mada po ocenama i ja stičem utisak da developer malko kulira masu.
 
Pretpostavljam da uzalud pitam al ajd da probam... Neka aplikacija za bateriju koja prikazuje sot ili generalno vremenski upotrebu "potrosaca" baterije?

Sent from mTalk


Za prvu pomoć probaj Perfect screen tracker, meri koliko je po danima uključen ekran, ali nema sot od poslednjeg punjenja.
 
Mada, dobro su pomenuo tu aplikaciju, baš me danas devojka pitala za to sa attachmentima.:) Valjda će moj dobro dobro raditi na 8.1, mada po ocenama i ja stičem utisak da developer malko kulira masu.
Maksimalno bezobrazan lik

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ljudi jel vam kresuje ovaj novi Viber ?
Do pre neki dan mi je radio odlicno, bez greske, bio sam odusevljen i sa radoscu ga koristio. Ipak u zadnjih par dana udjem u app i ono samo kao da refreshuje start screen i nista.. 15x pokusam i dalje nista. Odradim soft reset i tad je ok, posle dva dana opet zeza. Imao neko neki problem i kako ga je resio ?
Sad sam reinstalirao app, pa mozda bude bolje.
 
Meni često puca pri ulasku u konverzaciju. Pokrenem ga opet, i bude onda ok...
 
I meni krešuje, ne često ali krešuje.
Posle ponovnog pokretanja radi normalno.
*****i da ne mogu 5 godina da naprave aplikaciju da valja.
 
Ode i Rovio...
 
Otišao je Rovio odavno. Koliko sam razumeo nisu nadogradili igre u zadnjih godinu dana na Windows-u. Sad su samo javno objavili.

Sent from mTalk
 
Možda nije dobro zaradio, pa aplikacija ide pod stečaj. :D
Generalno, kako se slabo prodaju W10M telefoni, ne iznenađuje me takvo ponašanje developera - ali ih to nikako ne opravdava.
 
Ako je verovati tekstu na Windows Central generalno loše zarađuju na svim platformama. U zadnjih par godina su prepolovili broj zaposlenih a prošle godine su poslovali sa gubitkom od 13 miliona evra.
 
Umislili ljudi da su Blizard pa misle da mogu da muzu doveka. Ionako nista interesantno ne prave vise. Rovio je bivsi odavno, i to ne samo kod nas na WP.
 
Nazad
Vrh Dno