Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Koristim Digital clock widget. Nekim razlogom widget koji je na desktopu uvek je zamrznut. Probao sam da obrisem i vratim widget, da deinstaliram aplikaciju ali bez uspeha. Ne znam sta se dogodilo. Ne bi da menjam, posto mi odgovara i dopada mi se sto klikanjem na widget prebaci me u alarm (sto se podesi).

Uufff... Cleaner mi je ubijao ne samo clock nego i ostale aplikacije :mad:
 
Zna li neko kako da u oficijalnoj Twitter aplikaciji pregledam i pravim liste?
 
Да ли вам ради флеш садржај у лисици? Ради ми у Dolphin-у само. Верзија xxxxxx.63.
 
Poz ljudi, treba mi neka aplikacija konvertor da prebacim mp4 u 3gp,avi. Ako uopste je ima. Hvala
 
Jel moze TT da se koristi kao i do sad ili moraju svi da je kupe? Kako kupiti sad kad ne radi g.wallet?ty
 
kako ne radi wallet?
Imao sam dosta problema sa kupovinom timely alarm, ali sam uspeo juce da kupim swift key
 
l7 i nije nesto hardverski, sasvim moguce da secka. Mozda je i klip takav
 
Ocu reci ne moze da se napravi, nema srbije...

ja sam preko kompa napravio i nije mi uopste trazio to. Sa telefona hoce da trazi, ali ako radis sa kompa samo ti trazi da dodas karticu. to je posle dovoljno u play store.
 
Instalirao sam voodoo OTA Rootkeper (zbog d3go),išao na temporary unroot i tako je bilo nekih 2 nedelje. Malopre odem na restore root, ispiše root su restored, međutim i dalje ostane ikonica restore root. Odem u titanium backup, međutim izbaci mi can not gain root privileges. Ima neko rešenje kako da vratim root?
 
Keep napokon dobio notifikacije.
 
Instalirao sam voodoo OTA Rootkeper (zbog d3go),išao na temporary unroot i tako je bilo nekih 2 nedelje. Malopre odem na restore root, ispiše root su restored, međutim i dalje ostane ikonica restore root. Odem u titanium backup, međutim izbaci mi can not gain root privileges. Ima neko rešenje kako da vratim root?

Isti slučaj sam imao/imam sa GNexus-om. Nisam još uspeo da ga rešim.
 
^ Trebali ste da koristite Hide My Root. Radi odlično. Koristim ga na više telefona baš za D3Go.
 
Neka app za kontrolu minuta za pozive? Nemam osecaj, probijam paket pa se slogiram kad mi dodje racun? Nesto tipa da unesem koliko imam,free minuta pa da me app obavesti kad ih potrosim.
 
Droid stats ili 3g watchdog.
 
zasto ne mogu da kupim asphalt? cak i preko tunnel beara.
 
Nazad
Vrh Dno