Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nasao sam resenje. Posto mi je telefon za srpsko trziste (TOP) - CSC code, promenio sam CSC code na XXV (Vietnam) i time sam resio problem. Mimo toga sto sam resio problem sa Samsung Wallet, promenom CSC code mi je omogucilo snimanje svih telefonskih poziva 🥳

Za srpsko trziste je bilo onemoguceno snimanje telefonskih poziva, zbog zakonske regulative
Jel možeš da objasniš detaljnije šta si uradio?
 
Na kraju pitanja obicno ide i znak pitanja. Google translate.
 
Imam problem sa opera browser, u samom bukmarku ikone stranica nece da prikaze sa njihovim logom, ranije je to radilo kako koju stranicu osvezim a sada ne. Obrisao sam i ponovo aktivirao i dalje isto. Strasno je iritirajuce.
Zna li neko kako da resim ovaj problem?
 
Da odgovorim samom sebi,
kako, sta, nije mi jasno proradilo samo od sebe.
 
Skini SamFw Tool i kucaj na youtube koji telefon imas i prati instrukcije kako da promenis CSC Code. Ako zapnes negde, slobodno pisi
Jel ima nesto ovako za Xiaomi telefone? Ja koliko znam nema, al ima pametnijih koji ce mozda znati tacan odgovor a ako ima nesto molim vas napisite koji je to program.
Hvala
 
Da si makar otvorio link, shvatio bi da podrzava Xiaomi 😂
Naravno da sam predhodno otvorio link i video da je za Samsung i odmah zatvorio 😂
Ne znam kako to kod tebe pokazuje ali kod mene je ovako.
Ja ne vidim nigde Xiaomi svugde Samsung, doduse mozda sam malo i mator, ne nosim naocare a mozda bi trebalo, ali ja na ovoj stranici ne vidim nigde da pise Xiaomi
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-05-24-07-54-38-894_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-24-07-54-38-894_com.android.chrome.jpg
    64.1 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_2024-05-24-07-57-46-747_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-24-07-57-46-747_com.android.chrome.jpg
    86 KB · Pregleda: 24
Pa odmah si zatvorio, trebalo je malo dalje da skroluješ. Oprošteno ti je jer se alat zove Sam Fw pa vuče samo na Samsung.
 
Gde se dede analitika potrošnja baterije po hardwerskim modulima, tipa koliko postotaka je potrošio wifi, koliko radio, koliko ekran... u Androidu 14? Ima li neka dodatna aplikacija za to?
 
Naravno da sam predhodno otvorio link i video da je za Samsung i odmah zatvorio 😂
Ne znam kako to kod tebe pokazuje ali kod mene je ovako.
Ja ne vidim nigde Xiaomi svugde Samsung, doduse mozda sam malo i mator, ne nosim naocare a mozda bi trebalo, ali ja na ovoj stranici ne vidim nigde da pise Xiaomi
2024-05-24_10-41-29.png
Samo skini software i resio si problem 😂 a slobodno skroluj link i videces sledece

2024-05-24_10-42-31.png
 
Gde se dede analitika potrošnja baterije po hardwerskim modulima, tipa koliko postotaka je potrošio wifi, koliko radio, koliko ekran... u Androidu 14? Ima li neka dodatna aplikacija za to?
Zavisi od telefona verovatno, ovako je na pixelu
 

Prilozi

  • Screenshot_20240524-105640.png
    Screenshot_20240524-105640.png
    98.5 KB · Pregleda: 31
Pogledajte prilog 443718
Samo skini software i resio si problem 😂 a slobodno skroluj link i videces sledece

Pogledajte prilog 443719
Hvala za ovo, nego rece da sam otvorio shvatio bi da je za Xiaomi, ja pre toga kad sam otvorio po svemu sto sam na tom linku video shvatio sam da je za Samsung, a da sam detaljnije pogledao video bi da je i za Xiaomi.
A cekaj ovo je na app, pa nju nisam ni skidao jer je sve ukazivalo da je samo za Samsung.
U sv slucaju hvala sad cu istraziti nego samo da potvrdim sa ovim mogu da namestim da mogu da snimam pozive iako imam global rom Android 14?
Jesam dobro razumeo ?
Pa odmah si zatvorio, trebalo je malo dalje da skroluješ. Oprošteno ti je jer se alat zove Sam Fw pa vuče samo na Samsung.
Hvala na razumevanju, moja greska👍🍻
 
Poslednja izmena:
Hvala za ovo, nego rece da sam otvorio shvatio bi da je za Xiaomi, ja pre toga kad sam otvorio po svemu sto sam na tom linku video shvatio sam da je za Samsung, a da sam detaljnije pogledao video bi da je i za Xiaomi.
A cekaj ovo je na app, pa nju nisam ni skidao jer je sve ukazivalo da je samo za Samsung.
U sv slucaju hvala sad cu istraziti nego samo da potvrdim sa ovim mogu da namestim da mogu da snimam pozive iako imam global rom Android 14?
Jesam dobro razumeo ?

Hvala na razumevanju, moja greska👍🍻
Tako je barem u slucaju Samsunga, sto ne znaci da je isto i za Xiaomi. Imas odlican alat, tako da malo istrazi na google, youtube, reddit... pa ces sam videti sta ti je ciniti
 
Да ли вам ради Б92 апликација, мени од јутрос не ради.
Док Нова ради.
 
Ljudi mnogo mi se dopada edge widget za vreme ali kako da namestim da bude u celzijus jedinici?

1000009937.png

1000009938.png


Kada kliknrm da to izbaci Dobanovce 😂 a u Pančevu sam i promenim na C ali ne zapamti.
 
Kako u Chrome za Android ubiti New Tab Group prozor?

Negde nadjoh da je na ovoj stranici
chrome://flags/#tab-strip-group-indicators-android

Ali tamo ima nekoliko stvari vezanih za tabove i nijedna ne zvuči kao ovo što mi je potrebno.
 
Nazad
Vrh Dno