Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Sta da koristim za strim filmova sa kompa u lokalnoj mrezi? Po mogucnosti da je free i da ucitava titlove...
 
Ajd ja da postavim koje pitanje :)

Uzeo sam MiFi modem...na njemu je mSD slot.Ubacio sam 32Gb karticu...sad pitanje je na koji način i da li uopšte mogu recimo da microSD karticu napunim video materijalom i da strimujem preko MiFi rutera bez SIM kartice?
Kad uključim ruter imam mrežu i iPad se konektuje ali ne mogu da vidim sadržaj sa kartice...
 
Air video sam i probao, medjutim ne mogu titl da namjestim. Kao da ga aplikacija ne vidi. Titlovi su istog imena kao i filmovi u istom folderu. Svaki film ima svoj folder takodje.
 
@Uros: posle izlaska nove verzije, originalni Air Video je postao besplatan. Instaliraš aplikaciju na iPad i server aplikaciju na pc, označiš foldere za šerovanje i to je sve: konvertuje u strimuje u realnom vremenu, podržava titlove,itd.

A hoće li ovo da vuče sa nekog DNS-a u mreži ? I podržava li AC3? Izludeh da nadjem neki softver da radi ovo kako valja. Dakle da browse-ujem DNS kroz mrežu i postim film sa njega a da ne palim Upnp server na DNS-u.
 
@Uros: posle izlaska nove verzije, originalni Air Video je postao besplatan. Instaliraš aplikaciju na iPad i server aplikaciju na pc, označiš foldere za šerovanje i to je sve: konvertuje u strimuje u realnom vremenu, podržava titlove,itd.

Ja umesto Air Video koristim Emit. Radi posao totalno OK.
 
Moracu sa kompa, nadam se da nije isto
4e52545c80d95e3e00e64198ac108fbb.jpg
 
Danas su 1password i fieldrunners 2 besplatni, pa ko voli... :)
 
Poslednja izmena:
Poslednja verzija 1passworda-a je ios 8 only
 
Kako ios8 only? Ja je danas instalirao na 7.1.2 i preko dropbox-a povezao sa Android verzijom.
 
pa sta je problem, pustili su ios8 danas, može ko god hoće da update-uje.
 
btw jel imate neki sajt na kome pratite te akcije kad su app koje nisu free budu free :D hvala unapred

Ja koristim appshopper.

Inace, ovo za 1password je zesci zejb sa njihove strane. Planirali su da od nove verzije krenu sa free modelom a ko zeli da otkljuca punu verziju kupuje pro. Ali su pustili da app bude free pre nego sto je izasla nova freemium verzija, i sad ko god je makar jednom upalio danas staru verziju, sad kad updatuje imao automatski kupljenu pro licencu :)
 
to to, kontao sam da pratite po sajtovima, ni na kraj pameti da potrazi app... :D
 
Nazad
Vrh Dno