Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Od skoro sam počeo da koristim ta dva servisa i mogu samo da kažem da odlično funkcionišu. Šteta sto nemam više njih koji koriste apple platformu i taj vid komunikacije, baš sam radio uporedni test FaceTime i Whatsapp video poziva, poprilično bolji kvalitet snimka na FT. Na WA snimak secka u poredjenju sa ovim prvim gde sve radi tečno.
 
Iz nekog razloga se widget za korake i vremensku ne azurira automatski, vec moram da udjem u aplikaciju da bi se podaci osvezili. Da li postoji neka caka ili to tako mora?
 
Sin mi danas aktivirao bez problema. Ja mu napričao sa nema šanse jer mi je broj 060 a prebačen u MTS (naplašen iskustvom @verdict) on kaže jok bre saj vamo. Bum tras i namesti i šljalakp singerica. Stvarno bolje od wappa a od vibera da ne pričamo. I poruke a njim su mi plave i ima ono seen i delivered
 
Koji provider za vremensku koristite na carrotu? Accuweather ili ima nešto pametnije?
 
Nekad mi radi EON u prozoru, nekad mi ne radi. Uređaj je ipad.

Workaround je Safari, ali da li oni nešto brljaju sa updatovima, ili nešto može da se učini?
 
Koji provider za vremensku koristite na carrotu? Accuweather ili ima nešto pametnije?
Gledam ja vec nekoliko dana i ne vidim ama bas ni jedan razlog zasto bi im dao 22€. Nista oni nemaju sto nema i Apple fabricka aplikacija. Ono sto nude pride,nema za nasu regiju tako da mi deluje bespotrebno bacanje para.
 
Čekaj čekaj, pa za pocetak nude tačniju prognozu. Apple fabrička je katastrofa kod nas od poslednje verzije iosa (od kada koriste dark sky umesto weather channel).

Uostalom nisam pitao za mišljenje o carrot app-u već o izboru provajdera.
 
Slažem se, da je ostao, ne bih ni razmatrao drugu osim apple. Medjutim, Weather channel nema na carrotu. Barem ja ne vidim
 
Nema
 

Prilozi

  • IMG_9848.jpeg
    IMG_9848.jpeg
    72.7 KB · Pregleda: 61
Apple weather je doslovno najgora u ponudi. Napolju provala oblaka, na aplikaciji pise oblacno. Npr Carrot, MyRadar, Weather radar ispostuju, iako su pre dizajnirane za zapadnu Evropu i Ameriku. Vreme (nasa aplikacija) je skroz okej, samo nema widget.
 
Meni Yr deluje ok. Šteta samo što nema lepši widget.
Fabrička je užas. Pokazuje 21 i vedro, Yr 17 i kišu.
 
Bukvalno. 😂
Juče stojim ispred lokala i apple prognoza pokazuje delimično sunčano bez padavina, a napolju pljušti kiša. Yr pokazuje pljusak i znatno nižu (realnu) temperaturu.
 
^ apple prognoza je daleko od tačnog 😂, barem sto se tiče Srbije
 
Koristite pogrešno prognozu
 
Izvinjavam se ako je offtopic al prosto nisam znao koji podforum bi bio pravi za ovo pitanje. Da li ios ima u sebi podršku tj iphone da može na neki način kao sto može kreditna kartica da se ubaci pa da se koristi da se placa njome, na taj isti način da se ubaci onaj mali plastični ključ koji između ostalog može da služi da otključa lift koji zahteva kod ključ. Mislim na nešto ovako sa slike. Ne znam koja je to tehnologija, dal nfc ili rfid
 

Prilozi

  • IMG_1012.jpeg
    IMG_1012.jpeg
    80.7 KB · Pregleda: 21
Platne kartice banke koja je to omogućila ubacuješ u Wallet i koristiš preko Apple Pay sisstema.

Ove priveske zaboravi u toj kombinaciji.
 
Izvinjavam se ako je offtopic al prosto nisam znao koji podforum bi bio pravi za ovo pitanje. Da li ios ima u sebi podršku tj iphone da može na neki način kao sto može kreditna kartica da se ubaci pa da se koristi da se placa njome, na taj isti način da se ubaci onaj mali plastični ključ koji između ostalog može da služi da otključa lift koji zahteva kod ključ. Mislim na nešto ovako sa slike. Ne znam koja je to tehnologija, dal nfc ili rfid
Ti privesci su rfid, ali i da su NFC, opet ne bi moglo.
 
Neka dobra app za merenje stresa?
 
Nazad
Vrh Dno