Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ja to sve gledam kroz Safari, ni ne instaliram aplikacije koje nisu neophodne. Doduše imam samo iPad.
 
Ja iskreno ne kapiram poentu da se odabere nas store kada se pravi account.
 
^ Family Sharing?

Ako može da se namesti na US store, informacija mi je preko potrebna. :)
 
Zapeo sam na koraku gde mi traži da dodam platnu karticu. A ne prihvata karticu iz Srbije.
 
Trebalo bi da dozvoljava da ne dodajes karticu, odaberes nacin placanja ‘none’… jel ga ima?
 
Kada otvorim Family Sharing, tu su članovi moje porodice. I dole postoji opcija "Purchase Sharing". Kada uđem i želim da aktiviram, on mi kaže da moram da dodam način za plaćanje: "Payment Method Required. Add a payment method to this Apple ID in iTunes & App Store Settings."
 
Imate li preporuku za neku aplikaciju za stabilizaciju videa?
 
^ Family Sharing?

Ako može da se namesti na US store, informacija mi je preko potrebna. :)

Famili sharing? Naravno da moze… moraju svi clanovi imati istu adresu (drzavu)… gde si zapeo?

Zapeo sam na koraku gde mi traži da dodam platnu karticu. A ne prihvata karticu iz Srbije.

Trebalo bi da dozvoljava da ne dodajes karticu, odaberes nacin placanja ‘none’… jel ga ima?

Kada otvorim Family Sharing, tu su članovi moje porodice. I dole postoji opcija "Purchase Sharing". Kada uđem i želim da aktiviram, on mi kaže da moram da dodam način za plaćanje: "Payment Method Required. Add a payment method to this Apple ID in iTunes & App Store Settings."


Mora Payment method da bude sa karticom, PayPal nalogom, da bi Family Sharing radio 😃 Taj deo ne funkcionise ako se iskljucivo ide na dopunu gift karticama i izborom none, kao payment mathod.
Bilo je u pocetku misljenja da je neophodan i za Apple music pretplatu, ali to moze preko dipuna kredita karticama.
Taj deo koji navodi @Corvus Corax je i meni jedino sto smeta kod US naloga 😃
 
izvinjavam se nije me bilo... ne razumem, familiy sharing ne radi ako nemam payment metod i korstim gift cardove? kako sam ja aktivirao sharing? :oops:

hm, evo gledam sada, aktivna mi je opcija kreditna kartica ali nema informacija niti znam kako je mogao da aktivira ovo...
Screenshot 2022-04-29 at 12.06.34.png
 
Ocigledno ti je vezana kartica, iako se ne vide uneti podaci sa kratice i to je zbunjujuce 😃
Da li je to srpski App Store ili si vec nekad, u nekom trenutku, na neku foru ubacio neku karticu na americki nalog 😃
 
Koja je najbolja aplikacija za obradu fotografija?
Koristim ugradjeni editor u fotografijama za
podesavanja boje, ostrine itd
Opcije koje mi nedostaju su da insertujem neku sliku, da isecem nesto, moze i da se obrise neki visak sa slike.
Pokusavao sam sa nekim aplikacijama, ali traze mesecnu pretplatu sto mi je previse za povremenu amatersku obradu fotografije.
Da se jednom plati nije problem.
Koristim i snapseed ali mi fale te opcije koje sam naveo.
 
Nećeš naći besplatnu koja ti to radi dobro.

Ova je najbolja i ne košta puno

 
Nije problem da se kupi app, samo da nema posle neke zakljucane opcije ili da traze mesecnu pretplatu
 
Nema nista dodatno, to je to. I radi savrseno.
 
Jel forum pratite kroz Safari (ili bilo koji drugi browser?) Ne mogu da skinem webapp kao sto sam mogao na androidu.
 
Ja ga vise ne pratim na telefonu, suvise je unazadjeno iskustvo u odnosu na tapatalk. Pratim samo preko PC-a.
 
Da li neko zna u cemu je problem? Samo na tom sajtu. Na androidu, windowsu otvara normalno.
 

Prilozi

  • E4E10F1A-A48C-4D10-AEEF-BD92678EC158.png
    E4E10F1A-A48C-4D10-AEEF-BD92678EC158.png
    157.1 KB · Pregleda: 63
Da li si probao sa razlicitim browser-ima na telefonu i da li imas ukljucen neki blocker, filter, VPN ili bilo sta od slicnih aplikacija?
 
Iskljuci, ako ti je ukljucen, Private relay

Settings > [tvoje ime] > iCloud > Private Relay

 
Jel beše treba navigation bar da se skloni u YouTube app kad ode u full screen?
Sada se ne sklanja a ubeđen sam da je pre to radila.. Ima li joj pomoći?
 
Jel beše treba navigation bar da se skloni u YouTube app kad ode u full screen?
Sada se ne sklanja a ubeđen sam da je pre to radila.. Ima li joj pomoći?
Pogledaj iPhone 13 temu, pisalo se tamo. Probaj da obrišeš YT aplikaciju, pa je ponovo instaliraj.
jel ima neka app kao vanced sto je na androidu?
Nema. Jedino da se uplati YT Premium preko Argentine ili Turske, gde je jako povoljna mesečna pretplata.
 
Imas brave pretrazivac preko koga pustis youtube koji radi i kad se zakljuca telefon
 

Mislim da sigurno deseti put ostavljam link za takvu aplikaciju
 
Nazad
Vrh Dno