Šta je novo?

Aplikacije - iOS

iOS App za KP je stabilna u radu, osvežava se redovno...prilično profi napravljena.
 
Данас сам покушао да уђем на форум преко Tapatalk и одједном сам добио ову поруку што се види на screenshot. Ништа нисам чачкао, мењао, подешавао, само одједном не могу више да уђем. Ово сад пишем са Андроида и све ради нормално као и до сад. Да ли неко зна у чему може бити проблем?
c1b5d1660f576607dc125049b365f7fa.jpg


Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
 
I meni se isto desava na nekim forumima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Данас сам покушао да уђем на форум преко Tapatalk и одједном сам добио ову поруку што се види на screenshot. Ништа нисам чачкао, мењао, подешавао, само одједном не могу више да уђем. Ово сад пишем са Андроида и све ради нормално као и до сад. Да ли неко зна у чему може бити проблем?
c1b5d1660f576607dc125049b365f7fa.jpg


Sent from my SM-A605FN using Tapatalk

Problem je sto treba da se ulogujes.:D
 
Улогован сам, јер као што сам написао ништа нисам мењао само је одједном почело избацивати ову поруку, док ми ј3 други форум нормално радио. Ево сада је прорадило само од себе. Ко зна по ком принципу ово ради.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci, sam ti se izlogovao sa bencmarka, tebi se desavaju stvari koje nisu nikada i nikome.
 
Улогован сам, јер као што сам написао ништа нисам мењао само је одједном почело избацивати ову поруку, док ми ј3 други форум нормално радио. Ево сада је прорадило само од себе. Ко зна по ком принципу ово ради.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Desi se to nekada i meni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni se to desavalo na pojedinim forumima tako da se ne desava samo tebi.
 
Hocete da kazete da vam sa sam telefon izloguje sa nekog foruma
 
Da, hiljadu puta i meni... doduse koristim samo benchmark. Ulogujem se ponovo i to je, ne razumem sta je strasno i da se logujes jednom u dva meseca :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok. Izvinjavam se, meni se nikad nije desilo pa mi bilo čudno.
 
Meni najcesce sa benchmarka, imam jos par foruma i nije se desavalo. Tj, jeste na XDA 1-2 puta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni takodje. Proradi samo od sebe, bez da se logujem ponovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci, sam ti se izlogovao sa bencmarka, tebi se desavaju stvari koje nisu nikada i nikome.
Meni ovo čas po čas na ponekom forumu.... nikad se ne izlogujem.....

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Postoji li aplikacija za povezivanje iphone-a preko remote desktopa ili neki drugi naci sa racunarom? Na store-u ima milion app, ali da ne probavam svaku, mozda je neko koristio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koristim remoteMouse... free je ali ima i pro verzija.

Ja koristim free... nisu sve funkcije dostupne i ima po koja reklama, ali može da se koristi kao mis i tastatura.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Zvanicna Microsoft RDP


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neka od ove dve app blokira reklame u Safariju/Chrome i Tapatalk? Za YT ne očekujem da blokiraju...

2538cac0941d622aaa00be11105d21b4.jpg
dd4dc1eead87da92e4cee8d1681289ee.jpg
 
Meni u tapatalku ni jedna nije blokirala, samo mi nekad pomaze pi-hole. Zato sam sad za BF uzeo placenu varijantu, mislim da je 12 meseci bilo oko 5usd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nema nijedne reklame u Safariju. Instalirao sam AdGuard. U aplikacijama ima normalno, tu sam isto pokusao par fori sa reddita i xda, ali sam odustao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ ta košta 53€ godišnje ?!


Tapatalk ima Pro u store i iz app ima opcija VIP 12 meseci. Da li je to isto? Ili je Pro zauvek, nema info kada se Pro otvori u store? Vidim da Pro verzija nije imala update godinu dana (sta im košta 11€ ) ? Besplatna verzija secka katastrofa, ono je sramota.
 
Poslednja izmena:
Kao najveci potrosac radi u pozadini sto je logicno ali ja ne primetim nikakav uticaj na bateriju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ ta košta 53€ godišnje ?!


Tapatalk ima Pro u store i iz app ima opcija VIP 12 meseci. Da li je to isto? Ili je Pro zauvek, nema info kada se Pro otvori u store? Vidim da Pro verzija nije imala update godinu dana (sta im košta 11€ ) ? Besplatna verzija secka katastrofa, ono je sramota.

Ne kosta nista ako necec i VPN. Ako hoces, onda nesto kosta ali nisam gledao koliko


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
https://emban-networks.com/

Instalirajte ovo. Nema reklama na YouTube. Nigde. Samo treba instalirati profil.

Što se tiče Tapatalka, ja koristim pro, iako nije dugo update-ovan, nemam problema, a ni reklama.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno