Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Pogađa li iTunes 9.0 Syncobanje crackovanih aplikacija u nekom nepogodnom smislu za nas mačiće? :) Da li apdejtovati iTunes na 9ku?
 
Meni je iTunes 9 unistio Vistu. Instalirao sam ga ali se skenjao Mobile Device Support i sad mi ne prepoznaje nijedan jedini uradjaj a ne mogu da obrisem Mobile Device SUpport (probao svim zivim metodama).
 
Pogađa li iTunes 9.0 Syncobanje crackovanih aplikacija u nekom nepogodnom smislu za nas mačiće? :) Da li apdejtovati iTunes na 9ku?
Nacuo sam da 9-ka prepoznaje "pobegle iz zatvora" telefone tako da treba proveriti, ja se necu igrati....
 
^ stavio sam 9 i povezao 3.0.1, sve je isto tako da bez brige.
 
Znači iTunes 9 slobodno instalirati, samo što može da se sk#$%&nja Vista :)

Odlično!
 
Meni je iTunes 9 unistio Vistu. Instalirao sam ga ali se skenjao Mobile Device Support i sad mi ne prepoznaje nijedan jedini uradjaj a ne mogu da obrisem Mobile Device SUpport (probao svim zivim metodama).

Vista kod mene radi bez problema sa Itunes 9 ... Iphone jailbroken & unlocked isto nikakvih problema nema
 
Takođe. samo se čuvajte 3.1, pošto je izgleda dobro zacementiran. DevTeam će opet imati posla...
 
Dajte bre taj BiteSMS 4.3, nema ga nigde :)
 
ako ga nema na xsellize, džaba žištra...
 
driver, to se i ja pitam kad ce... od kako sam probao biteSMS navukao sam se na program, mislim da saljem 10x vise poruka samo zbog smajlija
 
Ma meni je super shto funkcionishe potpuno nezavisno od toga shta radish i u kojoj aplikaciji si, samo odgovorish na poruku i nastavish shta si radio, tako neshto ne postoji ni na kompu :)
 
Ma biteSMS je keva, ali ja sam ga batalio od kako mi je jedna njegova komponenta rušila skype. To je rešeno odavno, ali me sada mrzi da tražim, jer staru verziju ne mogu da nađem, a nova nije krekovana kako treba... a i nisam neki sms manijak...
 
Probajte Star Defense... Simpa igrica za ubijanje vremena dok se vozis ili cekas nesto/nekoga.
 
Ma biteSMS je keva, ali ja sam ga batalio od kako mi je jedna njegova komponenta rušila skype. To je rešeno odavno, ali me sada mrzi da tražim, jer staru verziju ne mogu da nađem, a nova nije krekovana kako treba... a i nisam neki sms manijak...
4.2 je okej krekovana. Vrlo retko se pojavi poruka "you are using pirated copy..." ali se lako zaobiđe jer imaš vremena da dodirneš bilo koji button (new message, settings) i tada poruka nestaje s ekrana. Čim pošalješ prvi sledeći sms nema više poruke. Meni se nije pojavljivala već sigurno više od 2 nedelje.
 
prejako!!!
 
Koliko opterećuje memoriju? Izbegavam da instaliram rezidentne programe ako baš ne moram.
 
^^ uu al je dobra stvar ...
 
Poslednja izmena:
Koliko opterećuje memoriju? Izbegavam da instaliram rezidentne programe ako baš ne moram.

Nije rezidentan, nema stalno aktivan proces. I za sta stedis memoriju? Ona je tu da bude popunjena i iskoriscena a ne da zvrji prazna.
 
4.2 je okej krekovana. Vrlo retko se pojavi poruka "you are using pirated copy..." ali se lako zaobiđe jer imaš vremena da dodirneš bilo koji button (new message, settings) i tada poruka nestaje s ekrana. Čim pošalješ prvi sledeći sms nema više poruke. Meni se nije pojavljivala već sigurno više od 2 nedelje.

Inace, bice da sitnicarim, ali taj program kodsta ceih 8 dolara sto je 450 dinara, dakle cena je sitnica. Ako si mogao da das 400 EUR za fon mozesi 400 dinara za neku aplikaciju koja ti se svidja.
Ja imam par aplikacija koje sam kupio (IM+ na primer).
 
Hteo sam da kupim, a onda se pojavio krek i što da bacam lovu kad mi radi. Lovu dajem samo kad je zaista neophodno. Npr. Skype kredit ili tako nešto, pošto često zovem inostranstvo. Mada razmatram i biteSMS licencu jer mi treba i međunarodni SMS koji je kod nas bezobrazno skup, posebno kod Telenora koji mi je primarni broj sada.

P.S. Tek sad videh ovaj koment za Airmouse. Pa kako nije rezidentan kad je server stalno aktivan i ubačen u Startup folder i zauzima oko 10MB RAM-a. Jedino da ga izbacim i pokrećem po potrebi ali to je smor. Al instalirao sam svejedno, super je zezalica, videću još koliko je zaista korisno ali ovako za zezanje je strava. Bravo što si to pronašao :)
 
Poslednja izmena:
Mora da imaš 128MB memorije ili manje kad ti je 10MB previše za bacanje :)
 
Imam 2GB ali svejedno 10 po 10. Evo sad sam pogledao i samo sa otvorenim ovim Firefoxom sa 11 tabova i tim rezidentnim programima već je zauzeto 1,17GB u Visti. A nije ni to problem nego kad pokrečeš neke igrice treba da je što slobodniji i procesor i ram.
 
Nazad
Vrh Dno