Šta je novo?

Aplikacija za skeniranje dokumenta prozirno

Aldo87

Zapažen
Učlanjen(a)
20.02.2024
Poruke
10
Poena
4
Kao prvo pozdrav svima. Treba mi neka aplikacija za skeniranje dokumenta za android telefone, znaci aplikacija koja skenira dokument s preda ali se vidi je koja boja pozadina na dokumentu (npr nesto je nacrtano flomasterom crvene boje e to meni treba, da vidim tu boju). Da li postoji takva aplikacija ? Treba mi hitno.
 
Google Drive app, dole desno imas ikonu kamere.
 
Svaki telefon sad slika kao documents? Bude kao sken, tj. ono što vidiš to uokviri, iseče. Samsung, Xiaomi, itd. Koji telefon imaš?
Ma imam ja skener aplikaciju na telefonu. Meni treba neka skener aplikacija da kada slikas jedan papir/dokument s prednje strane onda da ti se vidi poledjina dokumenta, znaci ne slova vec boja na poledjini papira.
 
Kako si tehnički izvodljivo mislio da slikaš iz jedne slike stranu koja se vidi i koja se ne vidi? Da uprostim pitanje, kako da slikaš stranu koju kamera ne vidi?

Ako uopšte razumem šta pitaš. Niko se ne ukjljučuje, verovatno niko ne konta ništa u ovoj temi.
 
Kako si tehnički izvodljivo mislio da slikaš iz jedne slike stranu koja se vidi i koja se ne vidi? Da uprostim pitanje, kako da slikaš stranu koju kamera ne vidi?

Ako uopšte razumem šta pitaš. Niko se ne ukjljučuje, verovatno niko ne konta ništa u ovoj temi.
Pitao sam za misljenje, da li ima neka aplikacija (nisam mislio da sigurno ima vec da li ima). Znaci slikas papir sa prednje strane, ali na slici vidis slova na prednjoj strani i boju sa zadnje strane, tj. prozirna slika, kao rendgen u tom smislu.
 
Pitao sam za misljenje, da li ima neka aplikacija (nisam mislio da sigurno ima vec da li ima). Znaci slikas papir sa prednje strane, ali na slici vidis slova na prednjoj strani i boju sa zadnje strane, tj. prozirna slika, kao rendgen u tom smislu.
Ako je prozirna kako u boji, ja stvarno ne razumem šta se traži.
 
Jel mislis kao da imas foliju sto se koristila na grafoskopu?
Ne znam kako izgleda ta folija
Ako je prozirna kako u boji, ja stvarno ne razumem šta se traži.
Druze ja slika na primer beli papir, sa prednje strane su slova a pozadi je nesto nacrtano, a meni treba da vidim to nacrtano ali sa prednje strane. Bukvalno kao da slikam zatvorenu kovertu ali da vidim slova koja su napisana na papiru u zatvorenoj koverti. Znam da je bizarno ali rekoh da pitam jer mi je potrebno tako nesto.
 
Gledaš suviše James Bond filmove. Izvini ali zaista nisam mogao da ne odgovorim ovako.
Napravi ti takvu aplikaciju i obogatićeš se veruj mi.
 
Nazad
Vrh Dno