Šta je novo?

apache za win

pa to nema veze sa apachijem, strvar je podesiti DNS server
 
ma nemas ti veze ako nisi skapirao da na istom IP-u imam dva razlicita host-a ...
 
nisam skapirao, malo je "ne detaljno" tvoje pitanje. znam kako u IIS-u to moze, ako me ne bude mrzelo proceprkacu malo da vidim za apacha, davno sam radio sa njime
 
ma imam iis ali ga koristim na drugim portovima znaci 80 pripada apachu tako da meni treba kako da vrsim redirekciju tj kako da podesim vhost tj nemam vremena ....... pa ako neko zna neka napise
hvala
 
Nazad
Vrh Dno