Šta je novo?

Anti virus za 2000 server

Kod mene u firmi koriste NAV 7.3 corporate.
 
Ni serverski McAfee nije los.
 
NAV 7.3 corporate definitivno roola ja sam ga postavio kod mene na poslu i radi odlicno
 
Inoculate av , imamo ga instaliranog na nas server i na ostalim 250 radnih stanica.NAravno legalizovan, radi centralni update sa servera na klijente u backgroundu.Inace je isti u sastavu konzorcijuma CA.Zvanicni distributer je "Energodata" Beograd.
 
borab je napisao(la):
Inoculate av , imamo ga instaliranog na nas server i na ostalim 250 radnih stanica.NAravno legalizovan, radi centralni update sa servera na klijente u backgroundu.Inace je isti u sastavu konzorcijuma CA.Zvanicni distributer je "Energodata" Beograd.

Zar nije Inoculate mrtav?
 
Nazad
Vrh Dno