Šta je novo?

Anti mosquitos program za pc

drtroad

Slavan
Učlanjen(a)
04.06.2006
Poruke
110
Poena
319
Trazeci po netu neku zastitu od komaraca naleteo sam na ovo instalirao i sada cekam komarce da vidim sta ce da bude.:smash:
Da li neko ima iskustva sa istim ili slicnim programima? Video sam de se cesto koriste u mobilnim uredjajima.
 

Prilozi

  • Anti Mosquito.rar
    112.8 KB · Pregleda: 77
Mislim da ovo nema veze sa zivotom :). Prvo moras da imas zvucnike koji su dovoljno dobri da emituju tako visoke frekvencije a druga stvar koja me buni s obzirom da je program tezak nekih 200kb je da verovatno koristi neki kompresovan audio sto znaci da je sve sto ljudsko uvo ne cuje izbaceno. A i na kraju krajeva ko kaze da taj zvuk uopste smeta komarcima...mozda bleje po celu noc i slusaju mjuzu dok ti sisaju krv...party all the time
 
Poslednja izmena:
a druga stvar koja me buni s obzirom da je program tezak nekih 200kb je da verovatno koristi neki kompresovan audio sto znaci da je sve sto ljudsko uvo ne cuje izbaceno.
A šta će mu sempl? Sinusoidu može sam da izgeneriše.
 
Xaxaxa, sto nisam video ovu temu sinoc kada sam se u pola 4 ujutru sibao sa jednim nenormalno nasrtljivim komarcem koji je hteo da mi udje u uvo i pije krv pravo iz mozga! :d
Danas sam kupio Raid tablete protiv komaraca, ukljucio u struju, i cekam noc...valjda cu moci da odmorim k'o covek! :smoke:
 
Xaxaxa, sto nisam video ovu temu sinoc kada sam se u pola 4 ujutru sibao sa jednim nenormalno nasrtljivim komarcem koji je hteo da mi udje u uvo i pije krv pravo iz mozga! :d
Danas sam kupio Raid tablete protiv komaraca, ukljucio u struju, i cekam noc...valjda cu moci da odmorim k'o covek! :smoke:

Ajde isprobaj program pre tableta, pa javi utiske.
Ja ga na svu sreću ne mogu isprobati, jer zbog mreža na svim prozorima u sobi vidim možda jednog ili dva komarca u toku cele godine :)smash: da kucnem da ne ureknem).
Mogu probati jedino kada sledeći put budem rešio da u prirodi gledam na laptopu neki film noću u prirodi.:D
 
Ja sam davno probao ovaj Anti Mosq....

Kada pustim, posle 10 minuta oce glava da mi pukne.. a papagaji "vriste" neprestano :).. ocigledno da mi / im smeta.

ps. za komarce ne znam, imam mrezu na prozoru
 
Nazad
Vrh Dno