Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Probao sam ovaj postupak
Ali kad probam da otvorim youtube, neće. Pojavi se samo logo od yt, i iskljuci se.
I pojavi se ono da zatvorim aplikaciju.
Telefon je xiaomi mi a3, cist android
[/QUOTE]
Ne znam zasto nece, postupak je objasnjen za raniju verziju revanced menagera u YouTube aplikacije, sad je aktuelan menadzer 1.9.4 i YouTube 18.32.39, koji se pacuje i instalira. Skidao sam ranije revanced sa stranice revanced.io , spakovan apk koji se instalira, mislim da je cist. To u slucaju gde procesor ne podrzava instalaciju preko menadzera.
 
  • Like
Reagovanja: s5p
1. Ukucas ReVanced Manager u Google
2. Kliknes na Github link https://github.com/revanced/revanced-manager/releases/latest
3. Skines ReVanced Manager i instaliras ga
4. Kucas Youtube 18.23.35 apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-18-23-35-release/#downloads
5. Skines nodpi apk
6. Otvoris ReVanced Manager, odes na Patcher deo, nadjes taj apk koji si skinuo
7. Patchujes ga
8. Kad izadje prozor gde te nesto upozorava, ides na strelicu i ides na install anyway
9. Profit

Uprostio sam ga ali to je to
A ovo jel si probao?
@Jigger
 
Probao sam i to. Nece.
Na kraju sam skinuo brave pretrazivac, i tako koristim yt. Tu ima i u pozadini da radi sa iskljucenim ekranom, tj kad je zakljucan.
Sve preporuke...

P.S.
Odavde rade i obicna i extended verzija
 
Poslednja izmena:
Ja koristim poslednju verziju od Rusa pečovanu- sa ruskog foruma. Radi normalno, bez neke komplikacije za instalaciju- prvo MicroG pa onda APK, bez pečovanja, menadžera itd...
18.34.38 NonRoot, Extended, RVP v2.190.0

v2.190.0
 
A ovo jel si probao?
@Jigger
Da ja tako i instaliram, preko menadzera. Ranije sam skidao sa ovog "io" domena, nikakvih problema nisam imao, a tako instaliram i jednom drugaru na slabijem Samsungu, koji zbog procesora ne podrzava postupak preko menadzera. Posle nekog vremena prestane da radi, ali se resava instaliranjem najnovije verzije.
 
  • Like
Reagovanja: s5p
Jel može neko da objasni pravi postupak kako se ažurira youtube revanced ? Trenutno imam instaliranu 18.32.35 verziju a aktuelna je 18.38.44
Kada skinem noviju verziju ne daje mi uopšte mogućnost da je patch-ujem.
 
Koja je potreba za ažuriranjem? Meni 18.23.x. radi i dalje super. A imam i opciju za patch nove verzije.Screenshot_20231012_144821.jpg
 
Takođe ne mjenjam dok god radi. Kad prestane, skinem aktuelnu verziju i odradim patch!
 
Mora da se skine odgovarajuca kompatibilna verzija, a to nije uvek poslednja verzija. Takodje nista ne diram dok sve radi, nema nikakve potrebe.
 
Koja je oficijelna stranica za Revanced?
Pretraga nudi vise stranica i verzija menadzera, nemam pojma koji da koristim...
 
Hvala.
Vratio sam se na postove iz jula/avgusta pa videh kojim putem treba ici :)
 
Naisao sam na cudan problem, dvojica kolega su me zamolila da im instaliram ReVanced, obojica imaju Samsung S21. Prvom se sve instaliralo iz prve i radi savrseno, drugom nece nijedna verzija YT - menadzer je patch-uje, ali kada krene instalacija to traje unedogled. Identicne verzije menadzera i YT aplikacije sam koristio. Da li probati sa starijom verzijom menadzera, mada mi to nije logicno?
 
Na tom gde radi uradi share i prebaci i instaliraj na drugi telefon.
 
Obe su skinute sa istog mesta, na oba mesta nodpi verzije YT, stvarno mi nije jasno gde je zapelo. Reinstaliracu menadzera.
 
Za sada alpha, ali ovo je odlično. Verovatno će ga YT ugasiti čisto sumnjam da će ovako nešto dozvoliti. Koristim celo veče vrlo solidno iskustvo i što je najbolje open source.
 
Za sada alpha, ali ovo je odlično. Verovatno će ga YT ugasiti čisto sumnjam da će ovako nešto dozvoliti. Koristim celo veče vrlo solidno iskustvo i što je najbolje open source.

Posto je obrisan video, da li mozes da nam ostavis link od programa ili barem napisi ime
 
Matori Vanced me je na kraju ipak izdao.
Čudno da je i ovoliko trajao.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-08-11-16-11-453_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-11-08-11-16-11-453_com.google.android.youtube.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 28
Nije. Firefox i uBlock (ali poslednja Pre-release verzija sa GitHuba i onda posle toga povremeno rucno azurirajte u samom Firefoxu ako se nije sama azurirala, ja to skoro svaki dan). Filtere ne morate non-stop, na pocetak posle prve instalacije azurirate (prvo purge cache) i onda posle toga samo azuriranje uBlocka i nikakvi problemi.
 
Nije. Firefox i uBlock (ali poslednja Pre-release verzija sa GitHuba i onda posle toga povremeno rucno azurirajte u samom Firefoxu ako se nije sama azurirala, ja to skoro svaki dan). Filtere ne morate non-stop, na pocetak posle prve instalacije azurirate (prvo purge cache) i onda posle toga samo azuriranje uBlocka i nikakvi problemi.
Daj link da probam.
A "purge cash" je opcija u uBlock-u?
 
Pozz drugari. Imam problem sa revancedom a to je da ne stizu mi notifikacije kad komentarisem a neko mi odgovori. Tek kad udjem revanced u obavestenja tek tad vidim da mi je neko odgovorio. Imal resenje za to?
 
Od pre pola meseca neće Newpipe da radi preko mog Supernova wifi neta. Fercera na mobilnom mts netu, kao i na komšijinom mts wifi netu. Čistio cash, deinstalirao, resetovao router i ništa.
Da li neko zna šta bi moglo biti u pitanju?
 
Izbrisi, instaliraj novu verziju koju ces prethodno skinuti sa oficijalnog sajta.
 
Poslednja izmena:
Probao i to. Mrka kapa.
 
Nazad
Vrh Dno