Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pozdrav šta mislite o ovom uređaju X92 android box?Ima 3 gb /16gb ,da li neko sa foruma ima ovaj uređaj?
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko za preporuku koji LED TV ima dobar android uredjaj sto se tiče Kodi-ja? Da lepo radi. (Mislim na TV sa ugradjenim androidom)
 
Poslednja izmena:
Hvala članu Jaffaru na probi sbb cam modula na androidu.Nažalost SBB cam modul u verziji CAS V7 ne radi.
Hvala i ostalim članovima na probi poštinog irdeto i ikomovog conax cam modula koji rade na androidu.
Pošto uređaj koji sam probao nije još na tržištu,očekujem da će se problem rešiti u domenu softvera.Amlogic mora da isporuči rešenje koje radi,to je njihov deo posla vezan za S905D.Koliko čitam forum u vezi SBB cam modula,vidim da na nekim televizorima takođe ne radi.O čemu se tu radi nije mi baš jasno.
Ako ima još nekoga sa modulom, a nije od ovih koje sam probao,neka se javi radi druženja[emoji2]
 
Poslednja izmena:
Imam MXIII-G i uradio sam update kodi-ja na verziju 17.1 i od tada imam konstantan drop frame ili sta vec kako god ne radi tecno kao na 16.1. Rado bi se vratio, ali kodi na 16 sve manje pokazuje hd stremova, nisam siguran zasto je tako ali slicno je bilo kada je bio prelazak sa 15 na 16.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
#cheyenne ima sve manje hd strimova zato sto sve vise prelaze na https a kodi 16 nema podrsku za to. Na zalost svi koji imaju uredjaje na androidu 4.4 vremenom ce ostati bez upotrebljivog Kodija.
 
#cheyenne ima sve manje hd strimova zato sto sve vise prelaze na https a kodi 16 nema podrsku za to. Na zalost svi koji imaju uredjaje na androidu 4.4 vremenom ce ostati bez upotrebljivog Kodija.

Ok, tako sam nesto i video na netu, prelazak je neminovan. Sta moze da bude razlog ovom seckanju, sam uredaj, stariji procesor, android je 5.1 kod mene. Jel koristi mozda neko kodi sa ovim mxom


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Probaj u kodiju da ukljucis ili iskljucis hw akceleraciju pa vidi da li ce biti razlike.

Stara kodi tema je Confluence.
 
Ne pomaze, zaboravih da pomenem kada se pusti 1080p postaje negledljivo.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pogledaj da li na tvom boxu moze da radi libreelec (instalira se na sd karticu).
 
Salis se? Nije ni čudo koliko para kinezi zaradise na njemu.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ne veruj svemu što čuješ danas. 1. april... :)
 
Hehhehe sad sam se probudio i jos vidim na sajtu :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nego, ima li neka aplikacija koja može da pretvori telefon u gamepad tj. džojstik? Naravno da radi sa android box.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I moje je pitanje, ima li neki sajt na kom se može vidjeti je li izasao dobar snimak za ove najnovije filmove? Znam za y ifi...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
I moje je pitanje, ima li neki sajt na kom se može vidjeti je li izasao dobar snimak za ove najnovije filmove? Znam za y ifi...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Rarbg


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ako ti treba nešto samo za Kodi,možeš i RPi...Podrška odlična

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno