Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

264 stranice, nisi bas od pomoci. A pretraga i nije dala skorije odgovore
 
Prijatelju marko_84,nema leba ovde,trebas pet puta postaviti jedno isto pitanje da bi ti odgovorili.Za onaj usb ethernet adapter 2 puta pitam i nema odgovora,onda sam lepo otiso na forum.hr,i ljudi odgovorili u roku od dva sata....
 
Podryava na sledeci nacin: svi uglavnom koriste softwer KODI za androdid koji u sebi ima podprograme (add-on) koji imaju putanje do online filmova. Uz to i imas i titlove unutar KODIja. Mnogo puta pisano u ovoj temi zato ljid ne odgovaraju.
 
Prijatelju marko_84,nema leba ovde,trebas pet puta postaviti jedno isto pitanje da bi ti odgovorili.Za onaj usb ethernet adapter 2 puta pitam i nema odgovora,onda sam lepo otiso na forum.hr,i ljudi odgovorili u roku od dva sata....

Moraš biti oprezan,neki usb adapteri imaju jako slab protok a neki imaju brzinu kakva treba da bude.

Forum Hr je odličan forum.
 
Prijatelju marko_84,nema leba ovde,trebas pet puta postaviti jedno isto pitanje da bi ti odgovorili.Za onaj usb ethernet adapter 2 puta pitam i nema odgovora,onda sam lepo otiso na forum.hr,i ljudi odgovorili u roku od dva sata....
a da li si se pitao da mozda bas ovde niko od ekipe nema taj adapter,ili nije probao....pa kako ocekujes odgovor....
 
Prijatelju marko_84,nema leba ovde,trebas pet puta postaviti jedno isto pitanje da bi ti odgovorili.Za onaj usb ethernet adapter 2 puta pitam i nema odgovora,onda sam lepo otiso na forum.hr,i ljudi odgovorili u roku od dva sata....

Mislim da bi za tebe bilo .................... da i ubuduce tamo trazis odgovore na pitanja ,tamo se leba sigurno neces najesti ...ali zato kruha uf.Sta su ti odgovorili ?
 
Stigao danas drugaru MXIII-G o kojem sam se raspitivao ovde (S812+2GB), kinez sa alija napisao pravu vrednost 63$ pa je platio PDV i carinu 2200din. Obično napišu manju ali dobro.
Android 5.1.1 je na njemu i lepo radi, nikakav problem nisam primetio koliko smo ga testirali danas. Brzina kroz OS dobra, pušta sve što sam probao (one test fajlove iz druge teme što ste kačili u H265 4K). Wifi radi dobro, 5-6 metara i jedan zid do rutera. Ne greje se i ne znam šta još treba da se kaže.

Stigla je i MX3 tastatura (13$ plaćena), miš me je najviše zanimalo kako radi i zadovoljan sam, za surf je baš koristan. Tastatura dobra za kucanje i sve ukupno kvalitet izrade i rad me je pozitivno iznenadio.
Ono što nismo probali je da iskoristimo IR funkciju da se upravlja TV-om, to ostaje njemu da skonta kako se podešava.
 
Хеее... исти комплет чекам. 19 дана на царини. Рачунам до среде је код мене.
 
Pozdrav, zanima me sta mislite o ovom modelu http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_193367.html ?
U sustini treba mi nesto za roditelje, da mogu da surfuju netom i da gledaju youtube, jel ovo ok uredjaj za tako nesto?

Ima li neko iskustva za gearbest-om, jel ovo konacna cena ili treba da platim jos nesto? Hitno mi treba odgovor, zato sto popust istice sutra.
 
meni se ne dopada, pre bi izabrao neki sa amlogic cipom.
 
Radi ona super,nego kako da znam u kojoj je rezoluciji i kako da čitam komentare?

Otvorio sam par 4k klipova iz pretrage i slika je fenomenalna.

E,da,,,,,,,,,,D3GO radi pa izuva,,,,,,,,konačno da sam se rešio kineksih beda i čemera.Slika je takoreći kao na d3i sokoćalu,prosto ne mogu da verujem.

Opako je brz,android je sekirom sakaćen ali za sada se zevzečim sa njim pa mi ne smeta:dNova lančer sam instalirao pa obrisao jer me nervira onih zilion podešavanja pa nisam hteo tu da gubim vreme.Posložio sam sve ikonice i dobio onako kako je na full androidu.Dao bog pa imam Logitech daljinac pa sam ga za minut osposobio u IR modu.Game kontroler nisam ni vadio iz kutije,nije mi to primarno.
Ubedljivo najkvalitetniji android box ikada,od kutije pa do same izrade,dizajna,hlađenja,materijala,strujnog adaptera i kablova.Antutalica mi varira od 65000 do 71000 mada me to ne tangira posebno.

D3GO i kod mene radi kako treba sd kanali 2.5mbs a hd 1.5-3.5mb/s jel kod tebe isto tako ? nesto menjaju svaki cas nervira me sporost menjanja kanala
 
Danas su menjali d3go,juce sam imao 2.5 mega na sd kanalima,3 mega na hd kanalima i 3.6 na rts hd kanalu,danas je 2.5 na sd i 1.4 na svim hd kanalima,ne znam sta se to desava.
 
Narode, kopam po internetu vec par dana i ne mogu da nadjem odgovor na jedno pitanje (i poceo sam da se pitam da li uopshte postoji): postoji li android tv box koji zapravo moze da se koristi i za Kodi i za igrice? Po svemu shto sam nashao, ili je softver uzasan (imam RK3188 tablet, znam koliko losh moze da bude), ili je ok za igranje, ali trza kod pushtanja videa, ili ima slabu grafiku i procesor, ili... Sve u svemu, ne mogu da nadjem ni jedan jedini uredjaj koji nije Nvidia Shield, a da dobro radi. Da li neko ima neki predlog ili ideju, neshto shto bi moglo da se naruci ovog 11.11.? Ako ne nadjem nishta zanimljivo sada, iskopacu negde prokleti Shield, ali bih radije da ne zvekam tolike pare...
 
Ti ko onaj vic kad leti pijan orao i leti,leti pa padne.Leži tako on pa kaže,ja ko da sam kopao a ne da sam orao:d

Ako bas toliko zelis da se igras onda ti je Shield jedina prava opcija.Ja jos nisam dosao do lekcije za igranje ali sokoćalo guta svaki video koji mu ubaciš.Ona 4k demo servirana reš pečena patka koja se vrti na tanjiru ima ubedljivo najfluidniji pokret od svih android boksova.Kodi radi ekstra brzo,slika je super.Mx player i Vlc player rade odlično.Antutu daje 70000 dok 3D mark daje nesto malo ispod 50.000 cisto da znas na cemu si.
Mozes da instaliras Nova launcher za potpuni full Android doživljaj.
Game kontroler je odlican,imas i opciju snimanja igrica i svega ostaloga.Koliko sam video,mada nisam probao ima nesto sitno besplatnih igrica,zatim da se placa mesecno za strimovanje igrica i na kraju da se strimuje sa kompa koji ima nvidia graficku.
 
Poslednja izmena:
Narode, kopam po internetu vec par dana i ne mogu da nadjem odgovor na jedno pitanje (i poceo sam da se pitam da li uopshte postoji): postoji li android tv box koji zapravo moze da se koristi i za Kodi i za igrice? Po svemu shto sam nashao, ili je softver uzasan (imam RK3188 tablet, znam koliko losh moze da bude), ili je ok za igranje, ali trza kod pushtanja videa, ili ima slabu grafiku i procesor, ili... Sve u svemu, ne mogu da nadjem ni jedan jedini uredjaj koji nije Nvidia Shield, a da dobro radi. Da li neko ima neki predlog ili ideju, neshto shto bi moglo da se naruci ovog 11.11.? Ako ne nadjem nishta zanimljivo sada, iskopacu negde prokleti Shield, ali bih radije da ne zvekam tolike pare...

Za tebe je neki HTPC.
 
Za htpc i igranje treba mu neka jaka grafika,cpu i kontroler,sto je skupo.Rekao je da mu je Shield skup a Htpc bi bio jos skuplji.
Nvidia je za USA delila 50 usd vaucere,nudili i meni ali transport,carina i pdv pojedu sve u odnosu na evropsku kupovinu.Za 150 usd Shield je neverovatna ponuda.Mozda sad za božić budu opet neke dobre ponude.
 
Poslednja izmena:
Narode, kopam po internetu vec par dana i ne mogu da nadjem odgovor na jedno pitanje (i poceo sam da se pitam da li uopshte postoji): postoji li android tv box koji zapravo moze da se koristi i za Kodi i za igrice?
Koje igrice bi ti igrao?

Ove sto igras na telefonu uglavnom traze input preko touch ekrana a cesto i multi touch, to otpada, a za ove malobrojne ostale treba nvidia shield.

Ostaju ti one jednostavne arkadne koje mozes da igras na bilo kom boxu.
 
Poslednja izmena:
Ne zelim da se odreknem videa jer, realno, njega cu koristiti vishe nego shto cu se igrati.

E sad, shto se igrica tice, racunam da bih na TVu igrao Need for Speed (i poneku josh trku), pucachine, poneki port (GTA, Max Payne, shta vec ulovim da radi), emulatore (gamepad stize uskoro). Shield ima remasterizovanih igrica gomiletinu, tako da je svakako favorit, mocan je, nema toga shto ne moze da pokrene itd (pretpostavljam da mu play store normalno radi?), ali ne bih da dam bash toliko ako mogu da izbegnem. To ce me naravno vremenom povuci da uzmem i njihovo gamepad, sigurno cu kupiti npr. HL2 i ko zna shta josh vidim kod njih, troshkovi ce samo da skacu... Razmishljao sam i da uzmem Mi Pad pa da ga povezem umesto TV Boxa, ali niti podrzava HDMI (*****izam), niti sam siguran da bi sa 4:3 ekranom sliku prikazivao dobro ni da podrzava HDMI.

Opet, necu ni da bacim pare na neshto shto necu koristiti (vec imam Chromecast, ali Kodi preko njega kilavo radi, kao i slanje slike sa mog telefona), tako da sam u velikoj dilemi...

Hvala na gornjim odgovorima :)
 
ma daj bre mozda ovi uredjaji izgledaju kilavo po spec u odnosu na shild ali igranje nekih igrica koje podrzavaju gamepad je sasvim korektno u 1080p rezoluciji ,ja bas i nisam neki gejmer ali evo par linkova pa vidi dal je ok

https://www.youtube.com/watch?v=gXr0RaoO-uQ

Pogledaj na youtube kod ovog ima razlicitih boxeva a i u svakom snimku je prikazano kako se ponasa sa igricama tipa voznji itd, nemoj da te buni negde za neke odredjene boxeve si mozda video testiranje igrica u 4k gde se ne ponasaju bas najbolje)Ocu da kazem da za mene ono sto sam imao da probam od igrica je krajnje korektno na amlogic s812 s802 rk3288 i rk3368
 
Poslednja izmena:
Ne zelim da se odreknem videa jer, realno, njega cu koristiti vishe nego shto cu se igrati.

E sad, shto se igrica tice, racunam da bih na TVu igrao Need for Speed (i poneku josh trku), pucachine, poneki port (GTA, Max Payne, shta vec ulovim da radi), emulatore (gamepad stize uskoro). Shield ima remasterizovanih igrica gomiletinu, tako da je svakako favorit, mocan je, nema toga shto ne moze da pokrene itd (pretpostavljam da mu play store normalno radi?), ali ne bih da dam bash toliko ako mogu da izbegnem. To ce me naravno vremenom povuci da uzmem i njihovo gamepad, sigurno cu kupiti npr. HL2 i ko zna shta josh vidim kod njih, troshkovi ce samo da skacu... Razmishljao sam i da uzmem Mi Pad pa da ga povezem umesto TV Boxa, ali niti podrzava HDMI (*****izam), niti sam siguran da bi sa 4:3 ekranom sliku prikazivao dobro ni da podrzava HDMI.

Opet, necu ni da bacim pare na neshto shto necu koristiti (vec imam Chromecast, ali Kodi preko njega kilavo radi, kao i slanje slike sa mog telefona), tako da sam u velikoj dilemi...

Hvala na gornjim odgovorima :)


Uz Shield već dolazi jedan game kontoler u full varijanti.

Play store nije full,Shield TV ima TV play store gde su samo aplikacije koje rade uz daljinski za Shield,kao što je youtube TV app.Za full android moraš da staviš jedan jako moćan custom rom i onda imaš full custom rom ali gubiš bežičnu vezu za kontroler jer nvidia nije javno dala na uvid kod za wi fi kontroler vezu.Kontroler radi uz pomoć usb kabla.
Nije ti potreban taj custom rom jer sve aplikacije možeš normalno da instaliraš ili preko usb-a ili preko emaila ili preko web stranice.Ja sam moj tako napakovao da imam skoro 99% full android,bez custom roma.
 
Poslednja izmena:
Ne zelim da se odreknem videa jer, realno, njega cu koristiti vishe nego shto cu se igrati.

E sad, shto se igrica tice, racunam da bih na TVu igrao Need for Speed (i poneku josh trku), pucachine, poneki port (GTA, Max Payne, shta vec ulovim da radi), emulatore (gamepad stize uskoro). Shield ima remasterizovanih igrica gomiletinu, tako da je svakako favorit, mocan je, nema toga shto ne moze da pokrene itd (pretpostavljam da mu play store normalno radi?), ali ne bih da dam bash toliko ako mogu da izbegnem. To ce me naravno vremenom povuci da uzmem i njihovo gamepad, sigurno cu kupiti npr. HL2 i ko zna shta josh vidim kod njih, troshkovi ce samo da skacu... Razmishljao sam i da uzmem Mi Pad pa da ga povezem umesto TV Boxa, ali niti podrzava HDMI (*****izam), niti sam siguran da bi sa 4:3 ekranom sliku prikazivao dobro ni da podrzava HDMI.

Opet, necu ni da bacim pare na neshto shto necu koristiti (vec imam Chromecast, ali Kodi preko njega kilavo radi, kao i slanje slike sa mog telefona), tako da sam u velikoj dilemi...

Hvala na gornjim odgovorima :)
daj par detalja,sta ti kilavo radi na Chromecast...kako koristis KODI...kazes slike ti kilavo idu...koju aplijaciju koristis da kombinujes fon i CC?
 
ma daj bre mozda ovi uredjaji izgledaju kilavo po spec u odnosu na shild ali igranje nekih igrica koje podrzavaju gamepad je sasvim korektno u 1080p rezoluciji ,ja bas i nisam neki gejmer ali evo par linkova pa vidi dal je ok

https://www.youtube.com/watch?v=gXr0RaoO-uQ

Pogledaj na youtube kod ovog ima razlicitih boxeva a i u svakom snimku je prikazano kako se ponasa sa igricama tipa voznji itd, nemoj da te buni negde za neke odredjene boxeve si mozda video testiranje igrica u 4k gde se ne ponasaju bas najbolje)Ocu da kazem da za mene ono sto sam imao da probam od igrica je krajnje korektno na amlogic s812 s802 rk3288 i rk3368

Nisam to izvukao iz video testova. Imam RK3188 tablet i MT6595m telefon - razlika je nebo i zemlja. Medjutim, cak i sa ovom snagom, ponekad zasecka. Ne verujem da cu tv box natrpati kao shto sam natrpao telefon ali, sa druge strane, ne verujem ni da male marke softver rade kvalitetno kao Lenovo, dok igrice ne postaju manje zahtevne vremenom.

Zbog toga AMlogic procesori otpadaju - svi su A9, osim ako su budjavi A5, sa i do 8 jezgara (koliko igara ovo uopshte koristi?), sa Mali 400 i 450 grafikama, slabo... RK3288 je dosta jak i nije dobio update ko zna od kada, RK3368 je slabiji i nisam video velike pohvale na njegov kvalitet videa i stabilnost istog kad se koristi Kodi (tu uskacete vi da mi reshite ovu dilemu), A80 je napljuvan na sve strane (opet, uskacete vi da mi reshite ovu dilemu)...

Uz Shield već dolazi jedan game kontoler u full varijanti.

Play store nije full,Shield TV ima TV play store gde su samo aplikacije koje rade uz daljinski za Shield,kao što je youtube TV app.Za full android moraš da staviš jedan jako moćan custom rom i onda imaš full custom rom ali gubiš bežičnu vezu za kontroler jer nvidia nije javno dala na uvid kod za wi fi kontroler vezu.Kontroler radi uz pomoć usb kabla.
Nije ti potreban taj custom rom jer sve aplikacije možeš normalno da instaliraš ili preko usb-a ili preko emaila ili preko web stranice.Ja sam moj tako napakovao da imam skoro 99% full android,bez custiom roma.

Gledam pre svega Austriju. Na Amazonu 202 jura klot, bez icega. Varijanta sa daljincem i postoljem - skooro 300. Na ebayu ga imaju samo iz Nemacke, nisam siguran da li imaju ikakav kontroler, ali opet, dok dodash poshtarinu, skoro 300. Mnogo vala... Zato i gledam za pocetak klot, mislio da moze za pocetak da se veze i moga... Iz Kanade shalje NCIX, za neshto ispod 200 jura, sa kontrolerom ako se ne varam, ali dok me rebnu na carini i platim poshtarinu, josh moze da ispadne i skuplje...

daj par detalja,sta ti kilavo radi na Chromecast...kako koristis KODI...kazes slike ti kilavo idu...koju aplijaciju koristis da kombinujes fon i CC?

Mozda se nisam dobro izrazio, kazu drugi da kodi ume da sece sa Rockchip i A80 procesorima, nisam imao prilike da probam. Ja pushtam Kodi na Chromecast preko neke teshke muljaze, preko LocalCasta, metod shtapa i kanapa, em je dosadno tako stalno koristiti (kad hocu da samo sednem i ukljucim uredjaj), em poneki video jednostavno nece da pusti (samo se pobuni).

A kad sam rekao kilavo radi sa mojim telefonom - kada iz Chromecast aplikacije ukljucim cast screen, uspe svaki 100. pokushaj. Posle resetovanja i telefona i chromecasta. Dvadesetog. Jednostavno, moj Lenovo i Chromecast se bash i ne vole preterano kad je ovo u pitanju. Tada, naravno, laguje ko blesav, nije bash situacija za igranje (nije mi telefon prihvatio MHL kabl, a i da jeste, ne zelim da ga pretvaram u centar zabave).


Sve u svemu narode, ili sam ja komplikovan do bola i imam prevelika ocekivanja za premalo para, ili nisu sve informacije koje imam tacne...
 
Za tebe je neki HTPC.:) Kako si zadovoljan sa rk3188,mali 400grafa ?igras igrice na njemu?Bas zbog toga sto nisi imao dodira mislim da bi bilo najbolje da pogledas na youtube recenzije sto se tice igrica (Kupi playstation)Koji cortex bi ti bio po volji ?Mtk procesor( Need for Speed )jel radi bez seckanja ?Ovo je top od kineskih boxeva (trenutno)
 
Nisam to izvukao iz video testova. Imam RK3188 tablet i MT6595m telefon - razlika je nebo i zemlja. Medjutim, cak i sa ovom snagom, ponekad zasecka. Ne verujem da cu tv box natrpati kao shto sam natrpao telefon ali, sa druge strane, ne verujem ni da male marke softver rade kvalitetno kao Lenovo, dok igrice ne postaju manje zahtevne vremenom.

Zbog toga AMlogic procesori otpadaju - svi su A9, osim ako su budjavi A5, sa i do 8 jezgara (koliko igara ovo uopshte koristi?), sa Mali 400 i 450 grafikama, slabo... RK3288 je dosta jak i nije dobio update ko zna od kada, RK3368 je slabiji i nisam video velike pohvale na njegov kvalitet videa i stabilnost istog kad se koristi Kodi (tu uskacete vi da mi reshite ovu dilemu), A80 je napljuvan na sve strane (opet, uskacete vi da mi reshite ovu dilemu)...



Gledam pre svega Austriju. Na Amazonu 202 jura klot, bez icega. Varijanta sa daljincem i postoljem - skooro 300. Na ebayu ga imaju samo iz Nemacke, nisam siguran da li imaju ikakav kontroler, ali opet, dok dodash poshtarinu, skoro 300. Mnogo vala... Zato i gledam za pocetak klot, mislio da moze za pocetak da se veze i moga... Iz Kanade shalje NCIX, za neshto ispod 200 jura, sa kontrolerom ako se ne varam, ali dok me rebnu na carini i platim poshtarinu, josh moze da ispadne i skuplje...



Mozda se nisam dobro izrazio, kazu drugi da kodi ume da sece sa Rockchip i A80 procesorima, nisam imao prilike da probam. Ja pushtam Kodi na Chromecast preko neke teshke muljaze, preko LocalCasta, metod shtapa i kanapa, em je dosadno tako stalno koristiti (kad hocu da samo sednem i ukljucim uredjaj), em poneki video jednostavno nece da pusti (samo se pobuni).

A kad sam rekao kilavo radi sa mojim telefonom - kada iz Chromecast aplikacije ukljucim cast screen, uspe svaki 100. pokushaj. Posle resetovanja i telefona i chromecasta. Dvadesetog. Jednostavno, moj Lenovo i Chromecast se bash i ne vole preterano kad je ovo u pitanju. Tada, naravno, laguje ko blesav, nije bash situacija za igranje (nije mi telefon prihvatio MHL kabl, a i da jeste, ne zelim da ga pretvaram u centar zabave).


Sve u svemu narode, ili sam ja komplikovan do bola i imam prevelika ocekivanja za premalo para, ili nisu sve informacije koje imam tacne...


Ljudi moji ne postoji klot Shield,svaki Shield dolazi sa Game kontrolerom,hdmi kablom,usb kablom i šuko nastavcima za svaku vražju utičnicu ovoga sveta i šta je tu klot??????.Doplata je za bezvezni daljinac i još bezveznije postoje.
Većina sajtova ima opciju besplatne dostave,valjda imaš nekog gastarbajtera oko sebe?

Austrijski amazon ima besplatnu isporuku:https://geizhals.at/nvidia-shield-945-12571-2505-100-a1332004.html
Daljinac ti nije potreban jer moraš i ovako i onako da nabaviš AIR mouse kontroler a to njihovo ne vredi pišljiva boba.
Oduzmi od cene Shielda game kontroler koji košta 60 eura pa ćeš videti koji je to box od 140 eura konkrentan sa Shieldom(4K 60 FPS) a to je NIJEDAN!!!
Sada sam mu još nabudžio i Micro usb DVB-T2 tjuner,mislim Pevaj brate:smash:i bolje traži nekog gastarbajtera.Ja ću možda još jedan da nabavim:D
Koliko sam do sada samo kupio kineskih boksova već sam mogao pet Shielda da imam:d
 
Poslednja izmena:
Za tebe je neki HTPC.:) Kako si zadovoljan sa rk3188,mali 400grafa ?igras igrice na njemu?Bas zbog toga sto nisi imao dodira mislim da bi bilo najbolje da pogledas na youtube recenzije sto se tice igrica (Kupi playstation)Koji cortex bi ti bio po volji ?Mtk procesor( Need for Speed )jel radi bez seckanja ?Ovo je top od kineskih boxeva (trenutno)

Tablet je slab, pa i ne igram vishe na njemu. Suvishe shtuca na svacemu. Od kada sam uzeo telefon, prebacio sam igranje na njega (osim sudokua, tome bash i ne treba neka snaga - ali se cak i tu primeti razlika, koliko god nemala uticaja na igranje...). MT6595m je jak definitivno, ima snage da potegne svaku igricu, ali sam telefon prilicno natrpao, tako da se desi da NFS ponekad i secne, ili da me jure artefakti. Nishta strashno, ali samo iskoce iza automoila, prate me malo i nestanu. Savrsheno igrivo, naravno.

Ljudi moji ne postoji klot Shield,svaki Shield dolazi sa Game kontrolerom,hdmi kablom,usb kablom i šuko nastavcima za svaku vražju utičnicu ovoga sveta i šta je tu klot??????.Doplata je za bezvezni daljinac i još bezveznije postoje.
Većina sajtova ima opciju besplatne dostave,valjda imaš nekog gastarbajtera oko sebe?

Austrijski amazon ima besplatnu isporuku:https://geizhals.at/nvidia-shield-945-12571-2505-100-a1332004.html
Daljinac ti nije potreban jer moraš i ovako i onako da nabaviš AIR mouse kontroler a to njihovo ne vredi pišljiva boba.
Oduzmi od cene Shielda game kontroler koji košta 60 eura pa ćeš videti koji je to box od 140 eura konkrentan sa shieldom a to je NIKO!!!

Mislio sam da im je ova varijanta klot:
http://www.amazon.de/gp/product/B01..._rd_t=36701&pf_rd_p=585296347&pf_rd_i=desktop

Ok, ako verzija bez kontrolera ne postoji (postolje bi mi josh i koristilo, napakovano je dosta gluposti ispod TVa, ali ne dam te sholde za parce plastike), videcu sa mojim gastarbajterom da mi proshvercuje preko grane kad bude dolazio. Nekako mi je isplativije nego da uzimam neshto za shta pojma nemam da li ce funkcionisati kako zelim...

Hvala :)
 
Tako je Momče,tako je.

Na geinzhalsu lepo piše:

NVIDIA SHIELD (16 GB, inkl. SHIELD Controller) (0812674020372) (b015jcm8wg)
Preis vom: 10.11.2015, 16:23:48
(Preis kann jetzt höher sein!)

ACHTUNG: die Preise auf der Amazon-Website enthalten die deutsche Mehrwertsteuer (19%). Die hier angezeigten Preise entsprechen bereits den Preisen, die Kunden aus Österreich bei einer Bestellung verrechnet werden!

Meni se taj kontroler mnogo svideo i ako nisam igrač,ima čak i tač svetleće dugmiće pored svih onih dugmića.Sada jurim da nađem neku futrolicu za njega jer mi on treba samo kada hoću da snimam pa da ga čuvam u TV komodli kad zatreba snimanje.Ne znam samo na koju foru su napravili onaj cooler jer se ne čuje ama baš ništa.Mnogo je lepši kada stoji vodoravno ,ima interesantan gornji deo čiji blago izbačeni trougao sija zelenom bojom koju možeš da podešavaš,pa sve izgleda totalno suprotno od svih gadžeta koje sam imao.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno