Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

I meni stigao. Jel se odmah stavlja slimbox ili ne? Može pointer na link i upustvo?
Poželjno je, ali nije moranje žuriti. Imaš link kod člana SalacUE ka njegovom jutjub kanalu, i nađi klip slimbox.
 
Naručio X2, 4/64. Nijednog trenutka mi ne pada napamet da mi licence nisu potrebne, jer će da ide na webos oled. Zapravo treba da zameni krš iptv webos aplikaciju za tivimate.

Da li stvarno ima ikakve razlike u odnosu na 2/32 verziju? Koji će mi uopšte 64Gb na boxu? :D
 
Nijednog trenutka mi ne pada napamet da mi licence nisu potrebne.
Pa taj box nema licence tj sertifikate. Drugo mešaš pojmove. Ram i Rom.

"Da li stvarno ima ikakve razlike u odnosu na 2/32 verziju?"

Naravno da ima razlike u Ram. U suprotnom ne bi taj od 2Gb ram bio jeftiniji 30%


mod: izbrisan off-topic
 
Poslednja izmena od urednika:
o carini, pdv itd isključivo u ovoj temi:
 
teme za EON aplikacije su u sobi "online servisi"
 
Postoji li neka varijanta tipa anydesk ili nesto slicno da mogu sa druge lokacije da se konektujem na android tv?

Što se tiče anydesk-a samo mi sliku prikaže, ali vidim po njihovom sajtu da je to trenutno nemoguce sa android 11.
 
Dobar je scrcpy, koristim ga na Mi Box S-u, ali ne rade USB portovi kad se uključi usb debugging... Jedino mi to smeta.
 
? AnyDesk bi definitivno trebalo da radi i na Android 11, all kad se instalira plugin i omogući accessibility servis.
 
Rustdesk sam matorcima instalirao radi ok remote control.
 
Поздрав другари, да ли неко има да живи у Америци и да ће за предстојеће празнике да долази у Србију, ако му не би био проблем да ми купи , донесе овај андроид бокс??? Извињавам се свима у колико ово није место за овде питати, свакако хвала свима!!!
 

Prilozi

  • onn-Google-TV-4K-Streaming-Box-New-2023-4K-UHD-resolution_3cabd940-7c97-4e45-b7c3-eb4336834bf...jpeg
    onn-Google-TV-4K-Streaming-Box-New-2023-4K-UHD-resolution_3cabd940-7c97-4e45-b7c3-eb4336834bf...jpeg
    36.6 KB · Pregleda: 69
Uzeo sam i ja Vontara nisam ni ja najgori od sve dece ;)
zapravo sinovac je uzeo za sebe pa meni redirektovao da mu namestim s kodijima
Moj utisak je da je box sasvim korektan ima taj neki ATV što je beše neki custom rom.
Koliko ja vidim nema nekih vidljivih mana Napunjen je nekim ruskim iptv aplikacijama Na žalost beskorisne zato što je sve sinhronizovano jelte
Imam dva pitanja
1 Zašto konkretno flašujete taj Slimbox šta fali ovom ATV
2 ovaj daljinac je ok ali ja bih ipak obični da poručim ako može neki link
Imam Hk1 i A95X F3 Air II za oba imam onaj uzani mali hoću takav neki isti IR sa bazičnim funkcijama.
Oba su identična i rade i na Vontaru. Hoću takav.

Da napomenem da mu sertifikati nisu bitni gledaće se Kodi Smartube verovatno ću ubaciti Retroarch sa nešto igara. To je to :)
 
Ima i Vontar w2 4/32 za 18$ :)
Uspeo sam svoj Vontar da prebacim na slimbox 11.19 . Tačno mi je prethodni put falio detalj sa reset dugmetom :)
Probao sam odmah HBOmax i sada radi zvuk(doduše kontrola zvuka je na TV - ovo prvi put vidim, ali je bitno da radi)
Ostale aplikacije koje koristim takođe rade
Znači na Vontar w2 4/32 radi HBO Max? Imao sam neki box, pa mi zvuk na HBO Max nije radio...
 
Мени јуче стигао Вонтар, нисам га ништа флешовао само убацио апликације. Данас, сутра мало да подесим па ћу да видим какав је. Тренутно ми је бржи у менију од Ми бокс-а 1.генерације и ради веома лепо. Нет нисам мерио али ми се чини да хвата слабије вифи од Ми бокс-а.
 
Da
Kada se prebaci na novi slimbox onda radi zvuk na HBOmax. Kao što su kolege rekle zvuk se pojacava i smanjuje na TV-u
Na slimbox-u koji je došao u originalu iz Kine to nije radilo.
Nego je box neko vreme koristila supruga i primetila je neobičnu stvar da na EON aplikaciji na Vontar-u sa EON daljinskim ne radi premotavanje napred/nazad
Dok na istoj aplikaciji sa istim daljinskim na H96 radi bez problema. Probao sam da mapiram dugmiće ali nekako Vontar sve dugmiće osim osnovnih vidi kao unknown i svaki dugmić radi istu stvar. Istražiću još....ali eto kao informacija
Ja te dugmiće nikad nisam koristio, premotavam sa onim kružnim tasterm na sredini daljinskog
 
Hbo max nema ton na starijim lcd televizorima,kao ni Stremio. Mislim na 5.1 i dolbi. Na kodi- recimo radi. Kad povezem box sa novim televizorom sve radi kako treba. Eon daljinski radi ali nekad mu treba sekund dva da se probudi. Ako je box vezan na 2.4 onda zna da zatupi Eon daljinski pa mora da se ponovo rasparije,uparuje. Kad je vezan na 5Ghz rad daljinac kako treba osim tog malog laga kad ga ne koristite duze vreme. Primetio sam da ne rade tasteri play,pause i premotavanje. Wifi je stvaro los,barem na mom primerku. Tek sad vidim kakv wifi imaju Mibox i Mistik 4k.
 
Stigao i meni Vontar 4/64, narucen 13.12. Proslo bez ikakvih dodatnih dazbina. Ne znam da li mi je ikad nesto stiglo za 15 dana, a narucujem poodavno bas...
 
Možda kolege koje su duže na forumu pamte takav slučaj, ali ja stvarno ne pamtim da je neki takav proizvod poput Vontar boksa toliko puta kupljen samo na osnovu jednog Saletovog YT klipa i pisanja na ovoj temi, naročito kada se uzme u obzir da je reč o maltene no name Kinezu.

Počeću još ozbiljnije da shvatam sve ovo i ovdašnje sadržaje, majke mi moje mile.
 
Možda kolege koje su duže na forumu pamte takav slučaj, ali ja stvarno ne pamtim da je neki takav proizvod poput Vontar boksa toliko puta kupljen samo na osnovu jednog Saletovog YT klipa i pisanja na ovoj temi, naročito kada se uzme u obzir da je reč o maltene no name Kinezu.

Počeću još ozbiljnije da shvatam sve ovo i ovdašnje sadržaje, majke mi moje mile.
Bilo je takvih slučajeva oduvek. Od hardvera, periferija, do telefona iz kine. Benč je uvek bio zakon za "šta da kupim".
 
Чекам и ја пошиљку од једног произвођача па ћу изнети своје мишљење.
А што се тог мишљења тиче - неко га уважава, неко не. Некоме је то препорука, за некога сам смешан, симпатичан... Хвала свима који пратите канал и гледате рецензије. Хвала и онима који питају.

ПС: На чекању је неки љути безимени Кинез којег ми је послао један наш члан. Него ових дана нисам баш "у елементу" да снимам , па када се "орасположим" ето и њега ;)
 
Nazad
Vrh Dno