Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

E, јбг и ти... Некима је истина да је земља равна, некима да је округла. Некима да смо постали од мајмуна, некима да смо Божија креација. Некима да су пирамиде саградили људи, некима ванземаљци...
На теби је да процениш 😉
@mylo85 - мислим да сам на твоје питање одговорио већ у мом коментару који си цитирао 😉.
 
Koristim ove jeftine android box uređaje duže vreme (A95X F4, H96max) i tek sad vidim ovu foru oko flešovanja sa slimboxtv. Kod mene Android verzija na ovom prvom boxu je 10. A vidim da slimboxtv firmware je 11. nešto...
Koliko znam Android 11 na A95X nije stabilan.
Da li mi predlažete da ga ipak flešujem, i šta bih dobio time? Koliko razumem poneki modeli sadrže malwere...isto i za ovaj drugi box. Hvala!
 
Totalno je nebitno koji android imate na boxu, to je zaista poslednja stvar o kojoj treba da brinete, narocito ako vam sve radi kako treba.

Nego sta bi sa mi box i apdejtom?
izgleda da je trajno povucen?
 
Nego sta bi sa mi box i apdejtom?
izgleda da je trajno povucen?
videti u ovoj temi
 
Slimbox
ATV Verzija 11.18
04.10.2023

Dodata instalacija vašeg bootvidea, kopirajte video u MP4 formatu u fasciklu UpdateSBXtv

Dodan režim maksimalnih performansi u Internet podešavanja

Bela je dodata temama boja

Dodata ikona i naziv za preklapanja

Modiranje aplikacijskog programa (ATV)
 
Njuma što bi rekao onaj iz klipa :)
Ona mene, ja njuma.
Nego, izvadim juče iz podruma prastari krš Mecool m8s pro+ sa idejom da ubacim Slimbox, čisto iz zezanja. Bat međutim, na spisku verzija za s905x nema one za moj wifi čip. Ubacio neki univerzalni i naravno aj' što ne radi wifi, nego ne radi ni LAN. Šteta, možda bi poleteo pa da se iskoristi za nešto 😃.
 
Naravno da sam vratio, hvala svakako. Prethodno sam bio na xt mod romu, ali se s njim vukao kao prebijen.
 
Pozdrav svima. Imam pitanje da li radi ovaj box Stark Set top box Allwinner H616 Android 10.0
dobro sa move n go aplikacijom? Na akciji je u Tehnomaniji za 4500din. Porucio sam tv Hisense 55E7HQ , pa bih na vreme kupio box da pripremim dok ne stigne sledece nedelje, ili ako imate link nekog drugog da mogu ovde da kupim da ne bih cekao sa alija. Sve ovo radim samo da bih mogao da vracam odredjene emisije na tv. Ili je mozda bolje da placam jos jedan move uredjaj?
Hvala na pomoci i odgovoru.
 
Naravno da je bolje da kupiš box nego da iznajmiš od njih. I naravno ne taj box, dodaj malo i uzmi bar mi stick. I tu bi ti radio Move smart a ne go.
Jel gleda neko bilo sta na tim box uredjajima ili samo flesujete, hakujete, merite temperature i izgubljene frejmove? :cool:
"Kako da gledamo gospođo kad smo svi bolesni".
 
Poslednja izmena:
Nema veze to s tim da li si već korisnik jer je ovo budžen box. Tebi treba za Move smart i mnogo toga pride, box sa Android Tv OS, pa vidi šta ti odgovara više.
Ili se strpi 15 dana dok ti za 2500 din ne stigne Vontar w2 sa Alija, imaš ovde u temi o tome gomilu postova u poslednjih mesec dana, plus recenziju na YT od strane @Salac UE .
 
Poslednja izmena:
Obrati pažnju da je za promenu kanala na move'n'go aplikaciji neophodno da daljinski ima dugmiće za promenu kanala. Najčešće su to 2 dugmeta za gore i dole.
Bez njih nećeš moći da prebacuješ direktno kanale. Idealno bi bilo i da daljinski ima brojeve, pa da možeš direktno da kucaš broj kanala.
MI box nema ove dugmiće, pa se kanali teže menjaju, mora se prvo kliknuti na krugu na levo, pa se onda listaju kanali na gore dole, pa se onda selektuje željeni kanal.
 
Idealno je uzeti daljinac od eon boxa. Ima ih na KP po jako povoljnoj ceni a mogu da se ukodiraju i za kontrolu televizora poreko IR. Po default kontrolise samsung televizore.

1697803729389.png
 
Nema veze to s tim da li si već korisnik jer je ovo budžen box. Tebi treba za Move smart i mnogo toga pride, box sa Android Tv OS, pa vidi šta ti odgovara više.
Ili se strpi 15 dana dok ti za 2500 din ne stigne Vontar w2 sa Alija, imaš ovde u temi o tome gomilu postova u poslednjih mesec dana, plus recenziju na YT od strane @Salac UE .
Porucio sam najjacu verziju.
 
Idealno je uzeti daljinac od eon boxa. Ima ih na KP po jako povoljnoj ceni a mogu da se ukodiraju i za kontrolu televizora poreko IR. Po default kontrolise samsung televizore.
Uzeo sam i EON daljinac, i to nije idealno, jer Mi Box mora i dalje da se uključuje sa njegovim daljinskim, plus se još sećam da je nešto zezalo, tako da Mi Box ni sa EON daljincem nije udobno rešenje za Supernovu.

Mnogo bolje radi sa Yettel Boxom, ili sa HakoPro Boxom, kojeg sada koristim.
 
Uzeo sam i EON daljinac, i to nije idealno, jer Mi Box mora i dalje da se uključuje sa njegovim daljinskim, plus se još sećam da je nešto zezalo, tako da Mi Box ni sa EON daljincem nije udobno rešenje za Supernovu.

Mnogo bolje radi sa Yettel Boxom, ili sa HakoPro Boxom, kojeg sada koristim.
Meni je stigao Hako Pro,odlican.
 
Da, da ga na ureknem pu, pu, za sada Hako Pro odličan, jednostavno sve radi. 😀
 
Nazad
Vrh Dno