Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Исто иде флуидно, прво повукао 436кbs али после неколико секунди повукао 3мб, иако иде кајрон не утиче на слику, бар мени.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ona slovca dole ,treba da idu konstantnom(fluidnom) brzinom,bez žikinog kolca[emoji2]
Ako je sve ok,onda i sportski sdržaji idu tečno, što je i najbitnije.
 
Poslednja izmena:
Да иду константно, ајде ако стигнем снимићу видео па сами просудите.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sve ok,nema potrebe.Ako si ti zadovoljan kako radi D3go onda je sve ok.
 
Ja poručih ovaj novi Xiaomi Mi Box što su izdali za USA tržište. Našao sam iz Engleske jednu firmu koja šalje u EU (imam u Hrvatskoj rodbinu prijatelja), tako da ću oko 1. novembra imati i odraditi review.

Je l' može link do firme koja šalje Mi Box u EU?
 
Jel samo za US trziste ili ce biti i za nas, ili iz Kine da narucimo?
 
Uzeo sa Alija mele F10 pro i uz malo cimanja lepo mi radi na MXIII G i mini m8s, sve radi sem audio izlaza i power dugmeta. Na GT1 nema sile da proradi,malo je radio na početku pa zamrzne i sve tako inače radio je i audio izlaz na GT1 ali mis je toliko bagovao i sve funkcije da je to strasno.Da li je do 6-tice ili sta nije mi jasno.

link

http://s.aliexpress.com/vMVfEFB7

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Mele je odlican mis,probaj drugi usb port,mada je taj Gt1 malo problematican.
 
U kom smislu je problematican GT1 za air mouse? Narucio sam sebi jedan GT1 i cekam da ga posalju. A hteo sam i air mouse da uzmem neki za njega, ali sam se razmisljao neki sa tastaturicom mozda. Nego sve cekam da ce mi neko dati predlog za takav neki, ali nista. :) Ili da uzmem sto mi je predlozio @fain2daniel bez tastature za njega zanm da se dobro pokazao. Nego ja sam hteo neki sa tastauricom cisto zbog lakseg kucanja u pretragama itd.
 
Poslednja izmena:
Više puta se provlačilo po temi, ja konkretno ovakav koristim i zadovoljan sam

Factory price 2.4G Wireless Remote Control Air Mouse Wireless Keyboard with Motion Sensor For XBMC Android TV Box Z7
http://s.aliexpress.com/QVZ3Qbu6
(from AliExpress Android)
 
Poslednja izmena:
Hvala na predlogu. Jel on lepo radi na GT1? Svidja mi se sto korisit AAA baterije, nekako mi je bolje nego li-ion. Jer imam vec punjac i punjive baterije. Precesljavao sam temu i samo sto sam uspeo da nadjem da je jos neko predlozio onaj model kao sto je i @fain2daniel. Zato sam i hteo sa vama ovde da se konsultujem pre kupovine bilo cega.
 
Hvala na predlogu. Jel on lepo radi na GT1? Svidja mi se sto korisit AAA baterije, nekako mi je bolje nego li-ion. Jer imam vec punjac i punjive baterije. Precesljavao sam temu i samo sto sam uspeo da nadjem da je jos neko predlozio onaj model kao sto je i @fain2daniel. Zato sam i hteo sa vama ovde da se konsultujem pre kupovine bilo cega.

Kupuj to i prestani sa pitanjima hahahha" jel to lepo radi na gt1" kralju!Ma sta god da uzmes bices zadovoljan...
 
Poslednja izmena:
To sam napisao da li lepo radi na GT1 samo zbog toga sto je @fain2daniel napisao da je uzeo mele F10 pro i da mu na GT1 ne radi, nista vise. ;) Inace sam mislio da svi daljinci normalno rade na svim boksovima, a ne da znaju da stekcu.

Al ok uzecu ovaj nadam se da ce lepo sljakati samo...
 
To sam napisao da li lepo radi na GT1 samo zbog toga sto je @fain2daniel napisao da je uzeo mele F10 pro i da mu na GT1 ne radi, nista vise. ;) Inace sam mislio da svi daljinci normalno rade na svim boksovima, a ne da znaju da stekcu.

Al ok uzecu ovaj nadam se da ce lepo sljakati samo...
taj fainov je specifican
 
Uzeo danas D-link-ov DHP-60AV powerline i kodi mi se preporodio na mini m8s-u koji je bio 5m udaljen od rutera. Ne postoji cache problem više iako speednet pokazuje brzinu od 10-12Mbps na lan-u umesto ranije 3-4Mbps na wifi-ju.

Sent from my D6603
 
Nemam pojma, verovatno je stara električna instalacija u zgradi.Jedino mi to pada na pamet.

Sent from my D6603
 
Jel ima to veze sa fazom na kojoj se nalazi ,trebalo bi da ima skoro full protok....
 
U kom smislu je problematican GT1 za air mouse? Narucio sam sebi jedan GT1 i cekam da ga posalju. A hteo sam i air mouse da uzmem neki za njega, ali sam se razmisljao neki sa tastaturicom mozda. Nego sve cekam da ce mi neko dati predlog za takav neki, ali nista. :) Ili da uzmem sto mi je predlozio @fain2daniel bez tastature za njega zanm da se dobro pokazao. Nego ja sam hteo neki sa tastauricom cisto zbog lakseg kucanja u pretragama itd.
Mele je odlican mis ,i ako je ispravan treba da radi kako treba na Gt1.Na belink forumu ima jako puno zalbi na Gt1.
 
Ajde resio sam konacno da uzmem box koji ne bih da menjam.
Beelink GT1 - 2gb ram
ili malo skuplji
R-Box Pro - 3gb ram
H96 Pro - 3gb ram
 
Nazad
Vrh Dno