Šta je novo?

Android telefon do 200 evra

nsAce

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poruke
757
Poena
320
Pošto ne pratim tržište telefona već neko vreme potrebna mi je pomoć oko kupovine.

Ono što imam od zahteva:
- Cena: oko 200 evra +- desetak evra
- Ekran: 5,5 inča
- Rezolucija: 1080x1920
- Baterija i kamera da budu pristojne.
- Dual sim

Našao sam Asus Zenfone 3 Laser, koji više manje zadovoljava te zahteve, pa me zanima da li postoji još nešto što bi bilo u toj klasi ili možda još i bolje.
 
Poslednja izmena:
Neka odgovori @marinko98 koji je presao sa J7 na A1 :)
 
Ako ti trajanje baterije i Amoled ekran nisu prioriteti, Mi A1 je mnogo bolji i brzi telefon od J7.
Napomena: i ekran na A1 je odlican, mada crna nije kao na J7, ali se na to brzo naviknes. Za bateriju na A1 ti jos nista ne mogu reci, posto mi je tek jutros stiao Xiaomi. Na J7 mi je sa mojim nacinom koriscenja trajala bez problema 2 dana(bez igranja igrica, slusanja muzike i gledanja filmova ili YT-a).

Послато са TA-1012
 
Gde si nabavio?
Došlo vreme da zamenim ovaj M2 note, bio sam se naložio na HTC U11, ali vidim da ga nema ni za lek po nekoj normalnoj ceni i sa garancijom. Vidim da se Mi A1 masovno preporučuje, tako sam se pre oko 2,5 god i odlučio za ovaj Meizu kao best buy. Ispunio je očekivanja, umeo je i da me nervira, ali šta očekivati za do 200 e.
 
@peja - misliš da je Redmi 5 Plus bolji izbor od A1?
Što se drugog predloga tiče, sviđa mi se što je Samsung, internet je ionako precenjen. :D
 
Nazad
Vrh Dno