Šta je novo?

Android smart TV

VladanMa

Zapažen
Učlanjen(a)
28.09.2022
Poruke
8
Poena
1
Nisam uspeo da nađem temu pa da pitam ovako, da li na TV, nebitno koja marka, sa android OS može bez problema da se reprodukuje 4K video na IPTV? Koliko sam upoznat svi android OS su sa 1 do max 2 gb ram-a pa me interesuje da li je to dovoljno za nesmetan rad i kvalitet slike, da neće da secka i koči?
 
Imas tu jos faktora pored ram memorije, bitniji je cipset, moze li procesor to da pogura. Koji je model u pitanju?
 
Pa svaki Android tv može ti puštat 4k preko IPTV ali zavisi kako.. Tako, da je tu uvijek bolje, da se uzme koji Android tv koji ima več 3gb ili 4gb memorije i malo snažniji Media Tek chipset..
 
Ako hoćeš Android na tv, generalno je bolje uzeti neki Android box, ima ovde baš dosta o tome.
 
Znam to, imam android box na starom TV i radi odlično, nego me je ovo zanimalo, kad već dajem pare za nov TV da ne moram da dokupljujem box. Koja je onda svrha androida na TV?
Pa svaki Android tv može ti puštat 4k preko IPTV ali zavisi kako.. Tako, da je tu uvijek bolje, da se uzme koji Android tv koji ima več 3gb ili 4gb memorije i malo snažniji Media Tek chipset..
Koji TV 50-55" sa android om ima toliko ram memorije?
 
Zavisi koliko si spreman da das para.
 
Nazad
Vrh Dno