Šta je novo?

Android preporuke

Pascal's wager je dark soul za mobile osnovna verzija kosta oko 5 usda... Ima i pc verzija. Zlo koliko dobra igra
 
Zna li ko kakav dobar multiplayer da igram sa mojim šestogodišnjakom?
 
Ако имаш Нетфлих нинџа корњаче су одличне за игру са клинцима.
 
Flesh and Iron 2 - RPG sličan Mount and Blade igrama
Gunship strike 3D - Igra gde podižete I spuštate helikopter pomerajući telefon dok na ekranu imate dugmad za pucanje i kretanje u stranu.
The Wolf - MMO akcioni Rpg gde u ulozi vuka zajedno sa drugima lovite životinje, ima i pvp mod.
Deer Hunter - pucačka igra u kojoj lovite divlje životinje
Swing Copters 2 - isti tip koji je napravio Flappy bird je pravio i ovu igru
Trials Frontiers - 2d igra sa kros kantri motorima
Great Conqueror: Rome War Game - strateška igra na poteze gde komandujete rimskom vojskom,ima story mod i multiplayer.
Age of Ashes - pvp borba zmajeva u vazduhu
European war - strateške igre na poteze,ima Stray mod ,challenge mod i multiplayer
Crush the castle - igra čiji gameplay su iskopirali u Angry Birds
Tower Defense:Infinite War
Payback 2: The Battle Sandbox - open world igra za mobilne, ima story mod, challenge mod i multiplayer sa nekoliko različitih tipova multiplayera
Gameloft Classics - desetak igara kompanije poznate po pravljenju kvalitetnih garage za mobilne
Gladiator Glory - borba gladiatora u aren't u single player I multiplayeru a ima poseban mod gde ne koristite svoje oružje nego se borite sa oružjem koje nadjete.
Power Rangers: Legacy Wars - igra na poteze sa svim moćnim rendžerima, svim zlikovcima i swim megazordima koje skupljate tokom igranja.
Mario Kart Tour
NBA Live Mobile
NBA 2k Basketball
UFC Mobile
Mini Football
Brutal Hockey
Ping Pong Fury
Basketball Stars: Multiplayer

Dobre igre koje se plaćaju:

Game dev tycoon
Papers, please
Railbound
 
Gledam sad European wars, ima ih gomila, koji je najbolji?
 
European war 4 mi je najdraži,ostale igre su slične zavisi samo koja vremenska epoha vam se više svidja jer u zavisnosti od toga zavisi koja oružja,jedinice i države imate u igri.
 
Jel ima nesto na foru Diabla ali da nije "pay to win"?
Trazim nesto na tu foru, ali nikako da iskopam da mi se svidja nesto.
Na Pc-u sam igrao i Wow, Drakesang online, Newerwinter, Anarchy online (stara ali dobra).

Taj Drakesang mi se svidja skroz ali bukvalno plati i od levela 1 dominiras 😂 - zato mi se ne igra nikako
 
Sad odgledah gameplay , deluje zanimljivo.
Skidam i testiram 😊 Hvala.
 
Samo
Jel ima nesto na foru Diabla ali da nije "pay to win"?
Trazim nesto na tu foru, ali nikako da iskopam da mi se svidja nesto.
Na Pc-u sam igrao i Wow, Drakesang online, Newerwinter, Anarchy online (stara ali dobra).

Taj Drakesang mi se svidja skroz ali bukvalno plati i od levela 1 dominiras 😂 - zato mi se ne igra nikako
 
Nova igra Ace Force 2, igra se na 5 na 5 i slicna je valorantu...unreal 4 engine, optimizacija je dobra. Malo laguje ali dobro...preporuka, vredi probati
 
Nazad
Vrh Dno