Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Mini Motor nije besplatan ali Beach Buggy je besplatan i radi kod nas...
 
odakle mogu skinuti provereni real boxing,da radi 100% ?Linkove mi mozete na PM poslati ako nije problem buduci da je ovde zabranjeno.
 
pa da,ja koju god ''narodnu'' verziju skinem,zakoci mi oko prebacivanja onog fajla sto ide u OBB dok .apk lepo instaliram i kad udjem onaj kruzic za ucitavanje u gornjem desno uglu se ne vrti pa je do tog cache-a koji ide u android/obb fajl.

inace imam stock s4 i naravno ne skidam verzije za tegru nego obicno..
 
Obriši .obb na kraju imena foldera
 
jok,zakuca bas pri kraju sa onim cannont copy pa ide ispod stop copying i skip file ..

inace telefon mi je na stock-u,nikakvi romovi i ostale zavrzlame
 
Nadji negde apk i taj folder koji ide na internu memoriju.
Kopiras folder gde mu je mesto,instaliras aplikaciju i onda ce raditi.
 
sve ja to uradim,skinem apk + data-u,prebacim datu tamo gde i treba[phone/android/obb] i nece da se prebaci taj .obb file i zakuca pri kraju kopiranja i napise mi kako ne moze da se prebaci dok mi uredno folder[koji bude prazan jer se ovo ne iskopira] prebaci ,instaliram apk sve prodje ok , udjem izadje mi ono Real boxing i kruzic za ucitavanje u gornjem levom uglu za ucitavanje ali nema sta da ucitava jer nema cache-a[data] i posle 7-8 sekundi me vrati u meni..
 
nfs most wanted... ko ima jaci telefon za svaku preporuku
 
Aj okači apk aplikacije pošto ne može da se skine iz Srbije bez vpna.
 
Хе, хе радо да сам је скинуо...
Нажалост немам овде нормалан нет:(
 
Pretpostavljam da na app of the day misli čovek pošto ona ne može da se skine ni sa vpnom. Nju imaš valjda?
 
Ma nemas neke aplikacije tu free, veruj mi. Imam je ja vec par meseci i nista normalno nisu izbacili kao free.
 
Ma nemas neke aplikacije tu free, veruj mi. Imam je ja vec par meseci i nista normalno nisu izbacili kao free.

+1 Daju oni (uglavnom bezveze) aplikacije besplatno, ali nema nikakvog update-a. I neke kada obrises, nema vise aktivacije. Kao da si skinuo pirata.
 
The Building Game, odlična igra, mislim da je niko nije pomenuo.

Ne morate baš svaku android temu trovati sa glupim tapatalk-om.
 
Па куцај на google-у amazon appstore app, скини је и инсталирај и то је то :p
 
koja fejsbuk generacija.... citate li vi naziv teme ili samo chetujete?!?
 
На знам шта ти значи то што си написао?
 
Tema: Android OS - Games
pitanje:
A kako mogu da se prijavim na Amazon i sta treba da uradim, da odatle mogu da skidam i pratim kad su koje besplatne aplikacije?

jedno sa drugim nema veze...
 
Nazad
Vrh Dno