Šta je novo?

Android novajlija, potrebno par programa

Vlasterx

Čuven
Učlanjen(a)
23.01.2004
Poruke
4,992
Poena
740
Zdravo svima. Od juče sam ušao u Android svet i sve mi deluje super, ali sam potpuni novajlija u ovom polju. Za sada me zanima sledeće - koji dobar MP3 player postoji za ovu platformu? Treba da ima podršku za play liste i ekvilajzere da mogu da podešavam zvuk. Na ovom mom telefonu (LG GT540) nema opcija za podešavanje zvuka, pa samo zbog toga i tražim neki bolji player.

Druga stvar koja me zanima je koje programe valja koristiti za GPS? Trenutno imam Google Maps, ok su, ali bih ipak želeo nešto bolje da nađem.
 
Za GPS najbolji izbor (sa dobrim kartama nase zemlje) je Igo-inace imas temu koja se bavi GPS-om za Android :) A za muziku stvarno ne znam (posto ne slusam muziku na telefonu), ali sam siguran da mozes da nadjes na netu za 5min neku preporuku ;)
 
MixZing player ili PlayerPro, oba su dobra a Zing ima i EQ
 
MixZing player ili PlayerPro, oba su dobra a Zing ima i EQ

Testirao sam brdo player-a, i vrlo malo mi je odgovaralo.
Double twist ima najbolji interfejs, ali nema mnogo naprednih stvari.
Mixzing mi se nije nešto preterano svideo, ali ako hoćeš EQ, to ti je jedino rešenje.
^3 (cubed) je dosta dobar, ima fancy interfejs, ali sam prestao da ga koristim jer ima bug sa lock screen widgetom i sense-om.
Lithium takođe nije loš player i ima odličan interfejs (za razliku od ostalih koji su fancy sa artwork-om, ovaj baš izgleda high tech).
Sada koristim player pro i htc music. Jedina dva playera koja mogu da koristim bez nerviranja. :D
 
Hm... nekako su mi losa kombinacija zvuk / osnovne slusalice, pa sve zvuci ocajno (LG GT540). U poređenju sa Sony Ericsson P990i zvuk je kao nebo i zemlja, tako da na njemu mogu da se oprostim od uzivanja u muzici dok idem negde. Ekvilajzeri nista specijalno nisu pomogli, ali hvala za preporuke. ;)
 
Poslednja izmena:
Samsung galaxy S ima jako kvalitetan zvuk, ni desire uopšte nije loš za telefon.
 
Ja sam zadovoljan sa Magic-om i Pioneer in-ear bubicama...

Dok sam imao 2.2 instaliran, u sebi je imao DSP Manager koji je mnooogooo poboljsao zvuk, ali mi nije radio mms pa sam se vratio na 2.1
 
iGO za gps.
 
Nazad
Vrh Dno