Šta je novo?

Mobilni telefon Android mobilni do 1000-1100 evra (Motorola, Xiaomi ,Samsung)

Koji mobilni telefon kupiti

Alhemist013

Cenjen
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruke
20
Poena
154
Pozdrav drustvo, potreban mi je savet oko kupovine telefona. Posle 3 godine (ako ne i vise) koriscenja Samsung S10+ odlucio sam da pazarim novi telefon. Fora je sto ne bih uzimao u keshu vec na rate. Ispao sam kompletno iz koloseka oko toga sta je aktuelno. Malo sto sam pogledao Samsung S21 (plus i ultra) , S22 (plus i ultra) ali vidim da su otprilike isti i da po internetu nema velike razlike izmedju S21 i S22 . Malo mi se ne dopada sto po mom misljenju Ultra izgleda kao cigla ali sam i dalje fan Samsunga jer mi je jack of all trades. Sa druge strane odusevio sam se novim Xiaomi 13 (nije los ni pro) jer je kompaktan , lepa velicina telefona i cini mi se da je kamera dosta dobra i uopsteno mi se dopada telefon. Nisam ocekivao da ce mi se dopasti ali me je odusevila Motorola Edge 30 Ultra sa prakticno stock androidom ali brine me jer citam da je Motorola pre imala problem sa unapredjenjem softvera i to sto do pre koju godinu Motorola nije se uopste pojavljivala kao flagship potencijal do ove godine .

Ono sto mi je bitno da je dobra baterija da mi izdrzi dan, da ima dobru kameru da ne moram da se mnogo igram da bih napravio dobru sliku. Mora imati wireless charging opciju. Zvuk na telefonu da je dobar. Ne znam sta bih jos trebao gledati jos kod telefona. Ono sto me je od pocetka nerviralo na mom S10+ jeste otisak prsta. Od pocetka me je zezao. U momentima kada mi je najpotrebniji moram sa sifrom da se igram jer otisak ne radi kako treba.
 
Pixel 7 Pro
Једино је проблем у твојој ситуацији, како га набавити на рате..
 
Nazad
Vrh Dno