Šta je novo?

Android Auto i USB kablovi

Steta... Kolko sam pokusavao iscackam zeza android, 14ica, kao ko je uspeo sa 14 podesi njemu ce raditi i dalje... Cekamo da iscackaju patch... 😕
 
Jel uspeo neko da preslika ekran telefona na android auto, bili kabal ili bezicno... Ali da se vidi komplet sve, mirror screen kao na tv... Pokusavm razne aplikacije i sl ali ne uspeva... Inace s23u android 14

Nešto sam ukapirao da Google ne želi ovo da dozvoli (iz ne baš jasnih razlika).
 
Pitanje, da li moze da vam radi AA na centralnom displeju a fabricka navigacija na Digital Cockpit-u ? Kod mene radilo ali sad vise nece. Od skoro, kad pokrenem Waze ne da mi da imam samo fabricki prikaz mapa na Digital C. bez zadate rute 😕.
 

Trenutno ne postoji nista jeftinije, 21$ sa postarinom. Ja porucio pa javljam kada stigne.
Samo da javim i ja, radi prilicno dobro ovo. Konektuje se cim upalim kola prakticno. Jedino sto sam primetio da nekad zeza kad npr ugasim auto na 2min, pa upalim opet, onda nece da se zakaci iz nekog razloga sam.. Mada kontam da to nema veze sa samim dongle-om, vise sa telefonom..
 
Kod mene taj USB port dobije napon čim otvorim vrata na kolima. Još nisam ni seo u kola, telefon se već povezao.

Meni smeta što drži konekciju i čitav minut nakon što izadjem iz kola. Parkiram se u dvorištu, izadjem iz kola, udje u kuću, pozvoni telefon, a ja ne mogu da se javim, jer i dalje povezan na sistem u kolima. Jedino brzo rešenje je da dok telefon zvoni isključim BT i WiFi, pa se tek onda javim.
 
To je ok, prikaz mapa. Ajde probaj da kreiras rutu na AA tj na Google Maps pa onda na fabrickoj navi. Meni onda pise na Digital C. da radi navigacija preko telefona i da druga ne moze.
 
Samo da javim i ja, radi prilicno dobro ovo. Konektuje se cim upalim kola prakticno. Jedino sto sam primetio da nekad zeza kad npr ugasim auto na 2min, pa upalim opet, onda nece da se zakaci iz nekog razloga sam.. Mada kontam da to nema veze sa samim dongle-om, vise sa telefonom..
Kakvi su sada utisci? Da li je i dalje sve OK, tj. da li radi bez problema?
 
Sve ok, sljaka bez problema stvarno. Ne vidim potrebu da se daje 50-60e+ za dongle, kad ovaj od 30 radi posao odlicno..
 
Hvala puno na brzom odgovoru i potvrdi. Videcu da porucim i za mene.
 
Pozdrav,
Pitanje...
Da li neko od vas ima iskustva sa aplikacijom Headunit Reloaded Emulator HUR od strane AAWireless?
Aplikacija bi trebalo da omogući android auto na aftermarket multimedijama.
 
Trenutno na akciji, prvo uzmem adapter za carplay, kad vidim da za isti novac ima adapter koji u sebi podrzava i carplay i android auto. Kad stignu javljam kako rade.

1710014086100.png
 
Pozdrav,
Pitanje...
Da li neko od vas ima iskustva sa aplikacijom Headunit Reloaded Emulator HUR od strane AAWireless?
Aplikacija bi trebalo da omogući android auto na aftermarket multimedijama.
Skinuo sam (platio 549 rsd) aplikaciju i za sada radi. Preko kabla radi savršeno dok wireless ima ponekad probleme sa početnim uspostavljanjem konekcije, mada pretpostavljam da je tu problem u dodatnoj aplikaciji od istog izdavača koju je potrebno koristiti za kreiranje hotspota između telefona i multimedije. Sve u svemu za taj novac vrši posao.
 
Stigli adapteri koje sam pominjao par postova iznad. Sve rade kako treba, barem ovih par dana koliko sam isprobavao. Stavio za poredjenje i stari adapter koji je znatno manji(link takodje negde u temi).

Ovaj combo android auto/carplay jedino sto se random kaci na telefone. Nosim uvek dva telefona, i onda je uvek iznenadjenje da li ce mi otvoriti carplay ili android auto. Do sada nisam uspeo da provalim da li nekako mogu da biram ili menjam.1000027618.jpg
 
Nazad
Vrh Dno