Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

@Kocelj66

Moguce je da onaj ko im radi sajt i upisuje robu da je pogresio, ovo za poliester moze samo da bude unutrasnji deo. Mada danas je svasta moguce.
 
Slažem se, ali na tom-tailor.eu je jasno navedeno da je veštačka koža, a ne kao kod nas na dnu stranice
 
Sreca pa ima EAN broj za sve, pa se on provuce kroz gugl (ili reverseimage search na slike) pa se nadje opis adekvatan od proizvodjaca. Tako sam ja za neke nedoumice radio

Slazem se da je opis uzasan za vecinu stvari, a nekad bukvalno netacan
 
Na sajtu tom tailora imate jasno. 100% poliester...i spolja i iznutra. Kozna jakna za 100e bez popusta ne postoji. Nisu pogresili u opisu
 
Pa baš i ne bi bilo nešto neverovatno da je ovo zaista kožna jakna. Na asosu kožne jakne kreću od 70ak € pa naviše (istina kao snižene ali to su im maltene redovne cene). Evo kod nas npr. za 8000 https://www.koznejaknelaforce.rs/shop/muska-kozna-jakna-kj-201-braon-velur/ Pa ima Bata kožne jakne za 10 hiljada. Plus tom tailor i nije neka ne znam kakva marka. Razumem čoveka ako se zeznuo u brzini.
 
da li primaju na novi nalog zbog koda a ista adresa? :)
 
Koliki minimalan iznos korpe mora da bude da bi kupon vazio?
 
Na već snižene stvari nema popusta sa kodom?
 

Obratite pažnju na ovaj m.2 ssd jer u naslovu piše 1TB, ali je u pitanju ssd od 500GB

 
Izvinjavam se sto dosadjujem opet. Kako glasi kod? I da li mora da se plati odmah karticom ili moze pouzecem da bi kod vazio?
 
Postoji li mogucnost otkazivanja porudzbine nakon sto je spakovana?
 
Nazad
Vrh Dno