Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje,zamena vaučera i deljenje ananas linkova - instant ban)

ne mogu da editujem post..evo jos jedan, mada verujem da ne treba nikome ovoliko

Scobh6QE
 
Izgleda da su se danas otvorili sa vaučerima od 1000 dinara, do sada sam uvek izvlačio 500, danas ubodoh hiljadarku
 
i dalje ne verujem da je neko toliko dokon da broji vaucere + paranoja :D
film_2168_62838_full.jpg

naravno salio sam se za gume jer je neko vec to ranije provalio :D
Evo jedan viska

IBv4G1M1
 
1700050883147.png

Evo otišla je treća nagrada A54 od 51999 din.
Možda dobio neko sa foruma ali ne može da ga poruči jer su nestale zalihe usled ogromne potražnje po ovoj super mega giga ceni sve dok ne istekne kupon ;)
 
Sad vidim da Ananas angažuje dostavljača Gebruder Weiss za dostavu većih pošiljki.
Nikad nisam ništa sa njima sarađivao.
 
Malo off-a, al' ima veze sa Ananasom...
Da li je neko porucivao ove police za odlaganje sa Ananasa?
Video sam takve slicne u Okovu, kad je malo cimnes, uvija kao ona igracka, gumena zmija...:LOL:
Pa me zanima da li su ove cvrsce, stabilnije, obzirom da se ne srafe, vec se spajaju perforacijama na metalnim delovima, nema ni informacije koja je debljina medijapana...?!:unsure:
 
Meni samo sugavih 500 dinara daje…
Ako je neko voljan da podeli nesto bolje neka sibne u pm… nemam para na kartici da odmah iskoristim ove kodove 😅
 
Malo off-a, al' ima veze sa Ananasom...
Da li je neko porucivao ove police za odlaganje sa Ananasa?
Video sam takve slicne u Okovu, kad je malo cimnes, uvija kao ona igracka, gumena zmija...:LOL:
Pa me zanima da li su ove cvrsce, stabilnije, obzirom da se ne srafe, vec se spajaju perforacijama na metalnim delovima, nema ni informacije koja je debljina medijapana...?!:unsure:
Ja narucio 8 komada. 6 od 5 x 200 kg i 2 kom od 5 x 175kg. A i ranije sam vec imao neke od tih polica. Ima tu vise proizvodjaca, ali generalno je isto.
Iskreno ne znam za kvalitet ovih sada nisam jos ni jednu otvorio. Mislim da je medijapan 4-5mm. Imam od ranije neke. Da bi dobio stabilnost police trebaju biti ravnomerno rasporedjene i ako imas vise polica vezujes ih medjusobno a mozda i za zid.
Ali cena za te neke modele sto prodaje Spark je stvarno dobra i jos + kupon. Bolja ponude nema na trzistu koliko sam video.
Izgleda nema vise tih najpovoljnijih. Bile oko 3500din.
A uvek mozes povecas stabilnost usrafljivanjem polica u nogare, a ne samo da stoje na tom klik sistemu. Realno 99% lljudi ce namesti jednom policu i to je to.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neki kod 1000 i vise, moze master?
Nista nisam ogrebao, a cekam za mikrotalasnu i usisivac...
Kapiram da mi ne gine onaj Samsung posle.ovoliko 500tki :))
Dobio samo od kolege snabdevenog bolje od Miskovica kod neki za posebnu ponudu i tu nasao samo neku igracku cerki i to mu dodje to od mog grebanja i zickanja ovde :))
 
Meni samo sugavih 500 dinara daje…
Ako je neko voljan da podeli nesto bolje neka sibne u pm… nemam para na kartici da odmah iskoristim ove kodove 😅
izvoli 1000
WzciQRR0
TG8i5Osq
L6IThi4j
qUv0Dp0H
osddVsH3
 
Poslednja izmena:
Imam i ja dva od 1000 za račun preko 5k. Nek se javi u poruci kome treba, da ne stoji ovde a iskorišćeno
 
Dobio sam i ja tisuću ,ali se treba iskoristit do kraja dana ,a ne kao ovi drugi do nedelju dana
 
Meni uopšte nije jasno kako ovo funkcioniše stavim na primer testeru od 10 000 u korpu ,500 vaucer prođe a 1000 neće
A posle nešto drugo skuplje probam sa tih 1000 i onda prolazi
Ili stavim par stvari u korpu da pređe 5000 ali vaucer od 500 tada ne radi ....
Kao da zavisi od slučaja do slučaja
 
Kome treba nosač za TV do 55", preporuka:

Uzeo preko Ananas prošle godine, montirao 55" TV, ne mrda a može baš da se okreće.
Pre toga koristio neki zglobni nosač iz Woby haus od oko 1500 dinara i nosio je TV ali se neviđeno klimao i nije mogao da drži TV uspravno.
Ovaj to može ko od šale, kada se zategnu šrafovi ne popušta.

Zapravo sam jurio ovaj: https://ananas.rs/proizvod/trick-zglobni-nosac-za-televizor-37-75-tr764/262110
Ali se rasprodao. Sad znam da mi ne treba toliko ozbiljan nosač. Ko ima 65" ili više nek gleda ovaj gore ili onaj neki KETZ što može do 75kg nosivosti.
 
Otkud sad od 1000 kad su najavljivani samo od 500, 1500, 2500 i 10.000?
Izgleda se stisnuli...
Screenshot_2023-11-15-15-41-05-720_com.hsv.freeadblockerbrowser.png
 
Ako nekom treba vaucer od 1000 traje do kraja danasnjeg dana, neki se javi.
 
Gume narucene sa ovim od 1000. Popustio sam pod pritiskom u iscekivanju kupona od 2500 :)
Nista od stana u BH20 :)
 
  • Like
Reagovanja: Rio
Nazad
Vrh Dno