Šta je novo?

Amon_Ra rula:)))))

  • Začetnik teme Začetnik teme bibby
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,974
Poena
680
Ma nista samo overite exxtreme3d i rece vam se samo....😀
 
sad si celebrity, uf ....kad klinke krenu da se pale i zhare 😉 (D)
 
'cause Amon_Ra is in the house yo! 😀 😎


brisite ovaj post - ovo mi doslo u trenutku.... 😀
 
e brate, smorio si vishe...
 
driver je napisao(la):
e brate, smorio si vishe...

Ma bre driveru, pusti coveka da zivi i da se hvali 😀...
Imam neki cudni osecaj, da je VGA ovih dana zaradio neku kintu sa strane 😀 😀 😀
 
Nazad
Vrh Dno