amigastyle Slavan Učlanjen(a) 31.05.2005 Poruke 72 Poena 309 02.06.2005 #1 Pitanje je da li neko zna gde i da li se jos uvek mogu naci Amiga racunari. Najvise me interesuju turbo kartice i genlock uredjaji.
Pitanje je da li neko zna gde i da li se jos uvek mogu naci Amiga racunari. Najvise me interesuju turbo kartice i genlock uredjaji.
S sasamil Slavan Učlanjen(a) 29.01.2005 Poruke 460 Poena 319 05.06.2005 #2 tesko da to moze negde da se nadje. Ipak iskopao sam jedan oglas na netu AMIGA 600, 2 kom. 063/555-614
tesko da to moze negde da se nadje. Ipak iskopao sam jedan oglas na netu AMIGA 600, 2 kom. 063/555-614
link2rage Čuven Učlanjen(a) 16.01.2004 Poruke 408 Poena 620 05.06.2005 #3 imam ja neptun genlcok za amigu na prodaju
OP OP amigastyle Slavan Učlanjen(a) 31.05.2005 Poruke 72 Poena 309 06.06.2005 #4 Neptun kazes, hm... Koliko trazis za to, posalji mi na PM. Hvala.
milanbb Čuven Moderator Učlanjen(a) 02.11.2000 Poruke 5,757 Poena 770 06.06.2005 #5 samo nemoj kao ovaj: Amiga 500 + memorijsko proshirenje (1mb) (7500 din) Joy Quickshot 1 Dodatni Floppy Scart prikljuchak RF modulator Mish MIDI Interface (!) po zhelji (2000 din) - Rockwell Modem i HD 600 mb....a kako povezati ne znam....Imam i napajanje za CD ili HD oko 100 disketa (djaba) (oglas od danas)... 🙁
samo nemoj kao ovaj: Amiga 500 + memorijsko proshirenje (1mb) (7500 din) Joy Quickshot 1 Dodatni Floppy Scart prikljuchak RF modulator Mish MIDI Interface (!) po zhelji (2000 din) - Rockwell Modem i HD 600 mb....a kako povezati ne znam....Imam i napajanje za CD ili HD oko 100 disketa (djaba) (oglas od danas)... 🙁
OP OP amigastyle Slavan Učlanjen(a) 31.05.2005 Poruke 72 Poena 309 09.06.2005 #6 link2rage, sta bi sa neptunom?