Šta je novo?

Amiga 500

Pazi nemam ni jedan atari u kolekciji . Voleo bih da imam ST i XL/XE ali verovatno ih nebih koristio kao ni ovo sto imam.
Jedina varijanta da napenem situaciju pa na spratu zavrsim jednu sobu i da na nekom stolu sve stoji spremno za koriscenje . Retro gaming room. Tu bi morao da se napravi jedan arkadni aparat za mame i nabavka flipera bi bila obavezna.
Ali kako ja to vidim to je projekat za penziju. Valjda cu tada imati vremena :p
 
Ja sam nabavio manje više sve što sam želeo, ostao mi samo Atari 2600 originalni drveni i PC Engine konzola.....kako su šanse minimalne da ih ovde nadjem ostaje samo eBay u nekom trenutku. Ložio sam se i na MSX 2 da dobavim pa odustao, ipak je prevelika egzotika. Fliper je i kod mene obavezan, našao sam mu i buduće mesto :D
 
Kako bih ja drage volje posedovao a2000 to mi je oduvek bio neostvareni san.
 
Postoje 2 grupe ljudi koje nabavljaju odredjene retro stvari : Oni koji su ih imali , i oni kojima je to bio san u vreme kada su te stvari bile aktuelne,
 
pa da, a na kraju mislim da je poenta u koristenju nakon nabavke, a ne samo kao eksponat. Ko moze da se tako vozi i provodi, zaista treba da nabavi retro hw i uziva kao nekad, ili kao sto je nekad zarko zeleo a nije mogao.
 
Pazi nemam ni jedan atari u kolekciji . Voleo bih da imam ST i XL/XE ali verovatno ih nebih koristio kao ni ovo sto imam.
Jedina varijanta da napenem situaciju pa na spratu zavrsim jednu sobu i da na nekom stolu sve stoji spremno za koriscenje . Retro gaming room. Tu bi morao da se napravi jedan arkadni aparat za mame i nabavka flipera bi bila obavezna.
Ali kako ja to vidim to je projekat za penziju. Valjda cu tada imati vremena :p
Imama 5 komada (520 i 1040 )u stanju ne zna se, i jedan u kartonu komplet stanje verovatno radi...Samo zamena za neki interesantan hardver..za amigu ...
 
Nazad
Vrh Dno