Šta je novo?

AMD Radeon R9 270/270x tema

Pa da probam u x8 slot, da li može nešto da bude?
 
Pa po pravilu ne sme da se stavlja, ali mislim da može da radi.
Negde sam pročitao da je neki lik ubacio grafiku u x4 slot i da je radila normalno.
 
Sad tek primetih, ne čuje se nikakav 'bip', kapiram da bi trebalo bar nešto da se čuje.
 
Pa vrlo je moguće, kad su meni dve neispravne zapale...
 
Ništa onda, nosim sutra nazad u prodavnicu.
 
Moguce da je jedna bila neispravna,ali dve tesko...Da ti ploca ne ubija grafike ili mozda napajanje...
 
Nije valjda da su ovoj nestasici Ati grafika poceli da uvaljuju i neispravne...ili si toliki baksuz... :(
 
Ma baksuz sam :D
Kada sam doneo drugu grafiku nazad u prodavnicu ovi samo što se nisu izvrnuli :p
Rekli mi da sam jedini vratio...
 
krastavac, i ja sam uvek bio baksuz po tom pitanju. Kao što rekoh nosim sutra, samo valjda neće da je zadrže u servisu dugo, bez kompa sam već mesec dana.
 
Najviše dan čekaš.
Bar je tako meni bilo, odmah sutra dobio odobrenje za novu...
 
Nadam se, juče sam je kupio :D
 
Samo se nadaj da imaju da ti daju drugu grafičku, tj. da ne moraju da naručuju.
To može da potraje...
 
@pWneR

Jel R9 270 ili 270x ?Ja imam 270 i zapazio sam citajuci tvoj prvi post napisao da na grafici svetli zelena dioda...Koliko mene secanje sluzi(nisam trenutno kod kuce) kod mene svetli dioda crveno...kucam sa tableta,pa ne vidim koje napajanje imas...da te ne ono ne zeza...
 
Asus 270x, napajanje je seasonic SS-520GB
@Gibo koji su tebi simptomi bili kad ti je svirnula grafika?
 
Poslednja izmena:
Citam sad po netu, ljudi imali sličan problem i ispalo je da matična ima zastareo BIOS i da ne registruje noviju grafičku. Da li je moguće da je to problem?
 
Asus 270x, napajanje je seasonic SS-520GB
@Gibo koji su tebi simptomi bili kad ti je svirnula grafika?
Evo simptoma...
I idemo, izgleda grafa ne radi dobro, nešto pišti komp.
Evo snimio sam još sinoć https://app.box.com/s/nxvtegnt2eqrbnjzgp28
Da li te krike ispušta grafa ili nešto drugo?
Pomagajte drugovi :d



E, muko moja :(
Stigla mi danas druga R9 270 kartica i ima baš isti problem kao ovaj na klipu, to je klip koji je postavio i Dusan94...
Tačno od 34% pa do 64% bruji, na manje i više od toga normalno radi...
 
Onaj prvi imam, 0402 valjda, možda nije kompatibilan sa novim kartama.
 
Ma kakvi, to je nova ploča.
Pa šta reći za bios od moje :p
 
Pa hajde, taman su obe msi gaming :D
 
Samo da sumiram za ovo moje :D
Znači nije do BIOS-a na ploči, i treba da nosim na reklamaciju?
 
Tako je.
 
Odneo nazad u prodavnicu, odma je testirali i radi, izgleda ploča pravi problem. Rekoše mi tamo da probam u drugi slot iako je x4 (nije x8, zeznuo sam se :D).
 
Ništa, kao da karta nije kompatibilna sa pločom.
 
Hoces da se menjamo da ti dam obicnu 270 za tu tvoju :) :) Moja hoce u Asus plojku :)
 
Ma hoće i u M5A97 u servisu, ali u ovu moju neće pa neće.
 
Jel ima neko bilo kakvu ideju? Sve sam probao, bez memorije (bez memorije krene da pišti), sa jednim stikom, u svim slotovima i ništa.
 
Nazad
Vrh Dno