Šta je novo?

AMD Liano

Goor

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2008
Poruke
130
Poena
320
Zanima me koja bi kombinacija APU-a i ploce bila za mene. Pre svega sto bi trebalo da znate da bi mi ovo bio drugi komp, tj sluzio bi mi samo za igre tipa PES 6, FIFA 2012, NBA 2K12 i ostale sportske simulacije kad dodje drustvo pa se opijemo i zaigramo :) . Dakle imam vec ozbiljniji komp za ostale "ozbiljnije" stvari tipa The Elder Scrolls...... :) E sad tu bi se uklopilo ovo sto vec imam sad a to je memorija 2x2 GB DDR3, HDD WD 320GB i neko napajanje (boze me sačuvaj) ali je bar novo :)
Mozda bi eventualno kad dodje vreme da se pojaca grafika ubacio moju R6850 iz moje sadasnje konfiguracije ali otom potom. E sad dali A4, A6 i koji model tacno po vama je naj naj naj za ovo sto meni treba kao i koja ploca. Za A8 znam da je najbolja varijanta, bar sto se tice brzine ali i cena mu je onako "domaca" :)
Uglavnom nekih 150-160e za kombinaciju APU+ploca bih bio spreman da platim.
 
Hmm, nesto se mislim da mi je to onako ok. Ali opet u odnosu na i3 kakav je ovaj APU ? Tj dali bi mi i3 sa odgovarajucom plocom radio posao i dali uopste ta integrisana grafika u intelov cip ima mogucnosti da pokrece navedene naslove recimo u rezoluciji 1280x1024 ? Nasao sam u oglasima polovan Intel i3 540 sa Asus p7h55-m pro za onako meni prihvatljivu cenu.
 
Nazad
Vrh Dno