Šta je novo?

AMD Crimson Driveri PROBLEM!

Dzaba ti to njima kucas, oni tvoje postove preskacu :D Teze im da puste DDU da obrise smece i da instaliraju drivere ponovo, nego da se igraju oko programa za OC

Nisam dobro razumeo ovaj deo. Prvo nikad ne preskacem niti jedan jedini post, a drugo svaki put kad hocu nove drajvere uvek mi prvo DDU odradjuje posao. Ovo oko eule nisam skontao uopste. Nisam u samim drajverima podesavao bilo sta vezano za OC.

P.S. Update je tu http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64 Je li ko stigao da ga isproba? Ima 329mb pretpostavljam da treba obrisati skroz drajvere pa tek onda instalirati ovaj update?
 
Poslednja izmena:
Da li ima neke logike da ga instaliram na 6870? :)
 
ima,5 min posla da vratis 15.11.1 betu ili pustis win da svuce koji mu odgovara ako bas nece da radi kako treba.
 
Nije to problem, nego sam prvo procitao da je namenjen samo za R7, 7950 i novije, pa onda kazu da su neki instalirali i na 6-oj seriji, ali niko ne prica da li se nesto dobija, pa me zanima da li je neko odavde probao i da li je dobio nesto...
 
gaming tab sa profilima za svaki naslov trenutno instaliran je po meni dovoljan razlog da se instalira,ako ga hardver podrzava.custom rezolucije unutar drajvera bi bile druga stvarno krupna stvar...
 
Radi na HD6670 na win10, solidno, probano sa par igara, Unigine Valley...
Ima pomaka u performansama sto se tice stabilnijeg fps, nesto znacajno veci fps nisam video.
Ali kao i kod ostalih karti...sto jaca to veci dobitak u performansama.
 
Instalirao juce i probao zvanicni Update 1 Crimson opet probao na The Witcher 3 Wild Hunt i ako je verovati fraps-u nema ama bas nikakvih poboljsanja. prijavljuje tu oko 30fps svo vreme. Ono sto je mocno kod novih drivera je vreme pokretanja i tab za igrice u kojoj svakoj ponaosob mozete napraviti zeljeni settings. Ali ako je to jedini plus a ovamo imam losiji fps nego sa starim drajverima necu ih jos dugo imati na kompu. Mozda je glupo suditi o drajverima na osnovu jedne igrice ali evo danas bih trebao da isprobao Sindikat konacno pa cemo videti.
 
ako ti se koristi crimson a trebaju ti performanse sa 15.11 (ili koje vec) bete,iscackaj na guru3d forumu kako da ubacis .dll fajlove sa te bete u folder gde je witcher instaliran,igra ce onda raditi kao na toj beti.
 
ako ti se koristi crimson a trebaju ti performanse sa 15.11 (ili koje vec) bete,iscackaj na guru3d forumu kako da ubacis .dll fajlove sa te bete u folder gde je witcher instaliran,igra ce onda raditi kao na toj beti.

Nesto se ne usudjujem oko toga cackati, jer sam ubacio sve patcheve update na Witcheru i ako nesto zeznem dok je skinem ponovo i sve to instaliram uhhh. Nesto mi jednostavnije vratiti stare drajvere.
 
Kod mene su ventovi zakljucani na 20 % :-/
 
Ja sam baš gledao nakon što je počela priča, i ne dešava mi se, normalno radi. Nisam imao nijedan problem sa Crimson, a uostalom izašla je beta koja popravlja stvar, ljudima kojima se dešava to.
 
Ja sam baš gledao nakon što je počela priča, i ne dešava mi se, normalno radi. Nisam imao nijedan problem sa Crimson, a uostalom izašla je beta koja popravlja stvar, ljudima kojima se dešava to.

Probao i ovaj patch i isto, nista klokovano, cak uradjen DDU i posle novi patch driver i opet isto, testirano pod igricom sa GPUZ, 270x u pitanju

Untitled.jpg
 
Poslednja izmena:
reinstaliraj overklok programe,opet ocisti sve sa DDU i ne prihvataj EULA-u u overdrajv tab-u unutar crimson-a.

Instalirao juce i probao zvanicni Update 1 Crimson opet probao na The Witcher 3 Wild Hunt i ako je verovati fraps-u nema ama bas nikakvih poboljsanja. prijavljuje tu oko 30fps svo vreme. Ono sto je mocno kod novih drivera je vreme pokretanja i tab za igrice u kojoj svakoj ponaosob mozete napraviti zeljeni settings. Ali ako je to jedini plus a ovamo imam losiji fps nego sa starim drajverima necu ih jos dugo imati na kompu. Mozda je glupo suditi o drajverima na osnovu jedne igrice ali evo danas bih trebao da isprobao Sindikat konacno pa cemo videti.

nema tu sta da se poremeti,sve i da bude neki problem samo pobrises .ddl fajlove koje si ubacio.provereno vise puta.
 
+1 ni po koju cenu ne prihvataj overdrajv.
Sve sa AB i nemas nikakvih problema.
Ako si vec to radio brisi drajvere i instaliraj ponovo.

Vidi mene...

Screenshot (509).png

A i lepo ti pise.."WARNING" :D
 
Poslednja izmena:
******i

Sada radi vent ali ima neko kasnjenje u reportu senzora, jer sada nisam kliknuo na EULU i posle par minuta igranja cujem iz kucista Vroooom karta se zahuktava a GPUZ ne report nista bar nekih 30 sekundi ... i posle vidim da krece ocitavanje. Znaci narani prasici i ne diraj dugmici samo ne vidim poentu " tweakinga " u okviru settinga ako im se ovo desava ?
 
Konacno instalirai i zaigrao Sindikat! Ljudi bice nesto od ovih drivera. Prihvatio sam tamo settings koji oni preporucuju bez bilo kakvih dodatnih podesavanja zaigrao i mogu reci da sam prezadovoljan bez obzira sto mi fraps ocitava tu oko 40 fps nekad. kakve veze ima kad igra ide kao mleko...Evo podesavanja koja su mi bila recommended za dvije 7950 u crossfire modu! Mada ovo bi se dalo jos i pojacati ima slobodnog VRAMA jos...ACS 2015-12-02 21-36-19-11.jpg
 
Instalirao sam najnovije drajvere i užasni su. U Street fighteru imam FPS drop na 40 na određenim mapama. Starcraft 2 takođe. Imam R9 380. Kada sam vratio na Catalyst, sve radi savršeno. Ati je sa drajverima zakazao po ko zna koji put.
 
Nazad
Vrh Dno