Šta je novo?

Amd athlon xp 2400+

verovatno je do ploce...neko drugi ce ti reci detaljnije, a proc moze da se otkljuca, koristi search...
 
Zar nije fsb 133 na xp 2400?Imao sam taj,posle 39te nedelje ne moze da se otkljuca.Sve modove sam probao na njemu.Speed strip je najlakse resenje.
Meni nije uspelo.
 
Tebi je u interesu da ti fsb bude shto veci jer tako dobijash veci memorijski protok i brzi odzim sistema. Probaj da mu stavish 166+ za fsb ako hoce, ali samo polako, jel ti je oupshte otkljuchan multipler?
 
Zashto? Probaj sa samo jednim modulom, smanji multip na 10 i onda dizi fsb polako, voltazu za chipset ako imash probaj da dignesh. Kolika su ti ochitavanja za voltaze?
 
Treba ti kvalitetnija Nforce 2 ploca recimo asus ili abit...ali takodje ti je bitan i komad procesora...ja sam najboje rezultate sa socket a procesorima dobijao na nforce 2 plocama, pomocna kucna masina mi je asus A7N8X-E i Amd XP 2200+ @ 2600+ bez dizanja voltaze samo sam stavio bolji kuler radi ko zmaj vec dve godine...samo sam digao fsb na 166...nisam se davno igarao sa tim ali cu sutra probati da ga dignem na 200fsb jer imam gomilu zalman-ovih kulera stoje mi i vataju prasinu secam se da sam uspeo da upalim masinu na 200fsb ali tada nisam imao dobre kulere pa sam odmah gasio...
 
Ma daj bre gde ce sada da nabavi nf2u. Iovaki se bolje strpi sa tom mashinom i za godinu dana uzmi neshto 64-bit sa ddr3 i neku bolju grafichku. :wave:
 
xphreak je napisao(la):
Vise nemozem jer maticna nedozvoljava.max na maticnoj je 2800+ i fsb mora da bude 100

xphreak je napisao(la):
I trenutno mi radi na 2700+ i fsb nemoze biti vece od 100


Jel ima neki specijalan razlog za ovo??? Ta ploca je predvidjena da radi FSB333 po fabrickoj specifikaciji! Izgleda da tebi tu nesto nije ispravno...
 
Pa misli sam novu 64-bit mashinu sa ddr3 ram-om koji bi trebao da izadje sledece gotine neku ludu graf. itd. Ne isplati ti se da sad kupish mashinu jer kad stigne dx10 trebace ti druga graf ako hocesh da iskoristish sve shto nudi.:wave:
 
Nazad
Vrh Dno