Hvala Bozic Bato. Posto ce comp da bude isti kao tvoj, i grafika, zivo me interesuje da mi postujes neki benchmark koji si odradio. Moze da bude i sa default setovanjima, posto bas i ne volim da overclockujem. Ako nemas, ili te smaram, forget it. U svakom sluchaju, may the force be with you!!!!