Šta je novo?

Amazon pitanje, HITNO!!!

Wahad

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
3,995
Poena
410
Ukratko, treba da naručim nešto sa Amazon sajta da stigne na određenu adresu u USA, e sada video sam da imaju našu zemlju u Billing Options samo me zanima da li sve prolazi bez problema?
Plaćaću preko internet kartice banke Inteze.

Ako može što hitnije da mi neko odgovori. Znači u sledećih par sati.
 
Imam i ja tu karticu i kupovao bez problema
 
Ok hvala ti :)
 
jel narucujes ipodove :D
opusteno, narucivao sam vise puta iz Srbije sa našom karticom a isporuka u Ameriku
 
ja sam kupovao sa intezinom karticom bez problema, adresa isporuke - beograd
u principu, najbolje ti je da posaljes mejl prodavcu ako imas bilo kakve nedoumice oko slanja i to, tako ces imati najjasniju sliku jer kad ljudi kazu Amazon to u principu ne govori puno o transakciji jer je svaka kupovina pojedinacni aranzman sa odredjenim prodavcem a oni se mogu razlikovati u ovim stvarima medjusobno
 
Kolika je carina ili neki drugi troškovi na to zadovoljstvo kuovine na kućnu adresu Srbiji
 
jel narucujes ipodove :D
opusteno, narucivao sam vise puta iz Srbije sa našom karticom a isporuka u Ameriku

Ahaha :) ne, džojstik za sebe i neke ostale gluposti, ali ne može da se dostavi kod nas koliko sam skontao :). A i poštarina je preskupa, kako mi je zmay objasnio, idu troškovi 30% od celokupne cene +500din. Za neke veće atrakcije ne da se isplati nego nemam reči...
 
@Wahad Zamalo da ti uzmem ipod, ko narkoman sam se predomisljao...ne zbog slusanja muzike vec zbog programa koje imam, ali nemam na šta da ih instaliram :D
do sada nikad nisam narucivao u Srbiju, zbog carine i zato sto deru sa isporukom, uvek nadjem nesto preko ebaya(kina :D) gde mi stigne za 20 dana direktno u postansko sanduce i kosta mizerno.
 
Kolika je carina ili neki drugi troškovi na to zadovoljstvo kuovine na kućnu adresu Srbiji

opet nema pravila.
ja na majicu od 20ak evra nisam platio nista, postar je samo bacio u dvoriste (*****) ali sam sa prodavcem dogovorio da mi salje USPS-om umesto UPS-om kao sto obicno rade.
Dakle ako ide obicnom postom i u pitanju je neki relativno manji iznos kapiram da se ne placa nista, dok kurirske sluzbe deru nevezano za cenu robe
 
Nazad
Vrh Dno