Šta je novo?

Amazon Fire TV

Da li ce "nemacka verzija" Fire sticka raditi kod nas bez ikakvih problema? Pretpostavljam da hoce, ali da proverim pre kupovine.
Na koji nacin mogu da instaliram Orion aplikaciju?

Hvala!
 
Stick radi bez problema. Slobodno kupi.
Što se tiče Oriona prevrti poslednjih par strana imaš više načina, pa odaberi koji ti najviše odgovara. U svakom slučaju ti je moj savet da prevrtiš temu jer ima baš korisnih iskustava
 
smart dns. zahtev za pristupanje nekom servisu ide preko njih pa taj servis misli da si na drugoj lokaciji.
Dodatno može još neke sitnice iz sigurnosnih razloga, ali geo unblocking je primarna funkcija.

Drugačije je od vpn jer se samo originalni zahtev šalje preko njih, a sva komunikacija se nastavlja direktno. Samim tim nemaš problem sa brzinom.
Napravite temu pa da nastavimo tamo.
Ako je neko zainteresovan za deljenje (recimo da je 4 osobe sweet spot) neka se javi. Meni odgovara DoH i DoT link. Ko ima nalog, može da mi pošalje svoj link radi testiranja da vidimo kako se ponašaju za multi device.
Ako sam dobro shvatio, nama koji Stick koristimo iskljucivo u narodnoj (zlo)upotrebi ovo nije potrebno?
 
Da li bi, kao neko kome 4K stik sluzi iskljucivo za Netflix i EON, dobio bilo sta sada ili u buducnosti prelaskom na 4K max?
 
Ako koristi samo to od aplikacija, ne vidim zasto bi uzimao jos jedan stick, kada ti i na tom radi kako treba, i radice ti i dalje.
 
Stick gen 2 iz 2018 godine i dan danas radi(netflix, hbo max, netflix, disney, kodi, tivi mate,youtube), tako da nema potrebe da menjas svoj 4k
 
Pa rade boxovi i za androidom 5 sto ne bi radilo nesto tako sveze.
 
Svakako moram da kupim jedan koji cu pokloniti pa pomislih da poklon bude moj stari 4k a sebi da kupim Max, ionako je zbog BF popusta razlika ceni 10 eura u De. Vise me nervira sto cu morati sve ponovo da instaliram nego sto mi smeta razlika u ceni.
 
Prvo mi je pala kocka na pamet ali sada je mizeran BF popust na istu, sacekacu petak pa ako ostane cena nepromenjena kupujem Max.
 
Svakako moram da kupim jedan koji cu pokloniti pa pomislih da poklon bude moj stari 4k a sebi da kupim Max, ionako je zbog BF popusta razlika ceni 10 eura u De. Vise me nervira sto cu morati sve ponovo da instaliram nego sto mi smeta razlika u ceni.
Nisam probao ali mislim da moze da se uradi "backup" na Amazon i pita te pri instalaciji da li da povrati tvoje koriscene programe na novi uredjaj. Nisa probo ali me pitalo.
 
Mislim da tad vraca samo aplikacije koje su instalirane sa APP store-a, ne i sideloadovane.
 
tako je
 
Nova kocka je ove nedelje 140e i gotovo sigurno neće ispod toga, ali mislim da nije loša ni kupovina stare za 60e. Štapić 4k Max je 35e. Ja kupih 5 komada, da razdelim familiji sada za praznike. Ako mi ih ne oberu na granici... :rolleyes:
 
Da li Eon podjednako dobro radi na lite/obican/4k/max stick-u?
Jel mora da se instalira apk za tv, vec imam na eon na webos-u pa mi sbb daje da instaliram samo "obicnu" verziju.
Moze li OrionTV na ove stick-ove?
 
Poslednja izmena:
Jel bih mogao ja da se ubacim pa da dodas jos jedan za mene? Kupio bih 4kax ako moze na njega da se instalira kodi
 
Eon i OrionTv rade odlično na 4k fire stick-u, verujem da je slična situacija i na ovim slabijim modelima. Jedino što kao i sve ostalo mora da se sideloadu-ju.
 
Има ли неко FuboTV apk за Fire TV 4K (без позивања на Google Play Services након покретања)? :unsure:
Не бих да мењам Amazon поставке, већ 2 налога су ми блокирана због таквих вратоломија.
 
Da li je istina da 4k max ima disable hdr, a obican 4k nema? Ako je tačno, onda to znaci da kod jeftinih 4k hdr tva gde hdr nije dobro implementiran, slika na netflix i sl moze da bude bolja.
 
Pozdrav, moze li neko da mi opise detaljnije kako da instaliram sve vezano za kodi, (ne znam sta mi je sve potrebno kako bih otkljucao gledanost). U Srbiji se nalazim, tako da nisam siguran koliko mi treba VPN :D
 
Pozdrav, moze li neko da mi opise detaljnije kako da instaliram sve vezano za kodi, (ne znam sta mi je sve potrebno kako bih otkljucao gledanost). U Srbiji se nalazim, tako da nisam siguran koliko mi treba VPN :D
Ukucas na google real debrid pa procitas cemu sluzi. Pa ukucas kodi addons pa prostudiras malo i izaberes koji ti se svidja. Ne treba ti vpn. Uz opis svakog addona imas i detaljno uputstvo za instalaciju.
 
Ima uz adon. detalji u kodi adon temi.
Prečešljaj i kodi build temu, možda ti se to više svidi.
 
Nazad
Vrh Dno