Šta je novo?

Amazon Fire TV Stick 4K Max

stefanm

Slavan
Učlanjen(a)
09.01.2006
Poruke
449
Poena
330
Napisite ako saznate gde ce moci da se kupi ovaj novi takozvani Fire TV Stick 4K Max u Srbiji...
Jer nesto mi se bas ne dopada opcija narucivanja preko nemackog Amazona jer ce me odrati za transport , kao i za carinjenje posle... :D
 
Napisite ako saznate gde ce moci da se kupi ovaj novi takozvani Fire TV Stick 4K Max u Srbiji...
Jer nesto mi se bas ne dopada opcija narucivanja preko nemackog Amazona jer ce me odrati za transport , kao i za carinjenje posle... :D
U Srbiji nidje osim na KP. Svaki njihov store isporucuje te stickove samo za njihove zemlje tako da sa Amazon.de i ne bi mogao u Srbiju da narucis, FR, IT, Nemacka + Austrija, UK ne isporucuju nigde preko, sve sto nadjes ovamo je ilegalno uvezeno.

Ja sam iz BIH, bas juce sam se registrovao na mailbox.de pa cu ovih dana da platim clanarinu 15e (bila 10 prosle godine cc), pa kad bude Black Friday ima da narucim par komada jer mogu valjda do 150E bez carine i PDV.
 
Hmmm , ali pise mi gore desno 'Liefern nach Serbien' , bas za taj proizvod. Govorim nemacki i to ti u prevodu znaci da je moguce slanje za Srbiju.
Jedino sto nemam account na Amazon.de , pa ne mogu da proverim koliki bi bili tacno ti troskovi slanja...Ali mogu da zamislim... :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
1631628003934.png
 
Napisite ako saznate gde ce moci da se kupi ovaj novi takozvani Fire TV Stick 4K Max u Srbiji...
Jer nesto mi se bas ne dopada opcija narucivanja preko nemackog Amazona jer ce me odrati za transport , kao i za carinjenje posle... :D
Ne salju u Srb a i taj novi jos nije u prodaji.

Ja imam nalog u DE, pokaze cenu + transport a potom na kraju se dodje do placanja stize poruka da ne moze biti isporucen u Srb.
 
Mailboxde šalje te sitne pakete za 12,74€ ko nema nikog u DE/AT ili ga mrzi da čeka. Na kupujemprodajem su prilično povoljni pa se više isplati nego naručivanje u Srbiju i kockanje sa carinom. Kad se pojavi na Amazonu doneće ga već neko i na kp.
 
Nazad
Vrh Dno