Šta je novo?

AliExpress refundacija (nije legla)

Turbonegro

Zapažen
Učlanjen(a)
26.05.2024
Poruke
14
Poena
5
Evo ni posle skoro mesec dana od dobijene refundacije para nema na računu. Kontaktirao sam AliExpress podršku dvaput, oni samo slatkoreče i vrte isto. Kontaktirao sam i banku dvaput ali oni ne vide ništa. Začaran krug. Jel imao neko sličnu situaciju?
1000005154.png
 
Pretpostavljam da si pruzio nekom ARN broj te transakcije pa idemo dalje.

Uzmi izvod od banke i probaj da malo poguras pricu kroz ugao gde ti nije nista leglo i prilazes izvod kao dokaz. Obavezno ubaci uz to i ARN broj i sve zive SS koji ti padnu na pamet.

Support im je uzas i bukvalno moras da im nacrtas sve ako situacija ima cak i minimum nejasnoca.
 
Kontaktirao sam i danas banku, tražili su da pošaljem sve što imam i od kupovine i refundacije dokaze, poslao sam im sve to i sad čekam neki odgovor. Ako ga bude 🥲 nemam više strpljenja za ovu zajebanciju.
 
Nadam se da je nesto do banke, jer sa nasima ces se mnogo lakse raspraviti.

Srecno!
 
ej cao kako si uspeo da kontaktiras aliexpress support ? ja pokusavao vise puta nema sanse pre cu kontaktirati NASU nego njih lol
 
Da lako je, odeš dole na appeal, javi se Eva, dovoljno da pišeš refund problem I tu je operater za minut dva
 
Zvali me iz banke, iznos je refundiran na kreditnu karticu 🤦
Ja sam primetio da mi je kreditna u plusu nekom al nisam znao od čega. Ne sećam se da li sam greškom poručio s njom na AE (ne mogu da vidim) jer default sredstvo plaćanja je Visa. Bilo kako bilo ovo je rešeno kako treba :)
 
Ja sam tako izvrsio refundaciju u iznosu od par stotina eura u jednom nemackom lancu prodavnica, i posle par dana skontao da su mi pare legle na devizni deo racuna, nisu se prikazivale u dinarima, iako sam isprva platio masterom na kojoj samo dinare i imam. Tako da savet, proverite sve racuna i povezane kartice, i tako kao kad vidite sa ste u plusu, nisu pare legle sa neba 😅 to je to bilo
 
Nazad
Vrh Dno