Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Trenutno individualno igranje apsolutno nema smisla , osima ako
nekome nude iznad 1000 $ poena za stvarcice lv 7-8-9.

9.jpg

Jel ima neko problem sa prikupljanjem coina u toku igre,vazi i za go go match?
Stigao sam do 40 nivoa u millionare,dao mi energy,lvl i sta vec i od tad odjednom nema nista osim prikupljanja poena.
imam ih 110k,134 nivo(nema dalje trenutno),koja je vise svrha igre?

Jel ima neko problem sa prikupljanjem coina u toku igre,vazi i za go go match?
Stigao sam do 40 nivoa u millionare,dao mi energy,lvl i sta vec i od tad odjednom nema nista osim prikupljanja poena.
imam ih 110k,134 nivo(nema dalje trenutno),koja je vise svrha igre?

Mo┼że┼í li da bude┼í malo precizniji, nisam shvatio do kraja na ┼íta se ┼żali┼í.
U Go Go Match se ne skupljaju coini, ┼ítavi┼íe sve su ┼íanse da ─çe┼í u nekom trenutku da ih tro┼íi┼í u igri za dopunu rekvizita ili nastavak igre. Kako je trenutno zami┼íljeno (a to se menja s vremena na vreme), jedini smislen cilj (osim ubijanja vremena naravno) je da skuplja┼í "┼íkoljke" i da ih zameni┼í za neki od par ponu─Ĺenih artikala, ili da sa─Źeka┼í neki slede─çi ve─çi festival kada ─çe (mo┼żda) opet da daju da se ┼íkoljke menjaju za Ali kupone.
Merge Boss daje "Merge Boss pare" koje mogu da se koriste samo za tu igru (to su oni "dolari"), plus u regularnim uslovima mo┼że┼í da pokupi┼í i ograni─Źenu koli─Źini coina (mislim da je 40 coina dnevno), i to su oni artikli koji imaju dodatni iznos u coinima gore desno. Kada je "specijal", tj. "Millionare challenge", a u poslednje vreme je skoro stalno, u drugom delu specijala (npr. sad je krenulo pre par dana) umesto coina dobija┼í poene (vre─çice sa parama) koji se sabiraju na "ATM" u iznosu 100 poena = 0.01$, i ima┼í neki rok u kojem mo┼że┼í da skupi┼í par dolara (osim za par najve─çih godi┼ínjih festivala kada je moglo da se skupi i do 40$) i da ih zameni┼í za Ali kupone (tj. u ovom slu─Źaju ih zovu "krediti" i dobra stvar je ┼íto mogu da se kombinuju sa svim drugim kuponima prilikom kupovine, uklju─Źuju─çi i regularne Ali kupone ako ih ima┼í). Tako─Ĺe se ti poeni dobijaju i za neke pre─Ĺene nivoe u Millionare challenge, i na kraju se sabiraju sa onima iz same igre. Kako stvari stoje, u ovom teku─çem "challenge-u" mo─çi ─çe da se izvu─Źe max $4 po nalogu.
Da li sam uspeo da odgovorim na tvoje pitanje ili si nešto drugo imao u vidu ?

Poslednja izmena:
U stvari, ako ova tura stvarno traje jo┼í 20 dana kao ┼íto pi┼íe, onda bi moglo da se uhvati i 6$ po nalogu. Ali u poslednje vreme dosta brljave sa tim datumima u Merge Boss, tako da je pitanje da li je i ovo ta─Źno.

Uh, moram da se ispravim, ne znam kako sam zaboravio kad sam odgovarao, ali i u Go Go Match se skupljaju coini, do skora je bilo 40 coina dnevno posle prvog pre─Ĺenog nivoa u tom danu, posle su promenili na 10 coina posle prvog nivoa i jo┼í 20 posle ─Źetvrtog pre─Ĺenog nivoa u jednom danu. Da li to dobija┼í ?

Igru igram cisto iz zabave.Znam kako sve funkcionise.Menjam coine za artikle zato i pitam,ali nema vise coina u igri uopste,pitam samo da li je kod svih tako.
Generalno nemam nikakav problem,ali kad se dodje do 134. nivoa,nema vise ni jedan otkljucan,kazu bice kasnije.End Game dok ne nacrtaju nove nivoe ;)
Nadam se da si me shvatio.Trenutno nema dalje od 134. nivoa i to je to. Bice kasnije.Kad isprazne rafove(y)

@bajce

Nemoj trositi vreme i coine na trenutno beskorisnu "igru"

Coine koristi za stvarne popuste 35-55% na razne sitnice ( ako su ti potrebne :) )

Ima i ozbiljnih stvari , ali realni popusti su do nekih 15%.

Postoji i SuperDeals.

• Like
Reagovanja: Ira
Stigla je Euro Cup Mania, samo je jos kod nas nema, to ce izgleda biti naredna aktuelna igrica, ove predhodne u zaborav...

Ne─çe je ni biti kod nas, nismo na spisku zemalja za promociju, ali mo┼że da se igra i ovde uz malo sre─çe - potreban je invite od nekog ko regularno igra u EU npr., a onda na nekim nalozima pro─Ĺe a na nekim ne.
Ina─Źe u toj Euro Cup Maniji najve─çi deo skupljanja kredita odnosi se na upravo postoje─çe igre (Merge Boss, GoGo Match, Grow To Get), dodat je jo┼í samo fudbalski kviz.

Videcemo sta ce biti za 618, mozda opet bude malo bolje sa merge igrom, s obzirom da je to jedna od najvecih rasprodaja

─ćao ljudi, da li je iko od vas imao ovaj problem?
U toku pro┼ílog kruga skupljanja kupona, odjednom mi je samo nestalo da mogu da skupljam parice kao i sama nagradna igra. Po┼íto sam mislila da je bag i da ─çe se resetovati kad po─Źne danas novi krug, ni┼íta se nije promenilo. Ve─ç sam jo┼í pre o─Źistila cache, data, ─Źak i reinstall app, a i danas sam opet isto uradila i ni┼íta se nije promenilo. Na screenshot-u se vidi kako mi stoji prazno polje skroz dole. Je l' imao neko sli─Źnu situaciju?

Prilozi

• Screenshot_20240601_100044_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240601_100044_AliExpress.jpg
    118.5 KB · Pregleda: 17
Iz nekog razloga nas nisu ukljucili u Euro 2024 promociju, ali su nas ubacili u neku juznoamericku fudbalsku promociju

Evo mog linka i za razliku od prethodne ovo ocigledno moze neogranicen broj puta, tj. razlicitim osobama, dok nekome odredjenom samo jednom

Javite ovde i eventualno na pp kada kliknete, racunajte da u poslednje vreme nisam cesto na forumu, ali cim budem video sigurno klikcem

Poslednja izmena:
Zanimljivo link preusmerava na Euro Cup Mania-a promociju, tako da trenutno ne moze da se klikne. Mozda ce sutra moci

Izgleda proradilo, neka se sa linkom javi S.V., da uzvratim klik

Pojavio mi se klik

Dobija se 20 centi po kliku. Znaci, moze da se izgura 20 dolara samo preko toga ako nas se skupi 100. Pod uslovom da ne postoji neki limit koliko ljudi moze da klikne

Ako si me ti kliknuo(S.V.), baci link. Ako nisi, javi ako imas slobodne slotove i hoces da se razmenimo.

Koliko vidim igra traje mesec dana, sto znaci da maksimalno moze 5+2,5 dolara(vidim sada na reditu da se dobija 100(0.1USD) kada se klikne neciji link, sto i nije lose imajuci u vidu da samo treba da se klikne

Poslednja izmena:
Nisam ja otvorio, nemam trenutno slobodnih slotova. Mo┼że da se dobije vi┼íe kla─Ĺenjem na rezultat.

Kod mene link otvara evro. Je l' vam se negde u aplikaciji pojavljuje ta druga promocija?

Meni je u svim drugim igrama prisutna, mogu da udjem iz bilo koje od 3 igre, plus se dodatno skupljaju ti bodovi preko tih drugih igara(merge, go go. grow)

Nazad
Vrh Dno